Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 15-05-11, 09:49   #21
lecol
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1
Domyślnie

Nie chcę nic mówić, ale z kręgu moich znajomych namówiłem na grę 20 osób prawie, połowa z nich wcześneij tibii nie widziała. altaron im się bardzo spodobał, ale na 20 lvlu przestali grać, własnie z tego powodu, ze bardzo się zdziwili, gdy wbijali 2 h lvl, a wracając z expa, jakies pedały ubiły. I nikt już nie gra z moich znajomych , ja w sumie tez. Nie mam tyle czasu, żeby dziennie wbic lvl, a w razie deada jeszce go odrobić... to strasznie zniechęca=S
lecol jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-05-11, 10:34   #22
dudekwariat
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 0
Domyślnie

Otóż to ! Lecol świetne rozwiązanie. Taka gra, nic nie poradzisz, jak masz 'płakać', że padłeś a 2 godziny level biłeś, straciłeś czas ( co dla mnie jest durne, bo gra się chyba dla przyjemności a nie z przymusu ) i poziom, to o to najlepsze rozwiązanie - nie expij bo po co ? Przecież i tak prędzej czy później w końcu padniesz, czy to będzie typek któremu nie spodobał się Twój outfit, czy potwór to nie ma różnicy.
dudekwariat jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-05-11, 12:17   #23
Hpplttlbzr
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 9
Domyślnie

I co my teraz zrobimy...? :(
Hpplttlbzr jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-05-11, 13:38   #24
Graudenz
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 3
Domyślnie

Cytat:
Napisał konradowalkero Zobacz post
Zabijamy cię bo jesteś/byłeś we wrogiej gildii. To nie mój problem że "twoi" koledzy z gildii nie poinformowali cię o tym że mają z nami konflikt. Nie jesteś pierwszą osobą która nie wie za co została zabita i tak jak ty nie została poinformowana przez członków swojej gildii że mają wojnę. Jak widać wróg bierze do gildii wszystkich po kolei a żeby wyjaśnić jaką mają sytuacje to już nie za bardzo.

Oczywiście że przylecieliśmy i bez słowa cię zabiliśmy, myślisz że ja będę do ciebie pisał i pytał czy może szanowny pan jest z moim wrogiem czy nie? A może mam cie przestać bić tylko dlatego że wyszedłeś z gildii i teraz dać ci wbić większy poziom? Nie mogę ci uwierzyć na słowo że niby nie jesteś z nimi. Jakbym puszczał was wolno tylko dlatego że wyszliście z wrogiej gildii to byście zaraz powychodzili 20 levelami żeby się wyexpić i później nas prać. Ja nie będę robił dochodzenia kto z pośród członków wrogiej gildii ma nas zamiar bić a kto ma sobie tylko gildie lol.


BTW Biła tylko jedna osoba i to w dodatku rycerz. Atakując Al'Eremce który ma Red Sculla zrobiłeś yellow sculla a Al'Eremce zabił cię bez żadnej kary.
To Ci coś wyjaśnie mój drogi:)
Po pierwsze słowami "mam cie przestać bić tylko dlatego że wyszedłeś z gildii i teraz dać ci wbić większy poziom" właśnie udowaniasz że z Wami dogadać sie nie idzie.Rozumując mój błąd polegał na tym że wstąpiłem to złej gildi niewiedząc lub nie będac poinformowanym o ich kosztaktach.Byłem w gildi - żle,wyszedłem z niej też źle- to co wg Ciebie jest rozwiązaniem z tej sytuacji?.Payment? Haha.
Niektórzy tu pisza że trzeba umiec sie dogadywać.Kto mnie zna to wie że jestem ugodową postacią i potafię z wieloma osobami się dogadać nawet z wrogiem ale.. jak ktoś nie chce przyjmować żadnych argumentów do siebie to wybacz.Z Wami po prostu nie można normalnie pogadac i wyjasnic cała sprawe.
A czemu gram- proste ,;każdemu trza dać szanse,dałem i sobie.To tyle w temacie
Pozdrawiam Grau
Graudenz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-09-11, 13:03   #25
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Panowie i panie, pamiętajcie, że jak by nie patrzeć jest to serwer pvp czyli gracz kontra gracz. Jednym z elementów takiej gry jest zabijanie innych graczy.
Nie chcę nikogo urazić, ale mam wrażenie, że wszscy, którzy "płaczą" na random pk grali jedynie na srwerach n.pvp lub bardzo spokojnych pvp i nie mieli do czynienia z prawdziwą grą.
Oczywiście wiadome jest, że zabijanie bez podstaw jest złe, nie fair i "głupię" ale tak to już jest w takiej grze.
Trzeba zebrać ekipę i tępić takich graczy - innego wyjścia nie widzę (chyba, że powstanie serwer n.pvp ale o tym nie tu :rolleyes:)
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-09-11, 14:48   #26
samosiejka
 
Avatar samosiejka
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 6
Domyślnie

Podobno będzie non-pvp. Sam na niego czekam a na pvp już nie gram.
__________________
Chcecie zmniejszyć przestępczość o połowe?
Zalegalizujcie hodowle domowe: D
samosiejka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-09-11, 17:06   #27
dedereq
 
Avatar dedereq
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Wroclove / Kołobrzeg
Postów: 107
Domyślnie

W sprawie twojej smierc z rak Sprawiedliwego napisz do Wyrewolwerowany/Dedereq w grze.
dedereq jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-09-11, 17:29   #28
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Ja tylko podziękuje za pozdrowienia :p (nazwa tematu) I również pozdrawiam. xd


Jeśli chodzi o Twojego deda to musisz się pogodzić z tym, że to server pvp i każdy, ale to każdy może Cie zabić bez powodu. Taki już los na światach pvp.
siwyus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-09-11, 00:14   #29
Wiked[KaZ]
 
Avatar Wiked[KaZ]
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Ukulelele
Postów: 137
Domyślnie

w kilku słowach :
PvP = Player vs Player - gracz kontra gracz (to nawet znaczy 8742 level vs 1 level )
Dziękuję Dobranoc !
__________________
Powracamy :)
Wiked[KaZ] jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-09-11, 14:34   #30
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

ja chyba tez powinienem się wypłakać jak na własne życzenie wlazłem w trapa (jakieś 20 osób) :P hahaha pozdrawiam altaron :P:D
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:19.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin