Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-12-11, 13:24   #1
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie Loot

Witam sprawa polega na tym ze jest strasznie malo miejsc gdzie oplaca sie expic i ten exp jest tam dobry.

Obecnie to chyba Kosciane Smoki ponoc mozna tam 200k+ /h i do tego jeszcze zawsze na + po 20-50k

Teraz tak proponowałbym aby z potworow takich jak np
Wielki Pajak wypadało złoto jak z wiwern, gdyz loot po mimo tego ze jest interesujacy ciezko go sprzedac a cena pajeczny to ja nie wiem co to jest 18md za 1 pajeczyne skoro ide na 2-3h i spada mi 100 pajeczyn = 1800md.
Nie wspomne juz o zaibatsu teraz jak dodaliscie nowe bronie to jeszcze ciezej bedzie to sprzedac za sume ktora jest adekwatna do tego przedmiotu czyli 8-10k. Koscianych to juz nikt nie kupuje. Ale gsy to pikus.

Loot z mocnych mobow np hydry , gorskie trolle i inne to juz wgl lipa z takich potworow powinny ity dropic jak oszalale zeby kazdy z uczestnikow party byl na + a nie zeby loot podzielony na 3 dawal po 2k na glowe skoro sie na takiego hunta wydaje z 10k.

Duzo ludzi chodzi na cyklopy zeby tam zarobic i zeby moc isc na cos silniejszego ale czy o to chodzi? Po to sie bije ten lvl zeby bic co raz ciekawsze potwory a nie zeby sie cofac aby cos zarobic. Wczoraj a raczej dzis bilismy albitancow chyba z 4h nawet 1 para bitewnych nie poleciala. Fakt polecialy 2 egzekutory do kolekcji w depo. Panie-Panowie zrobcie cos zeby ta gra sie oplacila zebsmy mogli w koncu cos zarobic,
Bagienne "dzis sie ciesze bo jestem na 0" tekst jednego z moich kolegow.
Zloto jak i cenny za produkty typu "pajeczyny , surowa stal itp" powinny siegac nie kilku md ale kilkuset nawet.
Tyle czekam na komentarze

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 22-07-12 o 20:12
Attax jest nieaktywny  
Stare 27-12-11, 13:29   #2
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Wiele potworów dostało nowego loota. Pozabijajcie je przez kilka dni, posprawdzajcie co nowego gdzie jest i wtedy się wypowiedzcie. Hydry dostały coś nowego zresztą już widziałem screeny na forum. Jesteś pewien, że inne potwory, które wymieniłeś nie mają niczego nowego?

Z bagiennych się nie da być na zero chyba, że się bije z odes rago i się nie trafia 9 na 10 hitów.
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 27-12-11, 13:40   #3
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał Attax Zobacz post
Witam sprawa polega na tym ze jest strasznie malo miejsc gdzie oplaca sie expic i ten exp jest tam dobry.

Obecnie to chyba Kosciane Smoki ponoc mozna tam 200k+ /h i do tego jeszcze zawsze na + po 20-50k

Teraz tak proponowałbym aby z potworow takich jak np
Wielki Pajak wypadało złoto jak z wiwern, gdyz loot po mimo tego ze jest interesujacy ciezko go sprzedac a cena pajeczny to ja nie wiem co to jest 18md za 1 pajeczyne skoro ide na 2-3h i spada mi 100 pajeczyn = 1800md.
Nie wspomne juz o zaibatsu teraz jak dodaliscie nowe bronie to jeszcze ciezej bedzie to sprzedac za sume ktora jest adekwatna do tego przedmiotu czyli 8-10k. Koscianych to juz nikt nie kupuje. Ale gsy to pikus.

Loot z mocnych mobow np hydry , gorskie trolle i inne to juz wgl lipa z takich potworow powinny ity dropic jak oszalale zeby kazdy z uczestnikow party byl na + a nie zeby loot podzielony na 3 dawal po 2k na glowe skoro sie na takiego hunta wydaje z 10k.

Duzo ludzi chodzi na cyklopy zeby tam zarobic i zeby moc isc na cos silniejszego ale czy o to chodzi? Po to sie bije ten lvl zeby bic co raz ciekawsze potwory a nie zeby sie cofac aby cos zarobic. Wczoraj a raczej dzis bilismy albitancow chyba z 4h nawet 1 para bitewnych nie poleciala. Fakt polecialy 2 egzekutory do kolekcji w depo. Panie-Panowie zrobcie cos zeby ta gra sie oplacila zebsmy mogli w koncu cos zarobic,
Bagienne "dzis sie ciesze bo jestem na 0" tekst jednego z moich kolegow.
Zloto jak i cenny za produkty typu "pajeczyny , surowa stal itp" powinny siegac nie kilku md ale kilkuset nawet.
Tyle czekam na komentarze
No stary, jak Ty nie umiesz zarobić łucznikiem na takim lvlu, to ja nie wiem jak Ty expisz :OOO
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny  
Stare 27-12-11, 13:44   #4
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Gsy na bank nie maja lacznie od upa 5h siedzialem spadly 2 zaibatsu 1 kosciane legi 230 pajeczyn i okolo 100 diamentow. Wczoraj na gorskich bylismy z 1h to plytowy pancerz polecial i zwoj blogo dista /4 to wyszlo ile na glowe? Takie silne potwory powinny drobic duzo itemow za wieksze pieniadze nie koniecznie jakies zbroje ale np jakies produkty nie wiem skore co kolwiek co u npc np sztuka po 1k. i by lecialo tego w ciagu 1h kolo 30 wtedy mozna by powiedziec ze loot sie oplaca. Tak widzialem ze jakis axe leci z hydr ale co to daje ? 1 Axe na 3 lata poleci warty 30k czyli np po 10 lub mniej na glowe

Cytat:
Napisał voagar Zobacz post
No stary, jak Ty nie umiesz zarobić łucznikiem na takim lvlu, to ja nie wiem jak Ty expisz :OOO
widac nie umiem ;<
Attax jest nieaktywny  
Stare 27-12-11, 13:49   #5
pawello13
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 106
Domyślnie

Ja zrobiłem 400k expa na dragach i czasami to nawet 120 manasów waste a rózdżka maga tylko, no parodia, tylko po plecach, wczoraj w nocy 20k zużyłem na górskich i tylko bitewne buty, parodia.
dobrze, są jakieś nowe itemy, ale bron 37 ataku na 25 lvl to z wiwerny każdy sobie sam pojdzie lootnac zamiast 10k ode mnie kupic, gdzie to sprzedawac? wielka tajemnica to za co ja mam expic?; fakt wczoraj na hydrach zarobilismy ale co to jest 200 manas a ja 10k do przodu tylko
pawello13 jest nieaktywny  
Stare 27-12-11, 13:52   #6
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał pawello13 Zobacz post
Ja zrobiłem 400k expa na dragach i czasami to nawet 120 manasów waste a rózdżka maga tylko, no parodia, tylko po plecach, wczoraj w nocy 20k zużyłem na górskich i tylko bitewne buty, parodia.
dobrze, są jakieś nowe itemy, ale bron 37 ataku na 25 lvl to z wiwerny każdy sobie sam pojdzie lootnac zamiast 10k ode mnie kupic, gdzie to sprzedawac? wielka tajemnica to za co ja mam expic?; fakt wczoraj na hydrach zarobilismy ale co to jest 200 manas a ja 10k do przodu tylko
Tylko bitewne buty, na 2 talary? :O
To tak jakbym ja napisal ze na 10talarów na demonach zdropilem tylko bitewna tarcze i pancerz..

btw. Byliscie tam w 4 osoby, wszyscy spamowaliscie pewnie odes kpiro. Ja sie dziwie ze wgle na plus tam wyszliscie :)

@Attax
Ja na 65 lvlu bylem na plus na koscianych, abitancach, smokach, bagiennych, beholderach, kosciejach+gorskich.
Z tego na wszystkich tych potworkach oprocz beholderow przynajmniej 150k/h bez premki..
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny  
Stare 27-12-11, 13:56   #7
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Dobra sluchajcie ja zakladalem po to ten temat by wszystkim sie zylo lepiej zeby kazdy mogl sie cieszyc z expa wiadomo ze milej sie expi jak cos dropi. Lecz tutaj sa tacy co uwazaja ze jest okej bo siedza na koscianych non stop i maja w dupie bo im tam dropi raz po raz cos a kasy leci to stac klimczaka na pejment 500k.

mm mam pytanie jaki sens byl usuwania wolandowi mozliwosci skupywania rozg maga i dodania innemu npc co skupuje je po takiej samej cenie? To sprawia ze loot ze smokow jest bardziej oplacalny?
Attax jest nieaktywny  
Stare 27-12-11, 14:03   #8
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał Attax Zobacz post
Dobra sluchajcie ja zakladalem po to ten temat by wszystkim sie zylo lepiej zeby kazdy mogl sie cieszyc z expa wiadomo ze milej sie expi jak cos dropi. Lecz tutaj sa tacy co uwazaja ze jest okej bo siedza na koscianych non stop i maja w dupie bo im tam dropi raz po raz cos a kasy leci to stac klimczaka na pejment 500k.

mm mam pytanie jaki sens byl usuwania wolandowi mozliwosci skupywania rozg maga i dodania innemu npc co skupuje je po takiej samej cenie? To sprawia ze loot ze smokow jest bardziej oplacalny?
Ojc, za przeproszeniem w dupie byles g*wno widziales, nie Twoja sprawa, skad mialem pieniadze, komu i za co placilem. Oswiece Cie tylko ze bylo to na 60 lvlu, i jescze nie expilem na koscianych :)
Nie czaje, administracja dodaje nowego loota, a wam dalej nie pasuje, najlepiej jakby z kazdego potwora zawsze lecial fulldrop i zeby dalo sie go sprzedawac za góry talarów u npc, wtedy gra bylaby napewno przyjemniejsza, nie mowie juz o walorach RPG.
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny  
Stare 27-12-11, 14:07   #9
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Attax, expić także trzeba umieć. Nigdy nie zrobimy tak, by z każdego potwora leciała góra złota, bo nie o to w tym chodzi. Trzeba nauczyć się expić tak, by było to opłacalne, trzeba nauczyć się zarabiać. W tym nie pomożemy, tego musisz się sam nauczyć. Akurat łucznik z kasą nie powinien mieć problemów praktycznie na co drugim expie.

Smoki są opłacalne i zawsze były. Poza tym, skoro inny NPC skupuje te dwa itemy w tej samej celnie to czemu niby opłacalność miałaby się zmienić?
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 27-12-11, 14:14   #10
anat123
 
Avatar anat123
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 48
Domyślnie

dlaczego wprowadziliscie takie nowe bronie ktore wykluczyly z obiegu stare?
anat123 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin