Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-10-18, 11:03   #1
ciaparek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 86
Domyślnie Serwer Sezonowy II

Czy zamierzacie startować z kolejną edycją serwera sezonowego?
Przez miesiąc (czyli jak zawsze) coś się działo teraz serwer jest martwy.

Macie jakiś plan na niego i czy uważacie ten serwer za trafiony pomysł, jakie są wasze wrażenia? :)
ciaparek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-10-18, 11:06   #2
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Na podsumowanie i wyciągnięcie wniosków przyjdzie jeszcze czas :).
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-10-18, 11:13   #3
Kierka250799
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 238
Domyślnie

Moim zdaniem fajna sprawa z tym serwerem sezonowym, ale skrócić go o połowę, dać większego expa w takim przypadku. Wiadomo, że to serwer tylko i wyłącznie pod pvp. Chociaż zdażają się i grajki co chcą grać spokojnie, ale to już inna sprawa.
Kierka250799 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-10-18, 12:06   #4
3373722
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: katakumby
Postów: 74
Domyślnie

Możnaby zrobić system np, że edycja trwa te 2 miesiące i np1/2miesiące przerwy ale zamiast statów x2 zmienić na x2,5 albo x3 i wprowadzić zmiany, które zaproponowali gracze np. aby rybkę się szybciej robiło, urban brał więcej itemów itd.
3373722 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-10-18, 14:16   #5
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

A ja z koleji jestem za speed otsem z takimi samymi wartościami loota exp itp., ale bez tzw. deadline'a. Bedziemy po prostu grali dopóty dopóki administracja nie uzna, że to juz jest ten czas, w ktorym nalezy zakończyć agonie. Idea 3 miesięcy, juz na samym starcie odstrasza graczy, co mozna bylo zobaczyc po naplywie gracze po reklamie na tv gry. Absolutna wiekszosc poszla na cpvp, bo na spvp bedzie reset a glowna cecha altaronczyka jest miłość do swojej postaci. Zdarzyły sie wyjątki w narybku z tvgry i ze streamow, ktore przyszły na spvp, ale tylko po to, zeby "sprawdzic czy oplaca sie tu grac". Ten serwer umarl na samym starcie, bo "jak za chwilę usuna, to po co grac", a gdy okazalo sie ze graja na serwerze tylko gildie walczące w ilosci 10vs10 to wystarczylo dodac zapalnik z opoznionym zaplonem (predkosc maga) aby to wszystko sie skonczylo.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.

Ostatnio edytowane przez eremce ; 27-10-18 o 14:42
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-10-18, 15:17   #6
kantex
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 194
Domyślnie Server Sezonowy 2

Każdy dobrze wie że jak server sezonowy by stał na stałe to by grała większa rzesza ludzi z prostej sprawy i to logiczne jest, chwili obecnej wiadomo że na sezonowym typowo leszcze na rybach grali bo nie wiedzieli co ze sobą począć mają w wolnym czasie

Zróbcie sonde to sami zobaczycie ile ludzi by chciało grać na stałe z takim rate :) Myślę że około 80% jak nic by było.

Patrząc że to dobry pomysł z Sezonowym serwerem o stałym kliencie byłby to dobry plan ale z kolei pvp server dostanie strzał w głowę gdyż pvp server by umarł bo większości by poszło na 2x exp server.

Ostatnio edytowane przez kantex ; 27-10-18 o 16:22
kantex jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-10-18, 17:34   #7
Kierka250799
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 238
Domyślnie

Cytat:
Napisał kantex Zobacz post
Każdy dobrze wie że jak server sezonowy by stał na stałe to by grała większa rzesza ludzi z prostej sprawy i to logiczne jest, chwili obecnej wiadomo że na sezonowym typowo leszcze na rybach grali bo nie wiedzieli co ze sobą począć mają w wolnym czasie

Zróbcie sonde to sami zobaczycie ile ludzi by chciało grać na stałe z takim rate :) Myślę że około 80% jak nic by było.

Patrząc że to dobry pomysł z Sezonowym serwerem o stałym kliencie byłby to dobry plan ale z kolei pvp server dostanie strzał w głowę gdyż pvp server by umarł bo większości by poszło na 2x exp server.

O tym by serwer s-pvp został na stałe jestem jak najbardziej za, ale niestety to nie od Nas zależy. Fakt, fajnie się tu gra i sporo osób by tak chciało grać, z tego co sam pisałem z kilkoma osobami. A wracając do Twojej dalszej wypowiedzi, że c-pvp by umarł, bo każdy przeszedłby tutaj na sezonowy, to nie prawda. Są ludzie, którzy mają sentyment do c-pvp, są tacy, którzy grają dla zabawy, więc c-pvp dalej by istniał.
Kierka250799 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-10-18, 18:17   #8
kantex
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 194
Domyślnie spvp

cpvp świecie grało około 15 osób tylko w porywie 5 dziennie , teraz więcej jest bo się przerzucili ludzie z servera testowego tutaj i sami mówią że wrócili i wyłącznie ze względu że tam server rozgrywka umarła bo ludzie nie grają bo się zbliża koniec sezonu. |Większość cpvp to nikt inny jak gracze starych ekip pvp i wrócili i wyłącznie z tego powodu jak każdy czekając na udpate nowe respy i całą tą aktualizację związaną na którą wyczekujemy już przeszło od roku czasu.
kantex jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-10-18, 23:55   #9
wojtek12345
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 173
Domyślnie

Cytat:
Napisał eremce Zobacz post
A ja z koleji jestem za speed otsem z takimi samymi wartościami loota exp itp., ale bez tzw. deadline'a. Bedziemy po prostu grali dopóty dopóki administracja nie uzna, że to juz jest ten czas, w ktorym nalezy zakończyć agonie. Idea 3 miesięcy, juz na samym starcie odstrasza graczy, co mozna bylo zobaczyc po naplywie gracze po reklamie na tv gry. Absolutna wiekszosc poszla na cpvp, bo na spvp bedzie reset a glowna cecha altaronczyka jest miłość do swojej postaci. Zdarzyły sie wyjątki w narybku z tvgry i ze streamow, ktore przyszły na spvp, ale tylko po to, zeby "sprawdzic czy oplaca sie tu grac". Ten serwer umarl na samym starcie, bo "jak za chwilę usuna, to po co grac", a gdy okazalo sie ze graja na serwerze tylko gildie walczące w ilosci 10vs10 to wystarczylo dodac zapalnik z opoznionym zaplonem (predkosc maga) aby to wszystko sie skonczylo.
Kolego otsy które trwają po 3 miesiące lub krócej cieszą się ogromną popularnościa. NTSW/DBKO czy jakies inne gowno otsy naruto
wojtek12345 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-10-18, 01:01   #10
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

Cytat:
Napisał eremce Zobacz post
A ja z koleji jestem za speed otsem z takimi samymi wartościami loota exp itp., ale bez tzw. deadline'a. Bedziemy po prostu grali dopóty dopóki administracja nie uzna, że to juz jest ten czas, w ktorym nalezy zakończyć agonie. Idea 3 miesięcy, juz na samym starcie odstrasza graczy, co mozna bylo zobaczyc po naplywie gracze po reklamie na tv gry. Absolutna wiekszosc poszla na cpvp, bo na spvp bedzie reset a glowna cecha altaronczyka jest miłość do swojej postaci. Zdarzyły sie wyjątki w narybku z tvgry i ze streamow, ktore przyszły na spvp, ale tylko po to, zeby "sprawdzic czy oplaca sie tu grac". Ten serwer umarl na samym starcie, bo "jak za chwilę usuna, to po co grac", a gdy okazalo sie ze graja na serwerze tylko gildie walczące w ilosci 10vs10 to wystarczylo dodac zapalnik z opoznionym zaplonem (predkosc maga) aby to wszystko sie skonczylo.
Parę razy o tym gadalismy, ja jestem tego samego zdania
Wicher jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin