Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 20-12-11, 20:16   #261
Myxir
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 27
Domyślnie

A ty Eremce grasz jeszcze? Zapomniałeś o Schabowym(starym bohaterze)
Ja tam bym mógł grać jakby grał Gippo, Ci co są wtajemniczeni wiedzą dlaczego. ;D

No nic życzę szybkiego zakończenia wojny. ;)
Myxir jest nieaktywny  
Stare 20-12-11, 21:20   #262
kanapa
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 61
Domyślnie

Cytat:
Napisał eremce Zobacz post
Gdyby Securum było ogarnięte, to siedzieliby dalej tam ludzie z Securum. Gracze których pierwszą gildią było Securum to:
Ozi, Ogryz, Dzefrej, Sebek, Gwander, Fasol, Blood Nemezis, Al'Eremce, Paco, Gippo, Thorus, Megrim Tilkilor, Algoris, Kazan, Cancanabis, Paputione, i wielu innych o których zapomniałem. Sytuacja jest prosta jeżeli większość tych gracz jest w Collegium, to znaczy że Securum nie istnieje. To co teraz ma nazwę Securum, to garstka PA i dzieciaków, którzy za kilka tygodni skończą grę.
Nie zgodzę się z tym ,ponieważ dalej w Securum są starzy gracze jak Fasol,Sebek,Ja.Bronimy tytułu gildii,a tych co poszli do Collegium Pozdrawiam.
kanapa jest nieaktywny  
Stare 20-12-11, 23:34   #263
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Czego ty bronisz? Swojego Bota i robienia PA chyba.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny  
Stare 21-12-11, 04:19   #264
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Czego broni? Może gildii która od początku serwa miała renomę a teraz upada, przez kilku graczy którzy zamiast zostać i jednak bronić jej do końca albo zostali neutralami albo poszli do collegium. Ja tam się swojej gildii nie wyrzeknę, bo ta gildia ma historię i musicie się ze mną tu zgodzić chociażby nie wiem co.
Edit. Zeby nie było że to zdanie znowu miało zabrzmieć wyzywająco do dyskusji to napiszę że collegium też przecież ma bogatą historię jakby nie patrzeć.
maja1414 jest nieaktywny  
Stare 21-12-11, 08:29   #265
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja1414 Zobacz post
Czego broni? Może gildii która od początku serwa miała renomę a teraz upada, przez kilku graczy którzy zamiast zostać i jednak bronić jej do końca albo zostali neutralami albo poszli do collegium. Ja tam się swojej gildii nie wyrzeknę, bo ta gildia ma historię i musicie się ze mną tu zgodzić chociażby nie wiem co.
Edit. Zeby nie było że to zdanie znowu miało zabrzmieć wyzywająco do dyskusji to napiszę że collegium też przecież ma bogatą historię jakby nie patrzeć.
Dobrze, to oficjalnie możecie opuścić Securum, i dajcie wrócić tam jej założycielom. Załóżcie sobie swoją gildię, i brońcie jej zasad. Securum miało zupełnie inne zasady niż to które jest teraz.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny  
Stare 21-12-11, 12:00   #266
Kosiara
 
Avatar Kosiara
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Kattowitz
Postów: 130
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Kosiara
Domyślnie

rotacje członków gildii są naturalnie i nie wiem po cholerę drążycie ten temat. coś komuś nie pasi to zmienia stronę i git.

gogogo bijta się

jak brakuje talarków to wiadome do kogo się zgłosić ^^
Kosiara jest nieaktywny  
Stare 21-12-11, 12:03   #267
konradowalkero
 
Avatar konradowalkero
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 38
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do konradowalkero
Domyślnie

Od czasu wzięcia Last Legion do swojej ekipy powinniście zrobić nową gildie. Głównym celem gildii Securum między innymi było walczenie przeciwko Last legion/Sunblade. Nie nazywajcie się teraz Securum. Widze że strasznie rozszczekani są tu graczy którzy dalej by nobili pod depo jakbym ich nie wziął do ekipy miedzy innymi Teverix. Teverix mniej mów a więcej rób.

A tak ogółem mowiąć to dobrze że wojna jest.

Ostatnio edytowane przez konradowalkero ; 21-12-11 o 12:18
konradowalkero jest nieaktywny  
Stare 21-12-11, 12:43   #268
Yuri
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 7
Domyślnie

NPC Stawiski ? ;)

A tak na poważnie wojna nie wiem czy dała kopa serwerowi ale na pewno dała kopa forum bo dużo ludzi to czyta ja nawet więcej czytam niż gram (ale to chyba z lenistwa) :). I jeszcze jedno tak zabieram głos i jestem graczem klanu Red Rose ale tylko dlatego że coś się tutaj dzieje gram już jakiś czas na Altaronie ( przyjmijmy że jestem pionem, wasze ulubione słowo chyba ;) ) ale tak jak wyżej napisał Eks~ to kto po czyjej stronie walczy zależy tylko od niego :). Więc rozwiązanie takich spraw i najlepszą kropką nad "i" nie jest ta postawiona na forum ale ta na polu bitwy więc szable w dłoń czy tam runy whatever i do boju!

Btw czekamy na staty i dalsze wieści :)
Yuri jest nieaktywny  
Stare 21-12-11, 12:57   #269
konradowalkero
 
Avatar konradowalkero
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 38
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do konradowalkero
Domyślnie

Dokładnie. Musicie zacząć aktywniej prowadzić tą wojne. Nie przejmujcię się o levele. Po to expiliscie żeby teraz mieć pewne zaplecze w nadmiarze tych leveli. No bo nie oszukujmy się ale czy się ma 120 lv czy 100 to nie jest aż taka kolosalna różnica. Grywalność podczas walki jest podobna na 120 czy 100 lv. Ale spójrzcie na to z tej strony ile przez 20 leveli które ewentualnie możecie stracić możecie zdziałać. Przyjmując najgorszy scenariusz powalczycie dosyć długo. Gorzej z kasą na ekwipunek.

Rozmawiałem dziś z Sebkiem na vencie żeby zaczął żywiej wszystko organizować i nakręcać ludzi. Przede wszystkim musicie popaść w regularność mowiąc jaśniej musicie codziennie robić jakieś akcje po pare razy. Ludzie się muszą wkrecić żebyście nie musieli po siebie dzwonić. Muszą być zaciekawieni co się będzię dziś działo żeby wejść na to ventrilo a nie że wejde ale pewnie dziś znów dostaniemy w dupe i załamka jeszcze przed akcją. Walić to. Na początku i może będziecie przegrywać ale to też trzeba uznać za zabawe i grać dalej.
konradowalkero jest nieaktywny  
Stare 21-12-11, 14:27   #270
Siwor
 
Avatar Siwor
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 101
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja1414 Zobacz post
Czego broni? Może gildii która od początku serwa miała renomę a teraz upada, przez kilku graczy którzy zamiast zostać i jednak bronić jej do końca albo zostali neutralami albo poszli do collegium. Ja tam się swojej gildii nie wyrzeknę, bo ta gildia ma historię i musicie się ze mną tu zgodzić chociażby nie wiem co.
Edit. Zeby nie było że to zdanie znowu miało zabrzmieć wyzywająco do dyskusji to napiszę że collegium też przecież ma bogatą historię jakby nie patrzeć.
Na temat historii tego Klanu możesz wiedzieć tylko z forum albo od starych graczy więc czego ty bronisz? Dla Ciebie liczy się tylko NAZWA KLANU a nie przekonania. Ja nie zamierzam bronić nazwy Securum tylko wybić tych co wzieli moich wrogów internetowych. Prosiłem agriego na początku by nie brał do tej gildi Nikogo Z LL, sunblade obiecał że tego nie zrobi. Jego słowa poszły w wiatr a teraz Ta legendarna nazwa klanu Securum kojarzy się nie z renomą tylko z frajerstwem. Bo tak to trzeba nazwać. Gildia z renomą bierze swoich wcześniejszych największych wrogów do walki przeciwko innemu klanu. A Stfu pluje na was bo TO WY niszczycie wszystko to co chciał wypracować Blood i cała armia z początku serva.

Wyjdźcie wreszcie z nowymi przyjaciółmi którzy jak zlecą do 60-70 lvli odejdą i zostaniecie sami. Poczekajcie znowu życie Rl nie da im grać.

Szykuję slinę... Strzałeczka.

Arhuzz.
Siwor jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin