Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 01-11-12, 23:32   #1
wyro
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 38
Domyślnie [non-pvp]BAN ZA NIC, ZA ROBIENIE SOBIE JAJ

Nick - Wyrosuaw
kto i jak - SG Colens z powodu używania nielegalnego oprogramowania. Ban+ostatnie ostrzeżenie
opis sytuacji - chodziłem sobie na czerwiach, na południe od Neolithu, chodząc i rozwalając czerwie ćwiczyłem sobie mlvl na moim wojowniku. Wciskałem sobie hotkeya f4 pod którym mam "tawis". Pojawił się nagle SG Colens i pisał żebym przestał używać tawis, dodawał mi many tyle żeby starczyło mi na tawis, a ja "dla jaj" naciskałem sobie dalej tawis (jakbym wiedział, że SG Colens weźmie to na poważnie to bym tego nie robił). Później napisałem w obecności SG Colensa wiadomość o treści zblizonej do "hahahaa co jest xD, nie wiedziałem co się dzieje".
powód odwołania - Powodem odwołania jest fakt, iż miałem 20 lvl, dopiero co zacząłem grać, treniłem sobie spokojnie mlvl zabijając czerwie, i w ramach żartu gdy SG kazał mi przestać, zwyczajnie jeszcze ze 3 razy użyłem tawis, po czym od razu napisałem ze śmiechem, że nie wiedziałem co się dzieje, dlatego "tawisowałem" dalej. Tak więc, dostałem bana na miesiąc za nic.. a jeżeli SG Colens posłuży się screenami które na 100% zrobił, na których używam dalej przez jakieś dosłownie 4-5 sekund czaru tawis na żarty, to odrazu mówię, że czaru tawis używałem dalej z premedytacją na jaja, nei wiedząc o tym, że osoba która mnie zbanowała nie ma totalnie poczucia humoru.. po tej sytuacji poszedłem dalej, zabiłem jeszcze kilka czerwi i dostałem bana. Dodam też, że posiadam 20 lvl na Licorze, i nałogowo badam tajemnice tego Archipelagu.. niestety na miesiąc będę musiał zaprzestać. Można spytać mojego kolegę z gry o nicku Nocny Killer lub jego drugi char którego nazwy do końca nie pamiętam.. Oboje szukamy zagadek Licoru, a teraz zaczął mi pomagać na głównym kontynencie..

ODP SG:
Dodawałem Ci many i Ty NATYCHMIAST używałeś czaru Tawis. Żaden człowiek nie byłby do tego zdolny. Po drugie za każdym razem pisałem "Nie używaj Tawisa", Ty jednak nie posłuchałeś co skutkowało banem. Pozwól że zacytuję fragment regulaminu, który zaakceptowałeś Gracz ma obowiązek natychmiastowo odpowiadać Mistrzowi, Strażnikowi Gry oraz Doradcy w grze oraz reagować na jego polecenia. W przeciwnym wypadku zostanie nałożona kara.
Odwołanie odrzucone.

MAM PYTANIE!
Czy jeżeli teraz podam kilka nicków, które podejrzewam o to, że mają bota, to też dostaną bana w momencie kiedy będą używały jakiegoś czaru?
Rozumiem, że nie zareagowałem na polecenie SG w 0.000002 sekundy, a w 4 sekundy.. no ale reakcja w 4 sekundy nie jest chyba powodem do tego, żeby wstawiać bana.

Mając całą manę, mogłem użyć "tawis" 4 razy. Użyłem 7 razy.. Jak łatwo się domyśleć, 3 razy po tym jak skończyła mi się mana, czyli 3 razy po tym jak SG dodał mi po 20 many, a ja robiłem sobie jaja..

Link do odwołania: https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=4556

Wybaczcie, ale to jest jakaś komedia..
wyro jest nieaktywny  
Stare 01-11-12, 23:41   #2
Thudaron
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 611
Domyślnie

Wystarczy, że nie wykonałeś polecenia a wielokrotnie prosiłem Cię abyś nie używał Tawisa. Dostałeś bana za niesłuchanie SG. Każdy następny temat będzie karany notkami, zamykam.
Thudaron jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin