Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 16-08-13, 23:26   #1
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie Na Barana

Nad tym pomysłem zastanawiałem się bardzo długo, i bardzo długo chodził on po mojej głowie, wpadłem na to jeszcze jak byłem w koalicji collegium&exorit, pomysł chwaliło wielu graczy tamtego składu, jak i dużo graczy mojej nowej starej ekipy (nawet Selbo, który ma tutaj SG, odnosił się bardzo ciepło do tego pomysłu, i chciał to wprowadzać natychmiastowo, ale chciałem zobaczyć co będą sądzić na ten temat inni gracze)
Przejdźmy do konkretów, pomysł polega na tym, że klikamy na gościa prawym, i pokazuje się opcja "wskocz na barana" graczowi któremu wysłaliśmy opcję wyskakuje to, że "gracz xyz chciałby wskoczyć ci na barana, zgadzasz się?"
Prędkość gracza który biegłby z innym gościem na barana malałaby o 50% czyli taki Agri mająt teraz 220 lvl (chyba) brałby jakiegoś noobka na barana i biegał jak 110 lvl.
Robiliście kiedyś misje noobharem? Jak się dostaje paczkę na trakt zachodni, i idziesz tam 30 minut 10lvlem, druga sprawa, zawsze można się pochwalić, że jeździło się na legendarnych graczach altaronu, można by to było robić za drobną opłatą, żeby mniejsze lvle mogłby zobaczyć, jak się biega wysokopoziomową postacią
Inna zaleta jest taka, że biegnąc na barana i mając pecha dając się złapać na linie MW nasz kolega mógłby zeskoczyć z pleców i nas leczyć.
Zaznaczanie osoby na barana odbywałoby się oczywiście na battle

Tak więc moi drodzy, co sądzicie o takim pomyśle? Jesteście za, czy przeciw?

Oczywiście proszę brać tą propozycję na poważnie, bo nie żartuję ani trochę.




:D
Uwolniona Mysl jest nieaktywny  
Stare 16-08-13, 23:30   #2
frodo1
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 133
Domyślnie

jak dla mnie git :D
frodo1 jest nieaktywny  
Stare 16-08-13, 23:31   #3
Nil Loth
 
Zarejestrowany: Cze 2010
Postów: 232
Domyślnie

Mi tam się pomysł podoba ALE nikomu nie będzie się chciało robić grafik i animacji dla każdego outfituu jak ktoś komuś wsiada na plecy. Rownie dobrze temat mozna by juz zamknać
Nil Loth jest nieaktywny  
Stare 16-08-13, 23:35   #4
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

No pewno. Robiłoby się takie hybrydy, czyli powiedzmy Agri ma na baranie (oh ironio!) Arterona! Agri biega na repito dookoła wrogów a Arteron uderza w nich ze swoich pocisków za 1000!
Albo taki potrójny/poczwórny/poósmy baran... hmy.... Kolejne piętra walczyłyby ze sobą, potrzeba by było specjalnej strategi ułożenia barana. Baran defensywny, baran ofensywny, zwykły baran, baran-noobchar itp. Niczym w grach karcianych.
Walki odbywałyby się nie tylko w poziomie a i w pionie!
Obles jest nieaktywny  
Stare 16-08-13, 23:39   #5
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
No pewno. Robiłoby się takie hybrydy, czyli powiedzmy Agri ma na baranie (oh ironio!) Arterona! Agri biega na repito dookoła wrogów a Arteron uderza w nich ze swoich pocisków za 1000!
Albo taki potrójny/poczwórny/poósmy baran... hmy.... Kolejne piętra walczyłyby ze sobą, potrzeba by było specjalnej strategi ułożenia barana. Baran defensywny, baran ofensywny, zwykły baran, baran-noobchar itp. Niczym w grach karcianych.
Walki odbywałyby się nie tylko w poziomie a i w pionie!
Do tego, można dodać procę, gracze jednego teamu naciągali by jednego gościa, żeby strącić gracza ekipy przeciwnej, myślę, że nie ma przy tym wiele roboty, a znacznie zwiększyło by komfort gry
Uwolniona Mysl jest nieaktywny  
Stare 16-08-13, 23:40   #6
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

A co jeśli zabiłoby się gracza na dole? Reszta spada i po zabawie?
siwyus jest nieaktywny  
Stare 16-08-13, 23:44   #7
adamo199412
 
Avatar adamo199412
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Kraków
Postów: 130
Domyślnie

Nie wiem co powiedzieć. Normalnie mnie zatkało :D
adamo199412 jest nieaktywny  
Stare 16-08-13, 23:53   #8
Smile1
 
Avatar Smile1
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 154
Domyślnie

Dobre, ale bardziej widziałbym to po wprowadzeniu mountow, jeśli ktoś dosiada się do mounta, pojawia sie bryczka, może tylko w określonych stajniach byłoby to możliwe? Oczywiście możemy gdybac i gdybać, a wyniki zobaczyć za 2 lata :).
__________________
Cytat:
Napisał dedajlordzie Zobacz post
Czat po co? zmieniac a jest najlepszy, wiec o co chodzi ogarnac. ja uwazam ze ktorego nikt nie pisze najlepszy jest i kropka/
Smile1 jest nieaktywny  
Stare 17-08-13, 13:51   #9
Zly On
 
Avatar Zly On
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 122
Domyślnie

Mi sie tam podoba, ale trzeba dopracowac:)
Zly On jest nieaktywny  
Stare 17-08-13, 13:58   #10
Aryen
 
Avatar Aryen
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 6
Domyślnie

Genialne! :D
Ludzie zaczną expić żółte taxi-chary ;d
Już widzę tę strefę taxi pod depo!!! 8)
Aryen jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin