Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-07-15, 09:38   #1
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie Mag Nekro Elementalista



Dlaczego Nekro Elementalista, jest tak pokarany w tej tabelce?
Dlaczego mag Nekro Elementalista, nie bije więcej z mroku obszarowego?
Dlaczego nie ma runy bijącej obszarowo z mroku?
Jeżeli jestem Nekro Ele, to dlaczego z czarów deper efo owla, efo oreh, efo owla biję tyle samo co nekro alch, skoro u ele alch jest wyraźny skok w obrażeniach obszarowych?
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.

Ostatnio edytowane przez eremce ; 06-07-15 o 11:24
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-07-15, 13:20   #2
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał eremce Zobacz post


Dlaczego Nekromanta Elementalista, jest tak pokarany w tej tabelce? Nekromanta Alchemik bije z żywiołów mniej.
Dlaczego mag Nekro Elementalista, nie bije więcej z mroku obszarowego?
Dlaczego nie ma runy bijącej obszarowo z mroku?
Jeżeli jestem Nekro Ele, to dlaczego z czarów deper efo owla, efo oreh, efo owla biję tyle samo co nekro alch, skoro u ele alch jest wyraźny skok w obrażeniach obszarowych?
1. Nie jest 'pokarany' bije więcej magią żywiołową.
2. Nekromanta elementalista nie ma bonusu ani do obrażeń punktowych, ani do obszarowych. Elementalista Alchemik ma bonus do obszarowych.
3. A czemu miałaby być? Są czary.
4. Ponieważ Nekromanta Alchemik nie ma bonusów do czarów obszarowych, którymi są wyżej wymienione, stąd bije tyle samo co Nekromanta Elementalista. Nekromanta Alchemik ma bonusy do obrażeń punktowych co bez problemu da się odczytać z tabelki.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-07-15, 13:53   #3
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

1. Dlaczego, mimo iż potwory są wrażliwe na lód i neutralne na mrok, bardziej opłaca mi się bić z mroku? Coś chyba jest nie tak?
2. Dlaczego alchemik u nekromanty daje punktowe, zaś u elementalisty daje obszarowe, zaś u Duchownego jest na odwrót?
3. Dlaczego Nekromanta Elementalista, nie ma zwiększonych obrażeń obszarowych z magi, skoro Elementalista miał spełniać rolę AOE DMG?
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-07-15, 14:01   #4
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał eremce Zobacz post
1. Dlaczego, mimo iż potwory są wrażliwe na lód i neutralne na mrok, bardziej opłaca mi się bić z mroku? Coś chyba jest nie tak?
2. Dlaczego alchemik u nekromanty daje punktowe, zaś u elementalisty daje obszarowe, zaś u Duchownego jest na odwrót?
3. Dlaczego Nekromanta Elementalista, nie ma zwiększonych obrażeń obszarowych z magi, skoro Elementalista miał spełniać rolę AOE DMG?
1. Jaki potwór?
2. Alchemik nie daje ani punktowych, ani obszarowych to połączenie - Nekromanta Elementalista znosi sobie wzajemnie obrażenia punktowe/obszarowe. Sam Nekromanta ma punktowe, sam Elementalista ma obszarowe.
3. Wyjaśniłem wyżej.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-07-15, 15:56   #5
inbass
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Skąd: ~Warszawa
Postów: 335
Domyślnie

Duch ele:
Profesja duchownego obniża dmg punktowy oraz obszarowy dla świętości? Nekro ele ma +6% do mroku obszarowo i punktowo.
inbass jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-07-15, 16:03   #6
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał inbass Zobacz post
Duch ele:
Profesja duchownego obniża dmg punktowy oraz obszarowy dla świętości? Nekro ele ma +6% do mroku obszarowo i punktowo.
Duchowni mają bonusy do leczenia, nie mają bonusów ani punktowych, ani obszarowych. Takie bonusy mają wyłącznie nekromanci (punktowy) oraz Elementalista (obszarowy), jedynie alchemik nie znosi bonusów do obrażeń punktowych/obszarowych.

Nekromanta Elementalista nie ma +6% obrażeń od mroku ani obszarowo, ani punktowo. Elementalista posiada 22% bazowego bonusu od żywiołów, Nekromanta 28% bazowego od śmierci. Stąd, gdy wybieramy Nekormantę mamy 38% (+10% punktowych), łączac go z alchemikiem bonus utrzymujemy, łącząc go z Elementalistą i zyskując bonusy do żywiołów - mrok spada do podstawowych 28%.

Dodatkowo duchowny elementalista dostał bonus do leczenia obszarowego, nie do obrażeń.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-07-15, 16:06   #7
inbass
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Skąd: ~Warszawa
Postów: 335
Domyślnie

Rozumiem, dzięki.
inbass jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-07-15, 17:19   #8
Vito Corleone
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 20
Domyślnie

Jescze pytanie, dlaczego Ognista Burza "haper eamo aluk" dla Maga elementalisty zabiera 800 many, bije po 800 i ciezko jest nią trafic, skoro czar zew śmierci "efo oreh" zabiera 600 many, bije ponad 800 i jest latwiejszy w trafieniu?
Vito Corleone jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-07-15, 17:32   #9
Sacred
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 57
Domyślnie

To ja mam lepsze pytanie altrel. Dlaczego kiedy chcemy podnieść celowność broni to jest to liczone jako 92.5% * 1.01 (+1 szczęścia) zamiast dodać ten 1% do celowności? : ).. a tutaj zamiast wymnożyć bonusy to się je sumuje? Bo co, bo ma być na niekorzyść gracza? Zróbcie to tak, by systemy się zgadzały, tak jak z przelicznikami bonusów, tak i z przelicznikami obrażeń. 128 * 1.1 = 140.8% od mroku, a nie 138% od mroku. Pozdrawiam zajebistą administrację oleoleoleole.
Sacred jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-07-15, 17:43   #10
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sacred Zobacz post
To ja mam lepsze pytanie altrel. Dlaczego kiedy chcemy podnieść celowność broni to jest to liczone jako 92.5% * 1.01 (+1 szczęścia) zamiast dodać ten 1% do celowności? : ).. a tutaj zamiast wymnożyć bonusy to się je sumuje? Bo co, bo ma być na niekorzyść gracza? Zróbcie to tak, by systemy się zgadzały, tak jak z przelicznikami bonusów, tak i z przelicznikami obrażeń. 128 * 1.1 = 140.8% od mroku, a nie 138% od mroku. Pozdrawiam zajebistą administrację oleoleoleole.
Nie rozumie Pan. Celność =/= szczęście stąd 1% szczęścia, który wpływa na wszystko w grze co posiada losowość nie jest tożsamy z 1% celności.

Celność bezpośrednio zwiększają bonusy celności w kuszach o x%, które są sumowane.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin