Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-10-18, 19:08   #1
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie Nagrody sezon 1.

Systemu nagród nie chciałbym poruszać w połowie sezonu choć mam kilka ciekawych propozycji... Mam tylko małą sugestię, nie wiem czy jest to wykonalne ale proszę o odpowiedź. Mianowicie chodzi o nagrodę "unikatowy strój dla postaci na cPvP". Po co komu nagroda na takim serwerze? Większość graczy nigdy tam nie wróci bo ten serwer umarł, wraz z nieprzemyślanym systemem war-mode. Zostali tam gracze, którzy dzień przed zamknięciem serwera będą drukować zdjęcia swoich itemów, skilli i postaci, opowiadać wnukom jak grało się na pustym serwie, a potem przyszło dwudziestu nowych graczy bo była reklama w TVN Gry.

PROPOZYCJA:
Outfit będzie przypisany do konta, nie postaci! Każdy z top 13 będzie mógł używać nowego outfitu (na cpvp, spvp), będzie odczuwał prestiż, bądź wstyd, że znalezienia się w gronie nagrodzonych. Na "sPVP Sezon 2" outfit powinien być dostępny dla graczy którzy zajęli najwyższe miejsca (top13) w pierwszym sezonie.


Proszę o wypowiedź administrację, czy to jest wykonalne i co sądzi na ten temat. Pozdrawiam, zachęcam do dyskusji.

Ostatnio edytowane przez Maru123 ; 15-10-18 o 09:41
Maru123 jest nieaktywny  
Stare 14-10-18, 19:54   #2
Shrime
Doradca
 
Avatar Shrime
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Skąd: J-Bie Zdr.
Postów: 230
Domyślnie

Może osoby, które dostaną outfit będą miały możliwość nieprzyjęcia nagrody.

Wówczas taka nagroda wędrowałaby na osobę kolejną w topce? ;)

Skoro nie chcesz takiej nagrody, i grałeś zapewne tylko po to, żeby się pobić, to chyba nie robi to różnicy prawda? :)
__________________
"Memories, they seem to show up so quick but they leave you far too soon "
Shrime jest nieaktywny  
Stare 14-10-18, 20:07   #3
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Cytat:
Napisał Maru123 Zobacz post
Systemu nagród nie chciałbym poruszać w połowie sezonu lecz mam kilka ciekawych propozycji. Mam tylko małą sugestię, nie wiem czy jest to wykonalne ale proszę o odpowiedź. Mianowicie chodzi o nagrodę "unikatowy strój dla postaci na cPvP". Po co komu nagroda na takim serwerze? Większość graczy nigdy tam nie wróci bo ten serwer umarł, wraz z nieprzemyślanym systemem war-mode. Zostali tam gracze, którzy dzień przed zamknięciem serwera będą drukować zdjęcia swoich itemów, skilli i postaci, opowiadać wnukom jak grało się na pustym serwie, a potem przyszło dwudziestu nowych graczy bo była reklama w TVN Gry.

PROPOZYCJA:
Outfit będzie przypisany do konta, nie postaci! Każdy z top 13 będzie mógł używać nowego outfitu (na cpvp, spvp), będzie odczuwał prestiż, bądź wstyd, że znalezienia się w gronie nagrodzonych. Na "sPVP Sezon 2" outfit powinien być dostępny dla graczy którzy zajęli najwyższe miejsca (top13) w pierwszym sezonie.


Proszę o wypowiedź administrację, czy to jest wykonalne i co sądzi na ten temat. Pozdrawiam, zachęcam do dyskusji.
O ile ktoś wbije na spvp v2
19Fafarafa06 jest nieaktywny  
Stare 14-10-18, 20:22   #4
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Cytat:
Napisał Maru123
Po co komu nagroda na takim serwerze? Większość graczy nigdy tam nie wróci bo ten serwer umarł, wraz z nieprzemyślanym systemem war-mode.
System został poprawiony a precedens jego wykorzystywania nie wpłynął wielce negatywnie, gdyż od dłuższego czasu na cPvP gra aktywnie ~100 graczy a jest to na chwilę obecną wynik, który przeczy twierdzeniu "serwer umarł".

Cytat:
Napisał Maru123
Zostali tam gracze, którzy dzień przed zamknięciem serwera będą drukować zdjęcia swoich itemów, skilli i postaci, opowiadać wnukom jak grało się na pustym serwie, a potem przyszło dwudziestu nowych graczy bo była reklama w TVN Gry.
Nie przewiduję zamknięcie tego serwera i nie rozumiem skąd Twój pseudo-ironiczny ton. Na TVGRY reklama wyszła zupełnie przypadkowa, bo nikt z nami nic nie konsultował a w dniu publikacji filmiku mieliśmy nie 20 a 200 nowych kont.

Co do samej propozycji zaś - strój przypisany dla konta odpada a dla postaci na sPvP2... można by. Teoretycznie.

Cytat:
Napisał Maru123
Systemu nagród nie chciałbym poruszać w połowie sezonu lecz mam kilka ciekawych propozycji.
Gdzie ta reszta propozycji...? No i jednak chcesz poruszać, bo... poruszasz - popracuj nad konsekwencją w tekście .
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny  
Stare 14-10-18, 20:49   #5
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał 19Fafarafa06 Zobacz post
O ile ktoś wbije na spvp v2
O ile poprawią kilka detali myślę że wbiję. Chodzi o detale stricte sezonowe.
Chodzi tu o jasne informacje co do misji.
Rybak teraz na sezonowym 45 dni (mógłby być 30). Na tę chwilę są już levele blisko 200 a jeszcze nikt nie ma rybki.

Eskorty (30 dni Raindar, i jak sie dzisiaj jakies 60 gdzieś tam)

Zwoje u Korwina - ludzie wyrzucają zwoje. Misja jak wgl ruszy to w listopadzie znów wtedy kiedy nikomu do niczego nie będzie potrzebna.

Co do Blessów też by nie zaszkodziło żeby były trochę szybsze na sezonowym.

To są absurdy tego sezonu !

Co do nagrody w postaci outfitu dla konta byłoby to ciekawe rozwiązanie.
Zetix jest nieaktywny  
Stare 14-10-18, 21:14   #6
bart303
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 78
Domyślnie

Cytat:
Napisał Shrime Zobacz post
Może osoby, które dostaną outfit będą miały możliwość nieprzyjęcia nagrody.

Wówczas taka nagroda wędrowałaby na osobę kolejną w topce? ;)

Skoro nie chcesz takiej nagrody, i grałeś zapewne tylko po to, żeby się pobić, to chyba nie robi to różnicy prawda? :)
W którym momencie kolega wyżej napisał ,że wbił się tylko pobić?
Co do nagród to również uważam ,że bez sensu jest dawać nagrody ( tzw ten outfit) na postać na serwerze c-pvp, ponieważ część osób które grają na serwerze s-pvp nie wbije już na serwer non-pvp(tzw "c-pvp"). Również nie wszystkie osoby z top 13 mają postać na drugim serwerze . Chciałbym się dopytać czy ten outfit będzie taki sam dla gracza top 1 jak i top 13, czy może będzie się różnił niewielkimi detalami ?
bart303 jest nieaktywny  
Stare 14-10-18, 21:41   #7
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

Taki troszkę płacz bobaska, któremu odebrano zabawkę i nie wiedząc co z tym zrobić jedynie krzyczy. Jednak tak, outfit powinien być na konto, nie na postać.
Wicher jest nieaktywny  
Stare 15-10-18, 00:15   #8
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Myślę iż warto przypisać dany outfit do konta. Jednocześnie dorzuciłbym nagrody dla najlepszej gildii.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny  
Stare 15-10-18, 07:38   #9
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Czym odróżnisz najlepszą gildię?

Lvlami?
Fragami?
Czy aktywnością
Rahilux jest nieaktywny  
Stare 15-10-18, 09:58   #10
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
żarówka

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
Gdzie ta reszta propozycji...? No i jednak chcesz poruszać, bo... poruszasz - popracuj nad konsekwencją w tekście .
W tekście pojawił się mały błąd (już poprawiony). Miał wyrażać głębszą myśl...

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
System został poprawiony a precedens jego wykorzystywania nie wpłynął wielce negatywnie, gdyż od dłuższego czasu na cPvP gra aktywnie ~100 graczy a jest to na chwilę obecną wynik, który przeczy twierdzeniu "serwer umarł".
Nie wpłyną wielce negatywnie... ludzie z 60 leveli wbili 200+... proszę Cię pomiń ten temat, bo ta plama zawsze zostanie.

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
Nie przewiduję zamknięcie tego serwera i nie rozumiem skąd Twój pseudo-ironiczny ton. Na TVGRY reklama wyszła zupełnie przypadkowa, bo nikt z nami nic nie konsultował a w dniu publikacji filmiku mieliśmy nie 20 a 200 nowych kont.
Wiem, że reklama wynikła z przypadku... lecz jaki ma sens zaczynać grę na serwerze gdzie grają 250+lvle wbite błędem gry :D Zachęćcie ludzi do gry w kolejnym sezonie, jak widać teraz (1 sezon) Altaron najciekawszy jest przez pierwszy miesiąc, potem przegrane bobaski idą na cpvp.

Możemy wymieniać się tak do końca 10 edycji, lecz nie oto chodzi.
Czy możecie wprowadzić te outfity na sPVP 2 ? Bo wygląda to tak, jakby nagrodą w turnieju piłkarskim były piłki do koszykówki.
Maru123 jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin