Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-05-14, 22:39   #1
Pasztet
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 117
Domyślnie Mag po upie

Pytanko mam do wszelkich magów.
Expicie jeszcze gdziekolwiek sami i czy w ogóle gracie ?
Głównie interesują mnie odpowiedzi 150+ magów necro.
Pasztet jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-05-14, 22:50   #2
Rayo
 
Avatar Rayo
 
Zarejestrowany: Lut 2013
Postów: 196
Domyślnie

319 mag nekro, elem - nie expię sama po upie. W zasadzie siedzę i myślę, co robić.
Po kilku expach w drużynie jedyne wrażenie jakie mam, to totalne załamanie. Nie dość, że nie mam uderzenia, to leczenie pozostawia wiele do życzenia.
Od upa nie zarobiłam ani miedziaka na expie, same wydatki tylko liczone w sporych ilościach talarów. Z takim biciem bije się znacznie dłużej, co zwiększa koszt każdego expiącego. Bloker musi dłużej stać, siocher musi dłużej leczyć, shoter dłużej bić...a to napędza koszty. A loot... nie chcę nic mówić, ale go praktycznie nie ma.
Z Garganów - kilka młotków absporbujacych, z Praojców, w zasadzie większość to drewniane odpadki, z demonów --- UWAGA --- kamienne miecze....
Rayo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-05-14, 23:31   #3
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

"Nie mam uderzenia" a użyłaś kiedyś aury, a wiesz za ile potrafisz wyjebać z sd? Chyba troche kurwa nie bardzo skoro piszesz takie farmazony...
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-05-14, 23:37   #4
19960314
 
Avatar 19960314
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 299
Domyślnie

Cytat:
319 mag nekro, elem - nie expię sama po upie. W zasadzie siedzę i myślę, co robić.
Po kilku expach w drużynie jedyne wrażenie jakie mam, to totalne załamanie. Nie dość, że nie mam uderzenia, to leczenie pozostawia wiele do życzenia.
Od upa nie zarobiłam ani miedziaka na expie, same wydatki tylko liczone w sporych ilościach talarów. Z takim biciem bije się znacznie dłużej, co zwiększa koszt każdego expiącego. Bloker musi dłużej stać, siocher musi dłużej leczyć, shoter dłużej bić...a to napędza koszty. A loot... nie chcę nic mówić, ale go praktycznie nie ma.
Z Garganów - kilka młotków absporbujacych, z Praojców, w zasadzie większość to drewniane odpadki, z demonów --- UWAGA --- kamienne miecze....
Przecież masz 320 lvl, przecież możesz zarabiać na oficerach i dopiero później, po tygodniu zarabiania iść na expa. Altaron ma być trudny <lol>


Co do dmg, to moim zdaniem jeszcze nie odkryłaś co można wykrzesać z maga nekromanty.
19960314 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-05-14, 23:59   #5
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Łup potworów jest dynamiczny, każdemu losowany jest podczas porannego zapisu serwera mnożnik od 0,5 do 0,9 (0,7 przed aktualizacją), sprawia to, że przykładowo - na kościanych smokach przy 0,5 mamy ogromne straty, przy 0,9 wynosimy 30 talarów z jednego polowania.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-05-14, 00:18   #6
Rayo
 
Avatar Rayo
 
Zarejestrowany: Lut 2013
Postów: 196
Domyślnie

Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
"Nie mam uderzenia" a użyłaś kiedyś aury, a wiesz za ile potrafisz wyjebać z sd? Chyba troche kurwa nie bardzo skoro piszesz takie farmazony...
Aura, cainy, miksy....nie martw się, nie gram magiem nekro od tygodnia. Wiem, co potrafił, a co teraz robi.

Co do loota, to już przed upem ciężko było zarobić, teraz, gdy koszty expa wzrosły prawie dwukrotnie będzie raczej tragedia.

Ostatnio edytowane przez Rayo ; 31-05-14 o 00:23
Rayo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-05-14, 00:22   #7
19960314
 
Avatar 19960314
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 299
Domyślnie

Cytat:
Łup potworów jest dynamiczny, każdemu losowany jest podczas porannego zapisu serwera mnożnik od 0,5 do 0,9 (0,7 przed aktualizacją), sprawia to, że przykładowo - na kościanych smokach przy 0,5 mamy ogromne straty, przy 0,9 wynosimy 30 talarów z jednego polowania.
'

A czy jest możliwość jakoś sprawdzenia tego loota jeszcze przed wyjściem na expa? Czy mamy sobie orientacyjnie myśleć jaki jest teraz loot rate? Mogłoby być napisane codziennnie po zalogowaniu jak bogowie w dniu dzisiejszym obdarują nas lootem.
19960314 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-05-14, 00:41   #8
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Dla każdego potwora jest codziennie inny, praojcowi może ustawić 0,5; rekinołakowi 0,7; demonowi 0,9.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-05-14, 02:08   #9
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

@Rayo jestes chyba jedynym narzekającym nekromantą z tak dużym lvlu jakoś nie przypominam sobie, żeby nekromanta przed aktualizacją był lepszy, a napewno nie potrafił walnąć z sd za 1k w pvp, nekro-alche potrafią walnąć nawet za lekko ponad, więc ty pewnie za 900-1000 spokojnie walniesz.
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-05-14, 02:15   #10
Voltix
 
Zarejestrowany: Lip 2010
Postów: 44
Domyślnie

Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
@Rayo jestes chyba jedynym narzekającym nekromantą z tak dużym lvlu jakoś nie przypominam sobie, żeby nekromanta przed aktualizacją był lepszy, a napewno nie potrafił walnąć z sd za 1k w pvp, nekro-alche potrafią walnąć nawet za lekko ponad, więc ty pewnie za 900-1000 spokojnie walniesz.
Napewno jest to dla niej bardzo wazne... patrzac na to, ze gra na non-pvp.
Voltix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin