Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 16-01-13, 16:45   #31
Afganiec
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 38
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
:afganiec
'Mysleli ,ze maja szanse jeszcze "zaszalec" a tu puf i nie ma grania , troche nie fer tym bardziej , ze sa gracze , ktorzy graja ,a sa tacy ktorzy konta potracili na zawsze'

Ban za zasłużone rzeczy nie jest niefer. Komuś się udało - trudno, ale osoba, która dostała bana/delete, nie ma prawa narzekać.
Wez czlowieku bo cierpliwosc trace ...
MOWILEM O DELETACH , ktore dostali gracze , ktorych ADMINISTRACJA POINFORMOWALA , ze ich nie dostana , czego nie rozumiesz mistrzu ?..

Jezeli administracja daje Ci regulamin i KAŻE Ci sie na niego zgodzic , to niech sami sie do niego stosuja , o to mi chodzi i skoncz sie udzielac bez sensu ...

Takimi wypowiedziami nie zablysniesz

Cytat:
Napisał xyro Zobacz post
Hahaha co za typ.
zaznacz jeszcze na czerwono "tyle i tyle razy" , nie wprowadzaj ludzi w blad ...
Afganiec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-01-13, 16:46   #32
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał Afganiec Zobacz post
Jezeli administracja daje Ci regulamin i KAŻE Ci sie na niego zgodzic , to niech sami sie do niego stosuja , o to mi chodzi i skoncz sie udzielac bez sensu ...
A pisało kiedyś w regulaminie, że kary wygasają?
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-01-13, 16:50   #33
Afganiec
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 38
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tron Zobacz post
A pisało kiedyś w regulaminie, że kary wygasają?
Kiedys mozliwe ,ze tak ,dawno temu zagladalem ale go znam.

Poza tym mam to :

Wypowiedz Slythii :

"Chyba nie ominie mnie wypowiedź w tym temacie .
Muszę niestety przyznać, że wprowadziłam Was nieświadomie w błąd."

Jezeli informuje mnie o tym Administracja , traktuje to tez jako czesc regulaminu
Afganiec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-01-13, 16:52   #34
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Podaj mi temat, w którym Slythia Wam napisała, że kary wygasają po pół roku. Szukam, szukam i znaleźć nie mogę.
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-01-13, 16:57   #35
xyro
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 34
Domyślnie

Cytat:
Napisał Afganiec Zobacz post
zaznacz jeszcze na czerwono "tyle i tyle razy" , nie wprowadzaj ludzi w blad ...
Nie wprowadzam w błąd, niczego nie usunąłem z twojej wypowiedzi, a to 'tyle i tyle razy' nie wiele zmienia.

Według ciebie jak delete za bota dostajesz za 2 razem to znaczy że administracja tak specjalnie zrobiła, żeby każdy sobie bocił, dopóki go raz nie złapią :/ Właśnie dlatego trzeba wprowadzić od razu delete bo takich jak ty jest więcej :>
xyro jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-01-13, 17:02   #36
Afganiec
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 38
Domyślnie

A czy to musi byc temat ? pisala o tym w grze , na forum pewnie tez , ale powiedziec gdzie Ci tego nie moge , bo w ogromie tematow jest to raczej nierealne ...

Czy zeby cos oficjalnie uznac musi to byc napisane na forum ?

Administrator poinformowal mnie ,ze po kolejnym banie nie bde mial deleta , gdyz dawne bany zostaly przedawnione , wiec uznaje to za jakas czesc regulaminu gdyz dowiedzialem sie o tym od osoby z GORY.

Mam rozumiec ,ze Slythia jest dowcipnis i zrobila wielu osobom psikusa ? :) to mi wmawiasz?

Cytat:
Napisał xyro Zobacz post
Nie wprowadzam w błąd, niczego nie usunąłem z twojej wypowiedzi, a to 'tyle i tyle razy' nie wiele zmienia.

Według ciebie jak delete za bota dostajesz za 2 razem to znaczy że administracja tak specjalnie zrobiła, żeby każdy sobie bocił, dopóki go raz nie złapią :/ Właśnie dlatego trzeba wprowadzić od razu delete bo takich jak ty jest więcej :>
No to najwyrazniej zbyt pilnym uczniem nie byles , bo czytanie ,ze zrozumieniem lezy u Ciebie.

Wlasnie to "tyle i tyle razy" zmienia cala postac rzeczy , gdyz nie mowie o tym ,ze POZWALAJA bocic , ale DAJA TAKA MOZLIWOSC ,a pozniej mimo tej mozliwosci kogos karaja , serio tak ciezko uwaznie przeczytac cos ? ....
Afganiec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-01-13, 17:04   #37
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Nie, po prostu Slythia nigdy nie zajmowała się sprawami technicznymi związanymi z Altaronem dlatego zapewne podała komuś fakt z tibii, że bany wygasają po pół roku. Gdyby na forum pojawił się stosowny temat z pytaniem wcześniej i był on skierowany do osoby, która zna system banów i ma do niego wgląd zapewne do takowej pomyłki by nie doszło. To tak jak pytać piekarza o wzory na wytrzymałość materiałową. Czytając Twoje wypowiedzi, że "dajemy możliwość bocenia" chyba muszę bardziej starać się o zaostrzenie kar bo widzę, że jesteś wyznawcą filozofii "bocić aż mnie nie złapią i wybocić jak najwyższy poziom do tej pory".
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-01-13, 17:07   #38
Afganiec
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 38
Domyślnie

Fakt faktem , jednak przez taka pomylke wiele osob przekreslila sobie mozliwosc grania...
Afganiec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-01-13, 17:09   #39
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Jakoś nie szkoda mi osób, które włączyły sobie bota bo usłyszały o tym, że ich stare kary za boty im wygasły.
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-01-13, 17:11   #40
xyro
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 34
Domyślnie

Cytat:
Napisał Afganiec Zobacz post
gdyz nie mowie o tym ,ze POZWALAJA bocic , ale DAJA TAKA MOZLIWOSC ,a pozniej mimo tej mozliwosci kogos karaja , serio tak ciezko uwaznie przeczytac cos ? ....
Nie napisałeś, że dają możliwość tylko, że gracz może sobie pozwolić na używanie bota ponieważ administracja daje mu takie PRAWO.
xyro jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin