Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-07-14, 23:17   #1
19960314
 
Avatar 19960314
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 299
Domyślnie Czas poświęcony na skillowanie.

Czy czas który obecnie gracze poświęcają na skillowanie po "wyeliminowaniu" wymienionej czynności w przyszłości nie będzie zaprzepaszczony? Chodzi o to, że było mówione iż altaron dąży do usunięcia systemu skillowania, więc co z czasem który teraz został zainwestowany? Zostanie on stracony, jakoś wyrównany, czy co zostało wbite to zostało i nic się z tym nie stanie?
19960314 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-07-14, 23:32   #2
sebastianix
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 191
Domyślnie

jestem jak najbardziej za wyeliminowaniem systemu skilowania, to nudne...
__________________
Sprawdź ten flow, mam w sobie go na 100%
Skąd? Skąd się wziął, to nieokiełznane moce
sebastianix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-07-14, 23:34   #3
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Trannitis, a jaki to ma znaczenie przy nowym silniku (i nowej grze) podczas gdy TO bedzie pozostawione na pastwe losu.
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-07-14, 23:38   #4
MaciejB
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Skąd: Manchester
Postów: 196
Domyślnie

jak można to wyeliminować skoro tylko skille wpływają na zadawane obrażenia ??
hmm ciekawe
MaciejB jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-07-14, 00:20   #5
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Tego typu zmiana może nastąpić dopiero na nowym silniku, nie jest ona jeszcze zatwierdzona, stworzonych jest kilka równoległych wariantów - brak skillowania / skillowanie+pn (jak obecnie) / samo skillowanie.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-07-14, 01:01   #6
MaciejB
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Skąd: Manchester
Postów: 196
Domyślnie

jak dla mnie pn;ny są ok , malo gram w dzieki nim mogę rozwijac skille ... jako tako ...
aczkolwiek jeżeli brak pnow i skilowania to lvl musi zacząć coś dawać do obrażeń innej opcji raczej nie ma ... a co jeszcze macie zamiar wprowadzic bądź co macie w testach
Uchylcie rąbka tajemnicy.
MaciejB jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-07-14, 03:04   #7
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

@Up
W jaki sposób brak skillowania ma wpłynąć na to, że lvl musiałby dawać dmg?

@Altrel
Samo skillowanie to chyba najgorszy wariant, brak skillowania byłby najlepszy, poza zagorzałymi fanami tibijskiego systemu skillowania tak naprawdę nikomu się nie chce tego robić :|
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-07-14, 08:26   #8
Breaner
 
Avatar Breaner
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 88
żarówka

Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
@Altrel
Samo skillowanie to chyba najgorszy wariant, brak skillowania byłby najlepszy, poza zagorzałymi fanami tibijskiego systemu skillowania tak naprawdę nikomu się nie chce tego robić :|
I o to wlasnie chodzi, gracz ma wybór pomiedzy treningiem roznych umiejetnosci i kazda z nich poprawia jakosc postaci. Jedni wola miec wbic wiekszy lvl w szybkim czasie, bic mniej ale miec wiecej hp i moc sobie pozwolic na mocniejsze moby itd a drugi woli poswiecic na poczatku kilka tygodni i przez ten trening taka osobe ktora tylko expi szybko dogonic.

Jezeli juz mialby wejsc taki system to mam nadzieje ze trening na ktory specjalnie poswiecilem dlugie godziny nie okazal sie zupelna strata czasu (w tym czasie spokojnie mialbym juz 120 lvl a nie 80). To nie moja wina ze dzisiejsza mlodziez ktora gra w nowe rpgi jest skupiona jedynie na expieniu i to lvl wyznacza wartosc czlowieka :/ Moim zdaniem zeby byc dobr trzeba sie natrudzic.

Inna wizja : Jezeli podstawowe obrazenia u rycerza zaleza od skilla broni a u maga od mlvla to niech mlvla tez sie nie da trenowac jak juz takie cos wejdzie ;)

I na koniec to ostatnie haslo tak czesto tutaj katowane, jezeli altaron ma byc trudny i rpg to jaki sens ma usuniecie treningu ?

Hmm ;)
__________________
"Pamiętaj kim jesteś..."
Moja historia -> http://forum.altaron.pl/showthread.php?t=11176
Kupię/Sprzedam -> http://forum.altaron.pl/showthread.php?t=12468
Breaner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-07-14, 08:47   #9
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Bo trening nie jest ani trochy trudny i rpg?
Nudne =//= Trudne
Skoro altaron jest rpg to powinno wyeliminować się wszystkie nie rpgowe bajery i skupić się na tym co rpegowe, czyli fabuła i misje...
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-07-14, 08:59   #10
Breaner
 
Avatar Breaner
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 88
Domyślnie

Dla mnie nie jest nudny skoro potrafiłem dziennie po 5-6 godzin trenować w pewnym momencie.
W między czasie oglądałem filmy, sprzątałem i wracałem do komputera co 3-4 minuty, czytałem forum, rozmawiałem ze znajomymi w grze, zajmowałem się swoim hobby które pozwala mi w pewnych aspektach na rozwijanie tego przy komputerze pomagałem w pracy w firmie w której obecnie pracuje na wakacjach (reklama, fb itd) lub uczyłem się do niektórych egzaminów.
I czas mijał czasami szybciej niż na expie a radość z tego że wchodzi 105,106,107 2h ręcznie i w górę jeszcze bardziej mi się podobała bo wiedziałem że później nie bede musial sie o nic martwic i ze wykorzystam swoj potencjał na moj lvl w 100%.
__________________
"Pamiętaj kim jesteś..."
Moja historia -> http://forum.altaron.pl/showthread.php?t=11176
Kupię/Sprzedam -> http://forum.altaron.pl/showthread.php?t=12468
Breaner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin