Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 15-10-18, 17:49   #21
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Cytat:
Napisał Exoreniuss Zobacz post
A więc już Ci mówię dlaczego serwer cpvp jest spisany na straty...
To ,że po reklamie masz ~100 aktywnych graczy na serwerze nic nie znaczy - nic . Za miesiąc będzie ich 15-20 ? Po 2 miesiącach 5? Obecna reklama dała jedynie takie plusy ,ze dowiedziało się o tym więcej osób, do gry wbiło po reklamie na dobrą sprawę sporo osób lecz co dalej ? Wy nawet nie macie planu jak tych graczy tutaj zatrzymać- z dnia na dzień uciekają i taka jest prawda, musisz to przyznać . Faktem jest również to ,że na altaronie serwery żyją wtedy gdy teamki składające się z 15~ osób na nich grają . Dajmy na to drugą edycję Colegiumów bylo okolo 30, Exoritów spokojnie z 20 do tego Hertagony dołożyły od siebie nie wiem ile - 10 osób? Serwer miał się naprawdę świetnie ale go olaliście( zero łatek i bieżących popraw w balansie). Dało się tam zarobić co ludzi przyciągało do gry.

1) Jak obecnie wygląda serwer cpvp ? Zero team huntów na poziomach 20-120 gdyż na każdym refilu w ekipie jest waste ( mówię tutaj o ekipach po 4+ osób nie solo we dwóch)- to jest pierwszy i chyba najważniejszy argument

2) Nie wiem czy jesteś tego świadomy ,że 80% selanych itemków na serwerze cpvp sprzedawane jest za realny hajs (złotówki) co idzie w prosty sposób zauważyć jak i głośno się o tym mówi - kiedyś były za to bany a wręcz delejty a teraz macie to w dupie, wolicie zbanować kogoś za krewetki na test serwerze (sezonowym)

Ja chyba znam wasz plan jak to będzie wszystko wyglądać, wy nie jesteście głupi. Wiecie ,że jak już dopniecie swego czytaj. nowe tereny, wersja angielska i w ogóle te wszystkie nowości o altaronie SERWER CPVP UMRZE na dobre . A dlaczego ? Bo jestem w 1000% przekonany ,że zrobicie nowy serwer "serwer globalny" który w jeden dzień stanie się serwerem docelowym. Nikt nie jest głupi i nie doda takich nowości na serwerze gdzie top 10 ma po pierdyliardy talarów w banku 250+ poziomy (oczywiście serwer cpvp zostawicie bo przecież im to obiecaliście XD a będzie na nim grało 10 osób a będą to osoby typu konradek którzy zakochani są w swojej postaci i ilości talarów & itemków znajdujących się w ich posiadaniu ) . To jest takie smutne , że oszukujecie ludzi pisząc, że ten serwer MA PRZYSZŁOŚĆ. Nie !!! Nie ma przyszłości i każdy kurwa nie głupi altarończyk znający wasze niecne plany to wie .
Apeluje jedynie o to żebyście przestali grać z ludźmi( robić ich w chuja) zasłaniając się tą reklamą . Powinno się teraz stawiać największą uwagę na przyszłym serwerze sezonowym by na nim dalej dopracowywać to nad czym tak długo pracujecie a jest to SERWER GLOBALNY NA KTÓREGO STARZY WYJADACZE CZEKAJĄ 5 LAT a stałych graczy macie naprawdę dużo tylko nie zdajecie sobie z tego sprawy.

CZEKAMY na serwer na którym będzie balans - na którym będą w końcu nowe tereny - na którym będą nowe potwory - na którym będą nowe bronie/ zestawy .
Ludzie przyjdą na niego sami - nie będzie wtedy nawet potrzeba reklamy..


Pozdro 600 na łazarskim rejonie . Łapki w górę mają się posypać i zapraszam do dyskusji
Smutne jest ze tak dużo masz do powiedzenia o serwerze na którym nie grasz, bo "wiesz" co tam się dzieje i masz zlote diagnozy raz do roku, a najczęściej brzmi ona "reset". Tak jak szuja, który wbija do depo, widzi 20 osob i mowi o pustym serwerze gdzie na waszym sezonie macie 10 online. Normalnie gdyby ktoś mi nie powiedział, ze mnie wzywales, to nawet bym nie zagladnal żeby czytac to gowno co piszesz tygrysie.
hejhop jest nieaktywny  
Stare 15-10-18, 18:13   #22
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Że Wam się nie nudzi te pieprzenie co pół roku tego samego. Oj ludzie - dorośnijcie w końcu.
Za uwagi dziękuję, temat zamykam, bo zaczynacie jadem pluć.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin