Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 13-06-11, 14:00   #11
Dinoo20
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 462
Domyślnie

Uwazam ze Colens nie jest dobrym kandydatem na lidera. Chociazby to ze nie gra juz go dyskfalifikuje, a usprawiedliwienia ze gra w Wiedzmina sa smieszne. Lider musi byc aktywny, nie chodzi mi ze ma to byc nolife ktory siedzi 10h dziennie ale chociaz ta godzinka, dwie dziennie musi byc zeby wiedziec co sie dzieje w gildi. A jak Colens ma dobrze zarzadzac gildia jak go nie ma?!

Dobra, teraz do rzeczy. Howk jest tutaj wedlug mnie najlepsza osoba na to stanowisko. Wie co sie dzieje teraz w gildi, ma pomysl na uporzadkowanie jej i chce rozwijac gildie. Oczywiscie nie wyobrazam sobie zeby 1 osoba zarzadzala cala gildia, dlatego potrzeba jeszcze kilka osob ktore beda mu w tej roli pomagaly. Uwazam ze podzial obowiazkow w tym przypadku jest najlepszym sposobem na sprawne zarzadzanie gildia. Tyle.
__________________
"There is no force on Earth more powerful than the will to live"
Dinoo20 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-06-11, 14:37   #12
wioslo93
 
Avatar wioslo93
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 10
Domyślnie

Jestem za kandydaturą Howk'a. Człowiek ogarnięty, który udziela się w sposób pomocny zarówno w grze jak i na forum. :)
__________________
– Zostaliśmy więc bez pociechy duchowej?
– Jest wódka.
"Boży bojownicy" A.Sapkowski
wioslo93 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-06-11, 17:48   #13
Kosiek
 
Avatar Kosiek
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 75
Domyślnie

Furya, placuszku, wybacz ale pierdzielisz. Na tę chwilę nie jest nam potrzebny nowy lider, bo de facto nie ma zadań do których byłby potrzebny (chyba nie mamy żadnych wojen, więc nikt od ogarniania PvP nie jest nam potrzebny, isn't it?). Potrzebujemy tylko kogoś od kadr, kto uporządkuje kwestię inactivów i rekrutacji (nie wiem czy zauważyliście, ale zrobiliśmy się jakby masówką w której 3/5 graczy nie udziela się na czacie).

Edit: Ja bym doświadczeniem widział na tym stanowisku Eresola, Druidzisko, albo hmm... Howka na jakimś 50 poziomie...

Ostatnio edytowane przez Kosiek ; 13-06-11 o 17:56
Kosiek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-06-11, 18:34   #14
Howking
 
Avatar Howking
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 25
Domyślnie

Nie rozumiem tylko, co ma poziom do zarządzania gildią?
Howking jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-06-11, 19:10   #15
Eresol
 
Avatar Eresol
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Żywiec
Postów: 68
Domyślnie

Colens i tyle ;)
Eresol jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-06-11, 19:19   #16
Dark Fury
 
Avatar Dark Fury
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Kraków
Postów: 58
Domyślnie

Colens.

<znaki>
Dark Fury jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-06-11, 19:40   #17
Dinoo20
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 462
Domyślnie

Ehh Kosiek :) no i widzisz tutaj sie bardzo mylisz ;) jak sam powiedziales potrzebujemy kogos od "kard i rekrutacji". OK. A co zamierzasz zrobic z ludzmi ktorzy juz sa w gildi i sa nieaktywni/nie udzielaja sie na czacie/nie graja? Super nie ma lidera to nie ma kto ich wywalic, bo przypomne Ci ze vice nie ma uprawnien do wyrzucania ludzi z gildi(tak, pytalem Howka). Sam mowisz ze zrobila sie lekka masowka i dlatego trzeba pousuwac troche osob ktore jak wczesniej wpomnialem sa nieaktywne i nie graja. Bez lidera to niewykonalne.

Poza tym Rek sam powiedzial ze gildia juz go nie interesuje tak wiec po co nadal zwlekac ze zmiana? Kiedys i tak bedzie trzeba tego dokonac.
__________________
"There is no force on Earth more powerful than the will to live"
Dinoo20 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-06-11, 20:05   #18
Bogo
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 39
Domyślnie

Howk jestem w tej gildii od samego początku : ). To że, ostatnio wyszedłem low lvl magiem pobawić się w pvp to moja sprawa. Dawno już zrobiłem re-roll z tej postaci.

Podsumowując temat o liderze, tak jak Kosiek mówił poza rekrutacja i kickowaniem z klanu nie widzę chwilowo innych zadań. Rekhyd załatwiał powiedzmy "politykę" bo znał parę osób i był spokój z wojnami. Mamy inna taką osobę? Nie.
Więc wybór możecie powierzyć nawet kostce k6 tak po prawdzie.

Ps. Niech ktoś zmusi Colensa do wypowiedzi w temacie, bo jak powie "nie" to cała ta dyskusja będzie zbędna. Ew ingame i przekaże odpowiedź.
Bogo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-06-11, 20:14   #19
Kosiek
 
Avatar Kosiek
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 75
Domyślnie

Już ustaliliśmy, że tymczasowo lidera weźmie Colens, a rezydencję gildyjną powierzymy w ręce Eresola. Oboje się zgodziliśmy.
Uwaga: po zmianie lidera zrobimy masową selekcję inactive'ów.
Kosiek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-06-11, 23:06   #20
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Ma ktoś kontakt z Colensem?
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin