Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 23-07-15, 18:44   #61
brave12013
 
Avatar brave12013
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 284
Domyślnie

19:29 Lary: kupię 1 runę lodowego pocisku
19:29 Woland: Mogę ci sprzedać 1 runę lodowego pocisku jeśli dasz w zamian 4 srebrniki i 80 miedziaków. Masz tyle i chcesz zapłacić?

19:29 Widzisz runę lodowego pocisku (Ładunków: 5).
Z tego przedmiotu prawidłowo korzystać może gracz o poziomie 28+.
Waży 1.20 uncji.

19:29 Lary: sprzedam 1 runę lodowego pocisku
19:29 Woland: 1 runę lodowego pocisku? Dostaniesz 1 srebrnik i 40 miedziaków i ani miedziaka więcej, jasne?
140*20*20=56000=5.6t

19:32 Woland: Mogę ci sprzedać 100 run lodowego pocisku jeśli dasz w zamian 4 talary i 80 srebrników. Masz tyle i chcesz zapłacić?
4,8t*4=19.2t

Nadal uważam, że to sknerus McKwacz. Chyba, że źle licze.
__________________
See the shadows marching on
Yesterday's dreams are dead and gone
brave12013 jest nieaktywny  
Stare 23-07-15, 18:47   #62
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Im więcej jednocześnie sprzedajemy tym więcej NPC zaoferuje. Zależy to też od dnia (ile ma gotówki), w moim przypadku za runę (5 użyć) oferował 160. Za 400 run 8 talarów.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 23-07-15, 18:49   #63
pawello13
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 106
Domyślnie

Rycek inny jak duchowny może robić prawie 700 albo 1kk expa solo , lootować dobrze... a duch może tylko blokować z tego co wychodzi, także moja gra nie ma sensu bo nikt nie chce iść na trolle, nigdzie expić, a bez bonusów mam bić kościane po 250/300k h nie chce mi się za bardzo. Fajnie by było jakby chociaż ten jeden resp dla duchownego zrobili jakiś dobry, bo serio nuda. nuda nuda. Jeszcze lot taki że talar zarobku na tych koscianych. Na widma mi sie nawet iść już nie chce.. Mam nadzieję, że coś z tym zrobicie. Fajnie by bylo. Lubię sam poexpić grubo kilka h. A także nie zawsze są ludzie żeby iść na hunta. ;/
pawello13 jest nieaktywny  
Stare 23-07-15, 18:51   #64
brave12013
 
Avatar brave12013
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 284
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Im więcej jednocześnie sprzedajemy tym więcej NPC zaoferuje. Zależy to też od dnia (ile ma gotówki), w moim przypadku za runę (5 użyć) oferował 160. Za 400 run 8 talarów.
Sprawdzę, jak zrobie mbp jakiś pocisków, ale cena za jaką sprzedaje i tak jest zbyt duża.
__________________
See the shadows marching on
Yesterday's dreams are dead and gone
brave12013 jest nieaktywny  
Stare 24-07-15, 02:57   #65
Sacred
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 57
Domyślnie

Wracam po latach zza światów by podsumować ten pierdolnik.

Jeśli chcecie totalnego balansu gry i żeby wszystkim było zajebiście to najpierw administracja musi znaleźć sposób, by każda profesja walcząca przeciwko sobie w duelu miała równe (tak 50/50) szanse w walce. Balans umiejętności, słabych i mocnych stron oraz ratio dmg/hp/healing były by wyrównane. Teraz jak rycek dupnie w trapa jakąkolwiek profesję to ją zjada na obiad, a na otwartej z repito + follow jest kurwa indestructable kamiennym golemem co podbiega i napierdala (nie ważne jaka sub-profa, i tak solo jest nie do ujebania) - overall - rycek balanced w chuj. Zwiad? Solo nie do ujebania na otwartej - ucieka ile chce i sobie wastuje każdą profkę (no prawie każdą, chyba że trafi na rycka - mid papier tak zwany do walk zwiad vs mag). Mag? Chuj wie do czego on tu jest - ale glass cannon w przypadku altaronu wygląda prosto - butelka versus kamień gdzie butelka = mag, kamień = reszta profesji. Solo, mag nigdy nie ujebie równego sobie lvla (NIGDY KURWA, CZYTASZ TO ZIOOM?... chyba, że trafi na innego maga i jakimś cudem mu zajebie nutki - necro, lub ele z jakiejś śmiecznej obszarówki typu oflando.. gdzie nie raz na pvp się spotkałem z tym że obaj magowie rozjebywali siebie na double KO.). Pvp wygląda na altaronie tak - jak nie masz ekipy to nikogo nie ujebiesz (chyba, że trafisz na jebanego nooba). Innymi słowy - gra solo na Altaronie to tylko mit dla tych, którzy po 50 lvlu dochodzą do wniosku, że zmarnowali tydzień życia. Jak chcecie zrobić z tego LoL'a to kurwa zadbajcie o balans.. a sorry .. zapomniałem - nawet w LoL'u ze względu na balans umiejętności i odpowiednie ich wykorzystanie możemy solo rozjebać cały team, gdzie w altaronie nie ma takiej opcji.

Pozdhawiam.

Ps. chcesz grać w altaron, expić w różnych miejscach i zawsze wygrywać na pvp? Zbierz masę i NAPIERDALAJ JAK CYGAN Z WIATRÓWKI.
Sacred jest nieaktywny  
Stare 24-07-15, 04:59   #66
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Sacred to chyba Mocarza przeżywa.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny  
Stare 24-07-15, 11:24   #67
Noratl
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 144
Domyślnie

Cytat:
Napisał Windykator Zobacz post
Sacred to chyba Mocarza przeżywa.
bez kitu, koleś wbił 60 lvl i jest bogiem tej gry...
Noratl jest nieaktywny  
Stare 24-07-15, 12:20   #68
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

Hahahah, toć to wasz najlepszy ziomek z teamu i w sumie to za bardzo się nie różnicie.
Graata jest nieaktywny  
Stare 24-07-15, 13:40   #69
c770832
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 208
Domyślnie

bede gnoil waszych magow
c770832 jest nieaktywny  
Stare 24-07-15, 19:29   #70
kompromis
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 69
Domyślnie

Cytat:
Napisał Graata Zobacz post
Hahahah, toć to wasz najlepszy ziomek z teamu i w sumie to za bardzo się nie różnicie.
Weź tam sobie pokupuj halki/powastuj manasy ze sprzedanych statusów.
a na koniec stwierdź, że w sumie nic cie to nie kosztowało, a sprzedawałeś coś tam skąś tam, a na następnie, że w dupie masz ten server, bo tu nikt nie gra xD co za łeb.
kompromis jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin