Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 20-01-19, 13:48   #111
wojtek12345
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 173
Domyślnie

Cytat:
Napisał Maru123 Zobacz post
Serwer cpvp dla mnie nie istnieje. Pisałem w temacie nowego serwera, o tamtym szkoda rozmawiać.
No ta ale uświadom to tera Catthonowi , który kurwa nie wiem co myśli, że serwer sie podniesie po "grudniowym" uptade czy chuj wie co
wojtek12345 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-01-19, 13:50   #112
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Wracają. Dlatego im większa baza danych jednego serwera (im więcej postaci), tym więcej potencjalnych powrotów graczy, a także osób grających. Myślę, że po złączeniu postaci z dwóch sezonów serwera sezonowego z serwerem niesezonowym, na serwerze niesezonowym by grało 50-60 osób.

Sam bym grał teraz, jakby na aktualnym cpvp grało ze 100 osób + miałbym swoje stare postacie (luffy, gość). Ale aktualnie, ded serwerek, i nawet postaci nie mam (co nie znaczy, że jak bym je miał, to bym grał na takim ded serwerku).
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-01-19, 14:08   #113
5310053
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 129
Domyślnie

I jak tam hunty chłopaki, konradek dal wam aurę mroku na expa? Przecież to najważniejsze XDD
5310053 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-01-19, 20:05   #114
Astero
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 115
Domyślnie

dawać tym "dzbanom" ten sezonowy niech im przeniosą postacie będzie kogo bić przynajmniej
Astero jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-01-19, 20:11   #115
Bas
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 26
Domyślnie

Sezonowy nie będzie przenoszenia kont z cpvp, ruszy od nowa wraz nowa aktualizacją.
Bas jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-01-19, 20:50   #116
wojtek12345
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 173
Domyślnie

Cytat:
Napisał Astero Zobacz post
dawać tym "dzbanom" ten sezonowy niech im przeniosą postacie będzie kogo bić przynajmniej
Przy Twoim pvp to byś dostał przekopke w chwile
wojtek12345 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-01-19, 21:47   #117
5310053
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 129
Domyślnie

Cytat:
Napisał Astero Zobacz post
dawać tym "dzbanom" ten sezonowy niech im przeniosą postacie będzie kogo bić przynajmniej
zrobi se chłop woja ducha-alchemika a potem podniete ma ze go w 3 zabic nie mozna xD
5310053 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-01-19, 23:20   #118
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Musicie zrozumieć jedno - gracze którzy grają teraz na cpvp nie sa tam bez powodu. W przypadku ich dołączenia do wojny została by ich garstka, bo tak sie właśnie kończyło, gdy gildia RPG zaczynała walczyć. Trzymajmy się idei Servera sezonowego jako test serwera dla przyszłych zmian. Problem jaki sie pojawia to brak możliwości zrobienia reklamy sezonowego gdy równolegle jest odpalony cpvp, gdyż spowoduje ona zasilenie cpvp 30:1 w stosunku do spvp. A co do tych SMS shopow w których będzie można kupić tylko i wylacznie przedmioty nie wpływające znacząco na rozgrywkę, to jestem jak najbardziej za. Może jak Altaron dostanie kopa finansowego to zacznie się poprawnie rozwijać. Nawet nie wiecie ile ludzie są w stanie prze****ć na głupoty takie jak addony, outfity czy Domki premium
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-01-19, 23:56   #119
Kierka250799
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 238
Domyślnie

Cytat:
Napisał Astero Zobacz post
dawać tym "dzbanom" ten sezonowy niech im przeniosą postacie będzie kogo bić przynajmniej

Hahahahahahahahahahahaha, to była najzabawniejsza wypowiedź w całej tej szopce xDD

Ty i Twoje bicie xD Jak Ty po mojego 50 lvl wpadłeś z Fafką, to o czym Ty mówisz xD Na każdym war modzie z XXX lat temu, leciałeś najtem, to nie wazne, że mieliśmy maga w trapie, tak czy siak byłeś pierwszy do deda, bo przynajmniej manasy Nam przynosiles, które spadały. XD Więc idź tam bij dalej wampiry do 100lvla i na nich padaj, i pisz, że dalej opłacało się tam biegać bo sporo zarabiałeś ( dobra wymówka ).

Pzdr, czekam na ból pośladków z twojej strony i być może ze strony twoich przydupaskow. :D całuje mocno, w sam ciepły pośladek Lilitha :*
__________________
Napisał Astero
dawać tym "dzbanom" ten sezonowy niech im przeniosą postacie będzie kogo bić przynajmniej -Ugi 2k19
Kierka250799 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-01-19, 16:20   #120
Bas
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 26
Domyślnie

Witam wypowiem się i ja z długim stażem grania tutaj +10 lat jestem na Altaronie, żadny aktualizacja żadne nowości nie przyciągną tutaj graczy ponieważ ludzie którzy tutaj tworzą zmiany i są w projekcie to praktycznie w to nie grają poza kilku osobami które trochę pogrywało. Tematem jest że Altaron został zepsuty z ich własnej winy takimi zmianami jak wydłużenie czasu używania spelli, blokada umiejetnośći, run kilku rodzai dmg jak i healingu, tabele % z wykresami do dmg jest tu bardzo słaba zrobiona do modyfikacji bo tylko procentowo to zmieniacie.

Niektóre rzeczy są w jakiś stopniu przydatne ale żeby ludzie tu chcieli grać to byście musieli się cofnąć o system 7-8 lat gry rozgrywki + te nowe tereny i możliwości rozwoju dalszej postaci bo tak to ludzi nie będzie.
Bas jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin