Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 11-05-14, 22:37  
Koniec testów
pregusia pregusia jest nieaktywny 11-05-14, 22:37

Witajcie!

Z dniem dzisiejszym zamykamy publiczny serwer testowy. Chcielibyśmy podziękować wszystkim zaangażowanym za wiele godzin testów, długie dyskusje na forum i ogólną chęć pomocy. Dzięki Wam, drodzy gracze, udało nam się naprawić ponad 20 błędów różnej natury oraz dokonać potrzebnych zmian i poprawek w balansie profesji. Cieszymy się, że tak bardzo zależy Wam na tym, by rozgrywka była jak najbardziej wyrównana. Podczas tygodnia testów odnotowaliśmy ~3500 logowań a gracze obalali siebie około 900 razy! Spędziliście setki godzin na forum opisując swoje wrażenia i pomysły. My z kolei czytaliśmy każdą wypowiedź i dyskutowaliśmy nad jej sensem i możliwymi skutkami wprowadzenia danej zmiany. Podsumowując - przez czas trwania serwera testowego udało nam się dopiąć balans postaci na ostatni guzik oraz wyeliminować wiele błędów.
Dziękujemy!


Teraz, gdy już wszystkie prace związane z aktualizacją zostały wykonane, śmiało możemy poinformować, iż aktualizacja odbędzie się

19 maja

w godzinach nocnych. W tym czasie serwery gry, strona oraz forum poddane zostaną aktualizacji i będą niedostępne dla graczy.

Jak pewnie wiecie, razem z wprowadzeniem aktualizacji bronie, które posiadają bonus stworzony w kostce transmutacji, ten bonus stracą. Dlatego wszyscy Ci, którzy chcą zachować bonusy w swojej broni proszeni są o wysyłanie ich paczkami do MG Altrel na serwerze pvp oraz MG Altrel II na serwerze npvp do miasta Neolith.
Po aktualizacji bronie te zostaną odesłane adresatowi paczki.


Administracja Altaron.pl

Ostatnio edytowane przez Altrel ; 16-05-14 o 13:14.

pregusia
niby admin
Zarejestrowany: Mar 2011
Postów: 1,017
Odwiedzin: 29959
Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-05-14, 16:47   #21
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=10479
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-05-14, 17:39   #22
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

Czy skille podczas śmierci będą spadały?
Veliothe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-05-14, 17:44   #23
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie

Czyli jak w końcu mam rozdysponować PN'y na Licorze żeby być w stanie expić normalnie a jednocześnie zabić młodego smoka..?
__________________
Choć promowany jest szacunek, tolerancja
nie będziesz szanowany gdy sam utniesz sobie jajca,
a jakby co chętnie to za ciebie zrobią, pojadą Cię na forum - anonimowo.
Wyrosuaw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-05-14, 19:34   #24
sebastianix
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 191
Domyślnie

Dziękuję,
a tak pyzatym dziwi mnie, że martwisz się o licor. W sumie magiem nie masz co sie zastanawiac. MGLVL, MGLVL i MGLVL.

Ja np. nie mam pojęcia co maksowac. Mam do wyboru zręczność, dystans i sile. Od wszystkich zależy dmg, ale co najlepiej max'owac to nie mam pojęcia. Nie znam przeliczników dmg. A pozatym zostaje ta nieszczęsna alchemia która chyba pójdzie jednak w odstawkę u wszystkich rycerzy i zwiadowców.

Z resztą balans i tak nie wyszedł. Mag alchemik nadal jest gówniany. A dream team na expa to i tak zwiad nekro 3x + ewentualnie zwiad duchowny, a na mocniejsze potwory + kina i sichocher. Reszta w odstawkę. Wasz ultra suport taki jak Lai nadal jest ssie. Ultra suport? Super manasowanie? Walić to, kasa na lvl 150+ i tak się nie liczy. Lepiej iść z kimś kto ma dmg. Wszyscy co nie mają elementalisty ssą. Jedynie w wojnie mają bomby. A i tak z tej bomby tyle walniesz co nekro.

Nawet sondy pokazują, że większość graczy tego nie chce. Dużo osób gra bez elemenatlisty, myślę, że w tej sondzie to oni przede wszystkim opowiedzieli się, że nie chcą tych zmian. I mają o co się czepiać. Wszyscy alchemicy narzekają. Bo nie dość, że muszą pny wydawać na tą alchemie, to za dużo z tego nie mają.

Wspomnę jeszcze raz o moim koledze Lai'u (Duch-alchemik). Dużo osób nadal twierdzi, że to najgorszy wybór. Chłopak próbował coś wywalczyć, to mu nawet nie odpisano. Z resztą wiele osób olano. Najlepiej zamknąć testy.

Alchemik profesja dla noba!


Game over. Moje zdanie wyraziłem. Bez komentarza plx.
__________________
Sprawdź ten flow, mam w sobie go na 100%
Skąd? Skąd się wziął, to nieokiełznane moce

Ostatnio edytowane przez sebastianix ; 12-05-14 o 19:49
sebastianix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-05-14, 19:50   #25
begar321
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Swiecie/Kuj-Pom
Postów: 194
Domyślnie

Jestę Tankę i wezmę Sis Roya na Bagienne (Solo)
@Mustafa
Exoreniuss uczy się na błędach ^^
begar321 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-05-14, 20:02   #26
sebastianix
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 191
Domyślnie

Cytat:
Napisał begar321 Zobacz post
Jestę Tankę i wezmę Sis Roya na Bagienne (Solo)
Ty to jesteś :)

__________________
Sprawdź ten flow, mam w sobie go na 100%
Skąd? Skąd się wziął, to nieokiełznane moce
sebastianix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-05-14, 20:24   #27
begar321
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Swiecie/Kuj-Pom
Postów: 194
uśmiech

XD (znaki)
begar321 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-05-14, 20:47   #28
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cóż, jeśli masz góry talarów w depo, to owszem, alchemik jest nieprzydatny. Z tym tylko, że góry talarów powstały dawno - ktoś się dorobił na bugu, inny na przepakowanych rekinach i wodnikach, innemu zwrócono 40kk zamiast 400k. Teraz tak fajnie nie jest i moim zdaniem alchemik jest obecnie (i będzie w przyszłości) jedną z najlepszych subek. Gdybym miał obecnie wybierać subki, to celowałbym w alchemika elementalistę.
Mag... no cóż. Mag alchemik ma swoje plusy. To, że na tle innych subek dają one mało, to inna sprawa.

Spójrzcie jednak na to:
Nekromanta - magia śmierci
Elementalista - magia żywiołów
Duchowny - magia życia
Alchemik - wiedza (całkiem przyziemna)

Wybierając subkę alchemika pozbywasz się 1/3 potencjalnej magii, a zdobywasz 1/3 wiedzy.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-05-14, 20:48   #29
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał sebastianix Zobacz post
Alchemik profesja dla noba!
Alchemik jest subką do zarabiania. Nie dość, że robi sobie mikstury tańszym (nieraz dwukrotnie) kosztem, to jeszcze po aktualizacji będzie robił je bardziej efektywne i dodatkowo będzie miał bonus do efektywności mikstur.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-05-14, 22:04   #30
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

Uiop, masz pecha, tak mi się to widzi. Miałeś wyszkolonego alchemika, miałeś prawo walić wszystkie PNy w alchemię, bo nikt Ci nie bronił trzymać chara do tego właśnie. Ograniczy Ci się to teraz poziomem. Wyszkolisz tego swojego rycerza = będzie wprawnym alchemikiem. Rób nim dalej exp, misje, w tym dzienne, to nadrobi ten char w końcu swój skill alchemii.
__________________
Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Tym tępym jesteś Ty...
cinkiwonsz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin