Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Co wy na to?
Jestem na TAK 34 75.56%
Jestem na NIE 6 13.33%
Obojętnie 5 11.11%
Głosujących: 45. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-03-18, 12:43   #11
356278
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 126
Domyślnie

Chyba słabo znasz obecną sytuację w grze, kiedyś wojownik skupował dużo wolniej zręczność niż zwiadowca. Teraz wszystkim leci tak samo.. Prawe oko ci Ty za farmazony mówisz, 5% wbudowane w kruku? Zloc taki a do końca gry możesz latać na miksturach maga ze sklepu. Na serwie chyba ani jednego kruka z 1% kryta wbudowanego nie ma. Ty mi wkręcasz ze 5%.. Ogarnij się, jak byś expil w th byś wiedział jak wygląda sytuacja z uderzeniem krytycznym. Rycerz na takim 100 uderza kryta po 1200/1300 a zwiadowca marne 500/700. Znacznie łatwiej zdobyć broń z bonusem dla rycerza niż takiego kruka dla zwiadowcy.
356278 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-03-18, 14:13   #12
Royalks
Doradca
 
Avatar Royalks
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Gdańsk
Postów: 324
Domyślnie

Siła kryta zależy od... siły i dlatego bijesz taki śmieszny dmg. Ogarnij się :) Być może w tym jest błąd a nie w misji.
Serwer od września, nie ma 200 lvla. Sam masz 110 i powiedz mi ile kruków Ci spadło? Więc nie pisz farmazonów. Jeszcze teraz dodali kruka do wodników.

Tak 5% graniczy z cudem ale prędzej czy później zacznie wypadać 2-3%. Zbierz ludzi na th czy jak to tam sie zwie bo ja tak nie expie to nie wiem. I leć po wymarzonego kruka.

Nie bez powodu ta misja jest tylko na bronie białe. Chyba słabo znasz obcecną sytuacje w grze jeśli myślisz że to przejdzie. Niemniej powodzenia :D
__________________
Tyle o nas wiemy...
...na ile nas sprawdzono.

Ostatnio edytowane przez Royalks ; 04-03-18 o 14:27
Royalks jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-03-18, 14:43   #13
356278
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 126
Domyślnie

Serio twoj argument jest inwalidą, napisałem że wojownik dużo więcej biję (tak samo szybko z rago tote). Nie wiem czy wiesz wodnik 150 poziom może na combo złożyć, a wyskakują tam po 3/4. Grasz tym swoim wojownikiem i ślepo zapatrzony chyba w niego jesteś. Jak wojownik może skilowac tak samo szybko zręczność jak zwiadowca to dlaczego siła mu leci znacznie szybciej i kosztuje mniej niż dla zwiadowcy? Chcesz iść w stronę to go abys znowu wolniej skilowal rycerzem? Rycerz który uderza ciosy krytyczne dużo mocniejsze dla zwiadowcy nie osiągalne (ograniczona siła) z rago tote lub odes rago... Sens jest, bo zwiadowca mógłby odebrać i wykorzystać nagrodę dla siebie a nie oddawać dla rycerza..

PS. Ciebie indywidualnie ogarnę w grze
356278 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-03-18, 14:56   #14
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Czy tylko ja chciałbym zamienić swojego 62 knicza duch ele na jakiegoś zwiadka który działa nawet bez buffów do bicia z paru kratek?


Wojowników którzy wbijają tyle zręki jest niewielu, jedynym ich "natchnieniem" do skillowania zręki jest dual.

Co z tego, że kryty walą ogromne, jeżeli muszą się najpierw wyskillować?

Zwiadek się skilli na respie, a knicz na dachach.

Nie ma knicza który ma pny na to by wydawać je jednocześnie na broń, siłę i zręczność.

Z resztą widzieliście chyba ile makon zdropił kruków z wodników, może spokojnie uzbroić małą armię zwiadowców którzy będą spamili hape odes kpiro BEZ ŻADNYCH NERFÓW OD KRATEK z bezpiecznej odległości.

Gdybyś wybrał Elementaliste mógłbyś bić wszystko bez względu na to jaki masz dmg, i tak nie padniesz więc ubijesz.

Każda profesja ma swoje wady i zalety, raz zobaczyliście, że aAaa makon uderza kryty po 1,5k znerfcie to, zbuffujcie nasze postacie by też to robiły aaa.

Za dużo jest tu patrzenia na kogoś a nie na siebie,
każdy może zrobić zwiadowce nekromante który będzie bił z puginałów,
każdy może zrobić zwiadowce duchownego który będzie nie do zabicia ze względu na tapen tawisa.



I z chęcią bym zmienił sobie profe na zwiadka bez skilli.

+ zapraszam na indywidualne zajęcia z bicia się na licor ;s

__________________________________________________ ____________
@Edit ;


cooooooooooooooooooooooooooooooooooo

grałem każdą postacią, mam wywalone totalnie na k/h, tak samo mam wywalone na pvp a ty mi o tych rzeczach mówisz.
Znam plotki?
Na każdym test serwerze oprócz odkrywania mapy to też się bawiłem w testowanie o zgrozo,
normalnie bym o niczym nie pisał, no ale niestety mam już jakieś pojęcie o grze ;/.

W ogóle o czym ty piszesz, najpierw o krytach a potem o expie k/h xD

i dzięki, powodzenia na wymarzonym zwiadowcy

Ostatnio edytowane przez Rahilux ; 04-03-18 o 15:18
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-03-18, 15:07   #15
356278
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 126
Domyślnie

Dokładnie resp na rybkach do 140 zreki to świetny Exp. Pójdź na th i zobacz kto biję więcecej a bezpieczne odległość to według twojej opini wynosi 4 kratki? Na wodnikach czy piaskowych 4 kratki bić nie dają. Zanim wciśniesz hotkey dostaniesz spela i łapę. Znasz plotki a starasz się zabłysnąć na forum. Płaczesz, a wojownik robi solo największy exp/h. Grasz postacią, która może stać takich 4 zwiadowcow I drapać się po tyłku. Powodzenia na wymarzonym licorze. Up prawdziwe polskie cebule, sam nie skorzysta to innemu nie da i jeszcze nogę podstawi.

Ostatnio edytowane przez 356278 ; 04-03-18 o 15:13
356278 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-03-18, 15:17   #16
Royalks
Doradca
 
Avatar Royalks
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Gdańsk
Postów: 324
Domyślnie

Nie sądziłem że przez wyrażanie swojego własnego zdania na forum możesz zechcieć ogarniać moją postać. Więcej dystansu zwiadowco :D

Sam jej nie ogarniam jak kiedyś stwierdziłeś na expie. Doda mi to kolejną deche do listy, Tobie pewnie satysfakcje ale nie wniesie NIC do tej dyskusji
__________________
Tyle o nas wiemy...
...na ile nas sprawdzono.
Royalks jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-03-18, 15:26   #17
356278
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 126
Domyślnie

Mi nie chodzi o satysfakcję, tylko wkurza mnie podejście do sprawy typu ja nic nie dostanę to po co mi to, dam na nie żeby inni mieli trudniej. Natomiast nagrodę za misję od takiego zwiadowcy włóże sobie w miecz tworząc z niego rare item. Nie pisze pomysłów aby komuś grało się gorzej, wręcz przeciwnie chce lepszej rozgrywki. Masz jakiś pomysł dla wojownika, śmiało twórz ankietę podaj argumenty. Na pewno nie będę go spychac na bok tylko temu, że gram zwiadowca.
356278 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-03-18, 15:27   #18
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Gdybyś wybrał Elementaliste mógłbyś bić wszystko bez względu na to jaki masz dmg, i tak nie padniesz więc ubijesz.
Wszystko napisałeś dobrze, ale tutaj odpłynąłeś troche xD
Bez dmg to sobie możesz.
Druga sprawa to prędkość postaci vs. prędkość mobka i choćby drobne lagi.
Krzaki są bardzo pomocne, ale nie przesadzaj.

Co do skilowania, to sie zgadzam, do 120 lvla jest fajnie że nie trzeba skilować dista, teraz na 140 lvlu chciałbym móc doskilować dista do 150 i władować PNy, ale nie ma na to lepszego sposobu niż expienie xD
Może to przez to że jestem mentalnym rycerzem który czułby największą satysfakcje i dume gdyby wyszedł z depo na 10 lvlu ze skilem 120/120/150 xD

Cytat:
Napisał 356278 Zobacz post
Płaczesz, a wojownik robi solo największy exp/h
Makon który wyprzedza reszte serwera o 50 lvli, używa potek na mlvl i 2h - wszystko czysto pod PG.
Ogólnie to chyba jednak magowie robią największy exp, a nie rycerze.

Wracając do tematu - trzeba sobie zadać pytanie, albo raczej pytanie do administracji: dlaczego rycerz może dostać bonus na kryta, a zwiad nie?
Chyba Stif odpowiedział na pytanie: bo rycerz kiedyś nie mógł wbić takiej zręczności, co teraz zostało zmienione z powodu duali, żeby mieli racje bytu.

Jeśli tak, to zwiadowca też powinien mieć możliwość uzyskania tego bonusu, albo nikt i nagrodę zamienić na coś innego.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-03-18, 15:31   #19
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

W sumie pomysł spoko. Jeszcze coś dla magów i będzie uczciwie.
__________________
Niech Licor spłonie!
Uiop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-03-18, 15:35   #20
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Cytat:
Napisał Uiop Zobacz post
W sumie pomysł spoko. Jeszcze coś dla magów i będzie uczciwie.

W sumie można dodać jakieś sd walące po 800 i czar uderzający za 1k.

A... czekaj...












W sumie razel podsumował wszystko.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin