Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-01-19, 19:17   #1
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie Luźne dyskusje o praojcach

1 zmieniłem zdanie bo th już nie istnieje a żaden czar oprócz nut i sniezycy do niczego się nie nadaje. Dodatkowo uwazalem wtedy ze będzie magiem dalo sie wybiegac jakies endgejm moby, z czego ostatnie zmiany mnie wybudzily.
2 nie wiedziałem że to będzie możliwe, odkryte przypadkiem że jestem tanky jak szukaliśmy z benkiem miejsca gdzie zwiad wykreci więcej niż 600kh i tak jakoś mi się spodobalo
3 no chodzi i refil trwa 30 max 40 na robionych potach do których nie każdy ma dostęp i składniki bo na kupnych nie ma profitu i refil trwa jedno kółko
4 tak jak praojce odkryte przypadkiem że daje sb tam radę, nie lubilem tak grać
5 lekki nerf.., ty tyle wiesz o tym pancerzu że nie skomentuje... magiki i exoreniusy od dawna nie mają podjazdu
6 patrz punkt 5
7 dostał nerfa bo milerus strzelal po 900 w maga bez tarczy to był chyba demo set wtedy miałem. te pobrania many koło kolana mi latają ale wszystkie ostatnie zmiany rozpędziły zwiada momentalnie do 2kkh co nie miał kto tego testować nawet, a jak już ludzie to opanują to dopiero będzie sieka kręcona na expach solo. Kiedy twój przesadzony mag kręcił 1,9kk bijąc po 3 a zwiad bijąc pojedynczo robi 2kk. Ja 3 praojcow już nie wezmę. A i moje refile paliły po 2mbp uhow a zwiad ma je na dystansie. Że skrajności w skrajność. Tak chcę najlepszego maga jak ty najlepszego zwiada a ugi najlepszego ryca. Zwiad obecnie jest parodią jak zwiady się podexpia i nauczą biegać to dopiero będą expy i profity. Ze skrajności w skrajność. Zaden gracz rzetelnie nie pomoże wam bansalowac profesji niezależnie jak głośno będą krzyczeć że chcą sprawiedliwego balansu.

Ostatnio edytowane przez hejhop ; 08-01-19 o 19:34
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-01-19, 20:26   #2
wilddd
 
Zarejestrowany: Lut 2018
Postów: 150
Domyślnie

Piszesz:
Cytat:
Napisał hejhop Zobacz post
te pobrania many koło kolana mi latają
a chwilę wcześniej - "Zwiadowca poszkodowany, hah, dobre sobie!" no i w ankiecie głosujesz przeciwko - nie bierz udziału skoro ci zwisa?
Cytat:
Napisał hejhop Zobacz post
wszystkie ostatnie zmiany rozpędziły zwiada momentalnie do 2kkh
Zwiad duchowny-elementalista (ważne!) solo robił 2kk/h na full waste nic nie zbierając z time-ringami, stojąc przy legioniście między krzakami z kuszą w ręcę (teraz nie ma już takiej opcji, bo zmieniono wrażliwość z ziemi na energię = zabrano możliwość używania krzaków). Magik (Sezonowa Okazja) już nie expi porównywalnie do cb - możesz w końcu spać spokojnie, przy czym on palił talary w ten sposób pod koniec sezonowego, bo mu do niczego nie były już potrzebne, a ty na praojcach zbierasz loota i masz profit.
Cytat:
Napisał hejhop Zobacz post
A i moje refile paliły po 2mbp uhow a zwiad ma je na dystansie.
invalid argument = nie miał na dystansie tylko spamował tapen tawisa stojąc przy nim -> robił full waste, a ty z refilla wychodzisz na + (do tego na community gdzie to ty masz 2 razy gorszy drop rate). xD

Chyba za mało razy na discordzie Benek i inni zwiadowcy nekromanci powtarzali ile max k/h (na full waste) byli w stanie wyciągnąć solo...

Cytat:
Napisał hejhop Zobacz post
Kiedy twój przesadzony mag kręcił 1,9kk
Nie wiem skąd to ci się uroiło - mi nie przeszkadza to, że mag nekromanta robi najlepsze expy - tak jest i tak powinno być moim zdaniem. Jednakże ty najwyraźniej masz problem z tym, że chcę poprawić sytuację zwiadowcy nekromanty, który expiąc solo znacznie odstaje od magów/rycerzy 2h (od zwiadowców duchownych też odstawał - po zmianach w klasztorach nw jak się sprawy mają).

https://forum.altaron.pl/showpost.ph...8&postcount=61
Ja się z tymi założeniami zgadzam i jeśli się nie mylę:
"Wytrwajmy w tych założeniach. To bardzo dobre założenia. A komu się nie podoba niech szuka gry która mu spasuje." ty też się zgadzasz.

Cytat:
Napisał hejhop Zobacz post
Tak chcę najlepszego maga jak ty najlepszego zwiada a ugi najlepszego ryca. ... Zaden gracz rzetelnie nie pomoże wam bansalowac profesji niezależnie jak głośno będą krzyczeć że chcą sprawiedliwego balansu.
Skoro sam się do tego przyznajesz to twoje zdanie i ugiego powinno być ignorowane. ;V

Zwiadowca z puginałami gdziekolwiek nie pójdzie to ma olbrzymie waste (i to na sezonowym, gdzie loot był x2; na 100lvl na mysmeniach dało się wyjść na 0, ale nie wyrabiały już po 1. kółku xD). Cały sens tego tematu to lekkie obniżenie tej nieopłacalności - a co niech sobie raz do roku pójdzie na coś z puginałami i ma waste nie 20t a 17t. ^^
wilddd jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-01-19, 22:05   #3
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Zakłamuj się dalej, co do kręcenia 2kk na praojcach zwiadem nekro alchem wcale nie ma mega waste, jeśli już balansuje się minimalnie przy zerze wiec to mega waste nie jest. Fakt refil kosztuje mega dużo, ale nie tyle co maga. Posilkujesz się informacjami z sezonowego, które nie sa już do końca aktualne bo to co da się teraz robic nekromanta tez otrzezwia. Oczywiście nie każdy ma kase na takie zabawy, tak samo jak nie każdy mag miał kase na palenie 800 uhow co 50min. Nie możesz wiedzieć co się dzieje teraz bo aktualizacja twoich informacji skonczyla się z serwerem sezonowym.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-01-19, 22:47   #4
wilddd
 
Zarejestrowany: Lut 2018
Postów: 150
Domyślnie

Koszt refilla nie ma dużego znaczenia kiedy i tak wychodzi się z niego na + (jest ważny, kiedy masz waste).

Zrób zwiada nekro i idź gdzieś solo z puginałami to może będzie można z tobą poprowadzić dyskusję na argumenty, bo kiedy ja ci wykładam twoje błędy w rozumowaniu ty atakujesz ad personam pisząc, że mam nieaktualne info (wnioskując z błędów w twojej wcześniejszej wypowiedzi mógłbym napisać w sumie to samo do cb ;V - nie wiesz jak wyglądało expienie zwiada duch-ele - "zakłamuj się dalej" xD no i tak się akurat składa, że obserwuje zmiany, co się dzieje w grze i piszę z ludźmi).

Inb4
Ja swoje o graniu hlvl magiem nekro wiem, nic więcej nie napiszę, bo w końcu mam do czynienia z Konradem (pewnie nie zrozumiesz - i dobrze - pozdrawiam tych, którzy zrozumieją xD).
wilddd jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-01-19, 01:03   #5
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Podziwiam, naprawdę szczerze, ze pomimo ze mnie nie znasz tak doskonale wiesz gdzie kiedy i na czym expilem, z jakim zapleczem, expem/h i profitem(ciekawe z czyich opowieści, drugiej czy trzeciej reki?). Zwiad nekro ssal kiedy nie bylo czaru na kryta, wtedy była przepasc miedzy nim, a elementalista, czar na kryta spowodowal przepasc miedzy zwiadami a magami i rycami. Ja już solo nie zrobie 2kk po tych zmianach, bo mój exp opieral się na 3 potworach na klacie. Zwiad nekro krecił (przed ta zmiana i ze starym atakiem puginałów) 2kk na twoim full waste(pomijając jakie to waste bo to nieważne) bijac pojedynczo potwory i to jest fakt. Wracajac do puginałów sa regularnie dostępne w niskiej cenie, łatwe do postackowania, a ty chcesz przyrownywac je do sdkow, która to dyskusja była walkowana miliony razy, ze nawet nie chce mi się jej szukac. Zwiad dostal takiego kopa wprzód w stosunku do reszty, ze powinieneś robic posta z podziękowaniami, a nie doszukiwać się urojonych trudności w grze pvm. Trafność decyzji o zmianie ataku puginałów zweryfikuje się jedynie w chwili kiedy jakiś zwiad zacznie z tego korzystać w jakikolwiek sposób, bo raczej nie expiles jeszcze na cpvp na puginałach, co? Dobre tam musza krazyc o mnie legendy skoro tyle wiesz nigdy ze mna nie majac styczności(ta co była to w zasadzie żadna). To co tu się dzieje z tymi rotacjami, która profesja najlepsza co latke to jest cyrk, tak długo jak ktokolwiek z administracji będzie interesowalo zdanie graczy tak długo będą te rotacje bo nigdy nie zadowolą każdego.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-01-19, 01:18   #6
Kr3jzoL
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 19
Domyślnie

Konrad dobrze napisał. Nerf duala i buff zwiada pozwoli dojść do złotego środka balansu na Altaronie.
Pozdrawiam.
Kr3jzoL jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-01-19, 03:33   #7
3373722
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: katakumby
Postów: 74
Domyślnie

W sumie i tak już nie gram więc czy wejdzie nerf zwiada to mi nie zależy.
200zwiadem z setem 16% robiłem 1,8kk z profitem na praojcach pozdrawiam hejterków :*.
3373722 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-01-19, 07:22   #8
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Tak, rekompensata byłaby sprawiedliwa za ten niewystrzelony puginal.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-01-19, 08:07   #9
Kierka250799
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 238
Domyślnie

Dymes

<znaki>
__________________
Napisał Astero
dawać tym "dzbanom" ten sezonowy niech im przeniosą postacie będzie kogo bić przynajmniej -Ugi 2k19
Kierka250799 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-01-19, 08:10   #10
wilddd
 
Zarejestrowany: Lut 2018
Postów: 150
Domyślnie

Cytat:
Napisał hejhop Zobacz post
Podziwiam, naprawdę szczerze, ze pomimo ze mnie nie znasz tak doskonale wiesz gdzie kiedy i na czym expilem, z jakim zapleczem, expem/h i profitem(ciekawe z czyich opowieści, drugiej czy trzeciej reki?)
z pierwszej ręki od cb Konradzie, swego czasu nie kryłeś się z tym - dopiero jak się dowiedziałeś, że ma być nerf setu chaosu przestałeś się tym chwalić i na przykład zacząłeś ukrywać ile k/h wyciągacie na piaskowych ^^
Polecam streamera xD: https://www.youtube.com/watch?v=o8Z_-Vjj7ag

@Benek
Zrobiłeś to solo? Muszę przyznać, że praojce po zmianie hp są najlepszym spotem w grze (dla małych ekip), więc tam jest taka szansa, chociaż śmiem wątpić.
Chyba zapomniałeś wliczyć koszt robionych mikstur maga od konrada/ugiego xD
a może miałeś szczęście, bo poszedłeś sobie raz, spadła ci bitewna tarcza - no to hoho niezłe expy "z profitem"

Pokaż dowód, że zrobiłeś to solo - przejdź się tam, dokładnie zapisując co ile kosztowało i domniemanie ile na tym zarobiłeś, dodając ss licznika expa.
Po prostu ci nie wierzę ;]

Ostatnio edytowane przez wilddd ; 09-01-19 o 08:45
wilddd jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin