Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-08-14, 13:13   #1
mortans
 
Avatar mortans
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 46
Domyślnie Propozycja Aktualizacji.

Mam taką propozycję... w sumie to bardziej prośba do administracji, by zrobić taką aktualizację bez żadnych ingerencji w jakiś dziwne wzory na obrażenia czy inne wymyśle systemy. Chciałbym aby została wprowadzona zwykła łatka poświęca tylko MAPIE i POTWOROM. Aby zostało dodane sporo nowych "respów" i terenów, więcej monstrów "alternatywnych".... ale nie małe miejsca po 10 "monków". W Altaronie brakuje tego... można powiedzieć, że jest już dużo różnych potworków ale co z tego jak np. Hydry mają tylko JEDEN resp na całej mapie(!)... tak samo demony (które do tego nie powalają rozległymi terenami). Krótko mówiąc w Altaronie brakuje nowych terenów a kolejne łatki (tak było dotychczas) mało w noszą do mapy...
__________________
"Potęga głupoty tak szybko nie zgaśnie
Pogaństwo współczesne - oto Polska właśnie."
Żywiołak - "Pogaństwo"
mortans jest nieaktywny  
Stare 09-08-14, 13:23   #2
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Co do terenów to wszystko w swoim czasie, popatrz na rl tibie, tam mapa faktycznie jest duża, ale dochodzili do tego 17lat, altaron ma o wieele mniej.
Poza tym, po ostatniej aktualizacji balans się strasznie rozjechał (ja i tak jestem zadowolony, wcześniej wszystkie postacie były takie same, co było nudne, teraz jest różnorodność), więc trzeba go naprawic, a tak naprawde dużo zjebane nie jest.
cewix jest nieaktywny  
Stare 09-08-14, 15:00   #3
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

O terenach z demonami zapomnij.
Tron jest nieaktywny  
Stare 09-08-14, 15:20   #4
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

@Up
Czemu mamy zapomnieć o terenach z demonami? :P
cewix jest nieaktywny  
Stare 09-08-14, 15:30   #5
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Bo to gra RPG z naciskiem na dobrą fabule i mapę, która z nią współgra.
Też mi nowość.
Niestety większość graczy nie ma pojęcia czym jest (ma być) Altaron i domaga się rzeczy rodem z Tibi bądź innych evo ots... Przejedziecie się na tym.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny  
Stare 09-08-14, 16:03   #6
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

bo większość graczy nie podoba się koncepcja tych co tworzą altaron proste
bilsom jest nieaktywny  
Stare 09-08-14, 16:09   #7
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

To po co tu grają?
To gra twórców i będą robić tę grę tak jak będą chcieli.
Mogą, ale nie muszą słuchać opinii graczy. Oczywiście spece od marketingu na tym forum myślą, że każdą propozycję należałoby wprowadzić, no bo przecież zyski, finanse i takie tam. Gówno prawda.
Prawda jest taka, że 90% pomysłów i propozycji graczy to szajs jakich mało. Autorzy takowych koncepcji myślą jednak, że pozjadali wszystkie rozumy i "wiedzą lepiej". No bo przecież o prowadzeniu serwera i planach Altaronu na przyszłe lata wiedzą więcej niż sami MG...

Co do tematu.
Czemu dmeony?
Administracja nie chcę iść oportunistyczną drogą i robić respów jakie tibijczycy znają z wszelkich ots i globala. Altaron idzie we własnym kierunku, zrozumcie to w końcu.
Zaproponuj coś sensownego, związanego z fabułą, intrygującego, świeżego.
Przykład propozycji od gracza, który został wdrożony - Ignawius i jego poplecznicy.
Majkul słusznie zauważył, że fabuła tamtego miejsca opiera się na kulcie ognia, słudze Ignawiusie i "całej reszcie". Czarnoksiężnicy w ogóle tam nie pasowali. Zaproponował i opracował wszystko - od wyglądu potworków po loot i układ pomieszczeń w nowej mapie. Tadam - weszło w życie.

Ty proponujesz Demony. WOW! To takie fajne. Dmeony. No tak. Super. WOWx2. A skąd te demony? Już jest ich paręnaście pod wieżą Eragzmusa, bo ten jest lekko szalonym magiem, który miesza się w szemranej magii. Dodamy kolejnych kilkanaście? I po co? Żeby ludzie robili tam pg? Nie tędy droga.

Respów na h.lvl. nie ma zresztą wcale tak mało. Niestety prawie każdy gracz by chciał, żeby na danym respie było pg, loot i jeszcze solo łatwizna. No kurw... Raz pójdź na diabliki, raz na demony, raz na czarnoksiężniki, raz na hydry (3 rodzaje). Znudzi się to pomóż innym graczom. Mało Ci wyzwań? Soluj sobie 8 profanów. Nagraj to. Stań się legendą. W Altaronie jest co robić, nie potraficie jednak uruchomić wyobraźni i pograć RPG - tak jak powinniście. Bo właśnie dla gracza RPG zrobiony jest Altaron.

A ja się wkurwiam, bo nikt tego nie rozumie.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.

Ostatnio edytowane przez Obles ; 09-08-14 o 16:26
Obles jest nieaktywny  
Stare 09-08-14, 16:17   #8
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Nie rozumiem co ma wspólnego "Bo to gra RPG z naciskiem na dobrą fabułe" do "Czemu mamy zapomnieć o terenach z demonami"
cewix jest nieaktywny  
Stare 09-08-14, 16:32   #9
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Bo demony to jakieś tam mistyczne stworzenia, rzadkie i nieprzeznaczone do masowego zabijania, czy coś tam powiązanego z Rokitą.

I tak jest ich więcej niż być powinno, bo dołożyłem kilka w drodze do komnaty z Borutą w aktualizacji wprowadzającej bossy - a musiałem długo dupę truć o pozwolenie. Tak czy inaczej, zasada panuje, że demony to potwory nieprzeznaczone do masowego zabijania. Czy ją zmienią? Wątpię. Bo i po co.
Tron jest nieaktywny  
Stare 09-08-14, 17:08   #10
Garok
 
Avatar Garok
 
Zarejestrowany: Lut 2014
Postów: 165
Domyślnie

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
To po co tu grają?
To gra twórców i będą robić tę grę tak jak będą chcieli.
Mogą, ale nie muszą słuchać opinii graczy. Oczywiście spece od marketingu na tym forum myślą, że każdą propozycję należałoby wprowadzić, no bo przecież zyski, finanse i takie tam. Gówno prawda.
Prawda jest taka, że 90% pomysłów i propozycji graczy to szajs jakich mało. Autorzy takowych koncepcji myślą jednak, że pozjadali wszystkie rozumy i "wiedzą lepiej". No bo przecież o prowadzeniu serwera i planach Altaronu na przyszłe lata wiedzą więcej niż sami MG...

Co do tematu.
Czemu dmeony?
Administracja nie chcę iść oportunistyczną drogą i robić respów jakie tibijczycy znają z wszelkich ots i globala. Altaron idzie we własnym kierunku, zrozumcie to w końcu.
Zaproponuj coś sensownego, związanego z fabułą, intrygującego, świeżego.
Przykład propozycji od gracza, który został wdrożony - Ignawius i jego poplecznicy.
Majkul słusznie zauważył, że fabuła tamtego miejsca opiera się na kulcie ognia, słudze Ignawiusie i "całej reszcie". Czarnoksiężnicy w ogóle tam nie pasowali. Zaproponował i opracował wszystko - od wyglądu potworków po loot i układ pomieszczeń w nowej mapie. Tadam - weszło w życie.

Ty proponujesz Demony. WOW! To takie fajne. Dmeony. No tak. Super. WOWx2. A skąd te demony? Już jest ich paręnaście pod wieżą Eragzmusa, bo ten jest lekko szalonym magiem, który miesza się w szemranej magii. Dodamy kolejnych kilkanaście? I po co? Żeby ludzie robili tam pg? Nie tędy droga.

Respów na h.lvl. nie ma zresztą wcale tak mało. Niestety prawie każdy gracz by chciał, żeby na danym respie było pg, loot i jeszcze solo łatwizna. No kurw... Raz pójdź na diabliki, raz na demony, raz na czarnoksiężniki, raz na hydry (3 rodzaje). Znudzi się to pomóż innym graczom. Mało Ci wyzwań? Soluj sobie 8 profanów. Nagraj to. Stań się legendą. W Altaronie jest co robić, nie potraficie jednak uruchomić wyobraźni i pograć RPG - tak jak powinniście. Bo właśnie dla gracza RPG zrobiony jest Altaron.

A ja się wkurwiam, bo nikt tego nie rozumie.
Zapisze post i będę go wklejał pod wszystkie takie propozycje.
Kwintesencja Altaronu w jednym poście.
__________________
Cytat:
Napisał sivik Zobacz post
czy bendom braly czy nie bendom to zagadka jest nieliha
tylko nie jec durzo na sniadanie bo bendzie bolec kiha
facebook.com/mikouaiB
Garok jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin