Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-12-11, 13:24   #1
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie Loot

Witam sprawa polega na tym ze jest strasznie malo miejsc gdzie oplaca sie expic i ten exp jest tam dobry.

Obecnie to chyba Kosciane Smoki ponoc mozna tam 200k+ /h i do tego jeszcze zawsze na + po 20-50k

Teraz tak proponowałbym aby z potworow takich jak np
Wielki Pajak wypadało złoto jak z wiwern, gdyz loot po mimo tego ze jest interesujacy ciezko go sprzedac a cena pajeczny to ja nie wiem co to jest 18md za 1 pajeczyne skoro ide na 2-3h i spada mi 100 pajeczyn = 1800md.
Nie wspomne juz o zaibatsu teraz jak dodaliscie nowe bronie to jeszcze ciezej bedzie to sprzedac za sume ktora jest adekwatna do tego przedmiotu czyli 8-10k. Koscianych to juz nikt nie kupuje. Ale gsy to pikus.

Loot z mocnych mobow np hydry , gorskie trolle i inne to juz wgl lipa z takich potworow powinny ity dropic jak oszalale zeby kazdy z uczestnikow party byl na + a nie zeby loot podzielony na 3 dawal po 2k na glowe skoro sie na takiego hunta wydaje z 10k.

Duzo ludzi chodzi na cyklopy zeby tam zarobic i zeby moc isc na cos silniejszego ale czy o to chodzi? Po to sie bije ten lvl zeby bic co raz ciekawsze potwory a nie zeby sie cofac aby cos zarobic. Wczoraj a raczej dzis bilismy albitancow chyba z 4h nawet 1 para bitewnych nie poleciala. Fakt polecialy 2 egzekutory do kolekcji w depo. Panie-Panowie zrobcie cos zeby ta gra sie oplacila zebsmy mogli w koncu cos zarobic,
Bagienne "dzis sie ciesze bo jestem na 0" tekst jednego z moich kolegow.
Zloto jak i cenny za produkty typu "pajeczyny , surowa stal itp" powinny siegac nie kilku md ale kilkuset nawet.
Tyle czekam na komentarze

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 22-07-12 o 20:12
Attax jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin