Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-12-11, 18:48   #1
Beriax
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 2
Domyślnie Itemny na +

Witam, otóż ostatnio przyszło mi do głowy aby zaproponować wszystkim to aby itemy z potórków mogły wypadać z plusami oczywiście rzadziej niż zwykle ale szansa by jakaś tam była, przykładowo bossy by sypały częściej takie itemki niż inne potwory ale szansa i tak była by znikoma. W Metinie 2 jest takie coś że itemy czasem wypadają z + ileś tam. A wypaść mogły by itemy z potwora na +0,+1,+2,+3,+4,+5 maksymalnie +5 w przypadku broni, +2 w przypadku zbroi, a szansa na zdobycie itema +5 dla broni i +2 dla zbroi była by bardzo mała i tylko jakieś bossy mogły by dropić takie itemki. To by znacznie urozmaiciło nasze polowania, gracz szedł by na polowanie z nadzieją że wypadnie mu pomiot na +5 lub upadły na +5 lub części pancerza na +2 czy może kusza bądź łuk +5

Proszę o wypowiadanie się.
Beriax jest nieaktywny  
Stare 06-12-11, 18:55   #2
jakub00s
 
Avatar jakub00s
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Lbn
Postów: 175
Domyślnie

Heh, jak zobaczyłem pierwsze zdanie, pomyślałem sobie... "Oho, ktoś tu chyba zaczerpuje pomysły z Metina". Czytając dalej, utwierdziłem się w moim przekonaniu.

Osobiście jestem na nie. Nie dość, że zwoje można już sprzedawać u npc, to jeszcze do tego z potworów leciałyby od razu ulepszone oręże. Poza tym, dropnięcie takiej tizony+5 kompletnie załamałoby rynek.
jakub00s jest nieaktywny  
Stare 06-12-11, 19:19   #3
Ser
 
Avatar Ser
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 92
Domyślnie

To nie jest Metin tylko Altaron i nie ma powodu czerpania pomysłu z innej gry. A tak w ogóle to po co te bronie na + z potworów? Moim zdaniem jest to bez sensu. Masz zwoje to możesz sobie ulepszać na + a gdy jesteś w dodatku Alchemikiem to możesz sobie ulepszać broń Hartowaną Stalą. Ja jestem na nie.
Ser jest nieaktywny  
Stare 06-12-11, 20:35   #4
Heimdalld
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie Dzieci

Ale z was dzieci omg i co że może lootnąć jak powiedział że bardzo rzadko. I nie mówił, że wyleci +5 od razu -.-. jak byś przez miesiąc expił nałogowo na 1 respie i by Ci coś poleciało +4 to tez by załamało rynek ??
Heimdalld jest nieaktywny  
Stare 06-12-11, 21:00   #5
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Rzeczy +ileś lecą w wielu grach. Nie tylko w metinie. W każdym razie wprowadzenie tego nie jest dobrym pomysłem. Bycie alchemikiem i ulepszanie zwojami stopniowo stawałoby się coraz mniej opłacalne
Uiop jest nieaktywny  
Stare 06-12-11, 21:25   #6
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Przecież można zloocić takie itemy w Altaronie... Wystarczy zabić jakiegoś gracza, który ma większy poziom.
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 06-12-11, 21:46   #7
Ser
 
Avatar Ser
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 92
Domyślnie

No i co z tego, że bardzo rzadko? Do ulepszania broni są inne rzeczy a nie wyciąganie ich z potworów. Co jeszcze wymyślicie? Większy exp? Loot? A może byście chcieli teleporty na expa?
Ser jest nieaktywny  
Stare 07-12-11, 08:19   #8
jakub00s
 
Avatar jakub00s
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Lbn
Postów: 175
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Przecież można zloocić takie itemy w Altaronie... Wystarczy zabić jakiegoś gracza, który ma większy poziom.
Racja. Przeoczyłem ten fakt ;)
jakub00s jest nieaktywny  
Stare 07-12-11, 17:45   #9
dedereq
 
Avatar dedereq
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Wroclove / Kołobrzeg
Postów: 107
Domyślnie

Co do samych itemów z + dropiacych z potworków to jestem na nie. Ale przydałoby się żeby z bossów dropiły jakieś unikalne itemy, nie musza to byc bronie czy elementy zbroi, ale nawet zwykłe ozdoby do domku. Przykładowo z takiego Przejrzystego Pomiotu, który zabija sie 1 raz w grze (quest na outfit elementali) to nie jest on juz przez graczy zabijany, chyba ze 4fun. A dodanie do listy dropiacych z niego itemów jakiejś oryginalnej broni, jak lodowe nogawice np. dla maga na 50 lvl z róznymi bonusami (zmniejszony dmg od zimna a zwiekszony od ognia, + mlvl / skill, premia do hp / many) - mozliwosci jest duzo. Wiem że to pachnie rl tibią, ale taka prawda - jest za mało przedmiotów i jakos trzeba je dodac.
dedereq jest nieaktywny  
Stare 07-12-11, 17:56   #10
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Jestem bardziej za ozdobami niż zbieraniem 5u różnych rodzajów ubranek na różne potwory
Uiop jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin