Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 15-05-13, 19:48   #1
Artur II.
 
Avatar Artur II.
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 77
Domyślnie altaron

cz tylko ja uwazam ze altaron stal sie po prostu NUDNY ja juz gram na alyarlnie duzooo roznymi ppstaciami ale teraz wg mnie stal sie tali nudny czy to tylko dla mnie ?
Artur II. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-05-13, 19:58   #2
Raskov
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Skąd: Altaron
Postów: 11
Domyślnie

Masz syndrom wypalenia-Altaronowego typowy przypadek, odpocznij sobie do gry a za miesiąc dwa wrócisz do pykania i lvlingu, tak samo mialem.

Pozdrawiam
Raskov jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-05-13, 20:16   #3
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

Cytat:
Napisał Artur II. Zobacz post
alyarlnie
What?

@topic
Aktualnie też mam przerwę od wkurzania Slythii, ale wiem że kiedyś natchnie mnie "idź expić" i wrócę do gry.
Rian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-05-13, 20:28   #4
xyro
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 34
Domyślnie

Cytat:
Napisał Artur II. Zobacz post
cz tylko ja uwazam ze altaron stal sie po prostu NUDNY ja juz gram na alyarlnie duzooo roznymi ppstaciami ale teraz wg mnie stal sie tali nudny czy to tylko dla mnie ?
Nie tylko dla ciebie Altaron to nie jest gra na lata, bardziej na miesiące(tygodnie?). Jak nie chce Ci się grać możesz np. zacząć uczyć się programowania. Siedział przy kompie będziesz tyle samo, no może więcej ale za to coś osiągniesz. :P
xyro jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-05-13, 21:22   #5
leon
 
Avatar leon
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 161
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do leon
Domyślnie

mi też się trochę znudziła raz po ras wchodzę do gry tak popisać postać ale może wrócę do expienia :)
__________________
Siadam Na Tronie Jak Król Bez Korony
leon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-05-13, 22:16   #6
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Jeśli raz na jakiś czas wchodzisz, żeby sobie poexpić, to gratuluję farta :D
2013-05-15 18:16:48 Gracz poległ na poziomie 41 , pokonany przez cyklopa, władcê młota,cyklopa.

@topic
Prawda, po jakimś czasie gra się robi lekko nudnawa, szczególnie jak się już porobi wszystkie możliwe zadania, skompletuje zestaw na +3 i zrobi jakąś fajną "giwerę".
Pozostają wtedy tylko wypady na oklepane profany, demy czy wrl, ale trzeba podkreślić, że upek podobno coraz bliżej, więc znowu coś tam będzie można pozwiedzać :)
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-05-13, 11:54   #7
Kagrenak
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 101
Domyślnie

Dokładnie, sam mam syndrom wypalenia altaronowego :] Administracja powinna zatrudnić paru łepków co będzie klepało mapki i co pare miesięcy wypuscić nowe tereny.
Kagrenak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-05-13, 12:27   #8
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Spokojnie, tworzenie map to dla nich nie problem. Zwiedzenie wszystkich nowych zakamarków, które zostaną dodane w nadchodzącej aktualizacji, zajmie niejednemu sporo czasu.
Tworzenie co chwila mapek mija się niejako z celem. Po co mapa ma ważyć 50 mb, skoro biegać po niej będzie 30 osób ? No chyba że naprawdę zrobi się super reklamę, ściągnie kupę ludzi, to wtedy tak.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-05-13, 12:45   #9
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
Tworzenie co chwila mapek mija się niejako z celem. Po co mapa ma ważyć 50 mb, skoro biegać po niej będzie 30 osób ? No chyba że naprawdę zrobi się super reklamę, ściągnie kupę ludzi, to wtedy tak.
Czyli dopiero jak będzie grało więcej graczy to powinniśmy tworzyć nowe tereny? Trzeba myśleć przyszłościowo, aby ta mapa już była gotowa na większą ilość graczy.
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-05-13, 13:31   #10
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Aby mapa była gotowa na większą liczbę ludu, to nie tylko trzeba dodawać nowe respy nowych mobów, ale powiekszać stare. Jedynie abitańce mają chyba taki dogodny, duży resp (i jest ich parę), że zmieści się więcej graczy niż 1. Na wielu respach niestety jest tak, że wciśnie się jedną osobę, a i dla niej to mało. Nie wyobrażam sobie grania, gdyby było więcej graczy niż 100 na serverze. Bitwa o kazdego szczura...
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin