Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 11-06-13, 11:37   #1
Śliski
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 49
Domyślnie Czary wojownika elementalisty.

Ostatnio został zapoczątkowany burzliwy temat w sprawie ilości potrzebnej many na żywiołowe rago wojownika elementalisty. Podrzuciło mi to ciekawy pomysł na tą kwestię.

Czemu część czarów nekromanty jak i duchownego wymagają mozolnego zbierania dusz, gdzie elementalista może używać sobie do woli swoich?

Przechodząc do sedna, proponuję wprowadzić wymóg przedmiotu jak czarna czaszka bądź święty amulet dla elementalistów, do którego będą oni zbierali esencje żywiołów. Zmniejszy się wtedy ilość potrzebnej many do np 150 oraz zrobi wymóg 2-3 esencji żywiołu w celu zadania obrażeń z rago. Wyrówna to sub-klasy nekromantów/duchownych z elementalistami.
Nie wyszczególniałbym na 4 żywioły bo wtedy byliby głęboko w dupie, ale zrobiłbym 1 rodzaj coś jako magiczna esencja, która powołała je do życia.

11.11 Widzisz amulet żywiołów : zawiera w sobie 451 esencji.

peace o/

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 21-07-13 o 18:08
Śliski jest nieaktywny  
Stare 11-06-13, 12:01   #2
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Hmmm... Jeżeli idziesz tym tropem, to dlaczego niby magowie nie muszą zbierać tego samego?? I gruba przesada z tymi esencjami, wyobraź sobie, że muszę zbierać 2-3 esencje na 1 uderzenie, pójdę na expa, używam tego czaru hmmmm.. powiedzmy z 500 razy to jest 1,5k esencji, na refilu siedzę powiedzmy 1h, bo gdzieś na tyle wystarcza mi manasów. Biorąc to pod uwagę nikt by nie biegał z tymi rago żywiołowymi, bo gdyby miał zbierać dusze 10h, żeby poexpić 1h to daj spokój. Jeżeli twój pomysł przejdzie, wojowników elementalistów nie będzie.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 11-06-13, 12:43   #3
Śliski
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 49
Domyślnie

Magowie opanowali żywioły lepiej ze względu na swoja magiczna profesje? Wojownik jedynie zaadaptował podstawy magii na swoje potrzeby i niejednokrotnie potrzebuje wspomóc się substancjami/pół-produktami w celu rzucenia czaru.

Mówisz, że gruba przesada z zbieraniem esencji, ale dla nekro/ducha jest to norma. Zauważ liczbę, którą wspomniałem 2-3, a nie 15-20 dusz.
Zbieranie 10h esencji też wydaje mi się przesadzone, dodałoby się drop tego przedmiotu do kilku średnio-opłacalnych potworów i nie byłoby tragedii.

W zamian za używanie esencji zostałby zmniejszony koszt many/ lub nawet zwiększony dmg o 5%. Jest to sprawa do osądzenia przez administracje, wszakże nie mamy tu żadnej mocy do wprowadzenia zmian : ).
Śliski jest nieaktywny  
Stare 11-06-13, 14:09   #4
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Ale ty źle interpretujesz duchownego i nekromante. Duchowny ze swojego czaru dostaje buffa, nekromanta ma bardzo silne uderzenie(pewnie z 2x więcej od mojego rago, no może 1,5x, prawdę mówiąc nie wiem).
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 11-06-13, 14:27   #5
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

jeszcze przed update widziałem jak 90 woj zabił na hita jakiegos maga ,weszło mu wtedy za jakos 550
cewix jest nieaktywny  
Stare 11-06-13, 14:47   #6
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

Cewix, chciałbym zauważyć, że każdy ma nekro lub ducha, nie znam nikogo kto wziął ele alchema. Czyli każdy woj i tak już coś musi zebrać albo do jednego albo drugiego. Jak dla mnie nie przejdzie.

Jak ktoś dobrze napisał, na czacie: Jeszcz troche i do pela aluka będzie potrzebny jakiś kamień.
Zenon von Wons jest nieaktywny  
Stare 11-06-13, 15:22   #7
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Czemu do mnie kierujesz te słowa? Ja tylko napisałem ile bił taki woj nekro z graaty ,co było skierowane do Cysia
cewix jest nieaktywny  
Stare 11-06-13, 16:40   #8
MrMavado
 
Avatar MrMavado
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Ziemia Dobrzyńska
Postów: 52
Domyślnie

Skoro tak trudno zbiera się dusze to czemu nie ułatwić ich zbierania?
MrMavado jest nieaktywny  
Stare 11-06-13, 18:08   #9
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

Alchemik do rzucenia bomby też powinien nażreć się szpinaku niczym Papaj, by mieć siłę na ciskanie owym itanzem. Jestem na nie
Veliothe jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin