Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Przeniesienie postaci z SPVP na CPVP odbędzie się wg następujących parametrów:
Przeniesienie EXP 100%, wyzerowanie ekwipunku i umiejętności, 11 pn x lvl, talar x lvl, zostają misje i złota rybka 45 42.86%
Przeniesienie EXP 50%, wyzerowanie ekwipunku i umiejętności, 11 pn x lvl, talar x lvl, zostają misje i złota rybka 15 14.29%
Przeniesienie EXP 100%, wyzerowanie ekwipunku i umiejętności, 10 pn x lvl, talar x lvl, zostają misje 7 6.67%
Przeniesienie EXP 50%, wyzerowanie ekwipunku i umiejętności, 10 pn x lvl, talar x lvl. zostają misje 7 6.67%
Żadna z powyższych 31 29.52%
Głosujących: 105. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 29-01-22, 14:54   #21
Waka
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 43
Domyślnie

Cytat:
Napisał keroseforP Zobacz post
Nie wiem czy zajebales dlugi piekny post zeby poddymic bo co innego mowiles przez pierwsze 2 miesiace sezonowego


Ale duzo macie takich nowych graczy na tym cpvp? czy raczej sa to osoby ktore robia alty/koledzy grajacych tam osob? Raczej to drugie

1.4kk/h na bonusie robiles 90 kapciem jeszcze jak stare orki byly super abusing jak wiekszosc graczy wbilo tam 120lvle ktore to odpowiadaja 20kk-30kk total expa wbitego niesamowite xD gamebreaking jak huj na cpvp chyba dla ludzi co loguja raz na tydzien zrobic dzienna i 1 hunta no to faktycznie jak masz gameplay rzedu 10 godzin/miesiac to nie uczciwe fest jest ze cie chlopaczek grajacy aktywnie 2 miesiace przegonil


Potem porownujesz exp krecony magow na 200 lvlu gdzie mag to jest rozjebana postac na h-lvlu przez ktora nerfione sa spoty dla ryca no i taki charek robi 4kk/h na bonusie na pokutnikach ktore powinny byc fixed 24h po dodaniu ich juz np na innych respach robil 3.3kk/h na bonusie gdzie potem sami spece z cpvp mowia ze magi robia na bonusie na 1x 1.4kk-1.7kk/h wiec tak jak ktos expi cale zycie weze wodne/pokutniki to faktycznie jest x2 exp

TYLE ZE masz takie bagienne hydry gdzie juz np rycerz ktory ma przeklety set i biegnie na full pizdzie na respie z shooterami z setami kreci np 75% tego co my krecimy na x2 bez takiego starter packa i jest to exp lepszy niz pokutniki czy weze wodne


W najlepszym przypadku 3 miesiace sezonowego beda rowne ~5 miesiacom na cpvp dla ludzi ktorzy sie bili na starcie mysle ze nawet 4.5 miesiaca tak bardzo was to boli ze wbije wam na server prawdopodobnie ~15-20 casuali na 150lvlach-180lvlach bo watpie ze ktos z top 20 bedzie dalej grac na cpvp i expic raczej char do testow jak to ma miejsce obecnie


O wlasnie sobie casualowo gwander przebija th na bagiennych solo biegajac magiem nekro po praojcach bez setu 16% na mrok i majac tylko 240lvl ciekawe jakie smigielko bedzie na 300lvlu
Zmieniłem trochę zdanie, bo zalogowałem na cpvp i w depo stoją sobie jakieś 80 levele i generalnie kilka ludzi biega po tym serwerze. Uważam więc że to jest mega niesprawiedliwe po prostu i to nie jest kwestia mojej twojej czy kogokolwiek postaci tylko konceptu, że gra nie powinna scamować własnych graczy, którzy jakąś pracę włożyli.

Dalej sobie trochę przemyślałem jak zobaczyłem stałe 4kk na liczniku na 190 levelu i stwierdziłem, że nie jest to do końca ok z perspektywy ogólnej a nie pojedynczego gracza sezonowego.

I w pełni rozumiem czemu ludzie chcą 100% bo tak po prostu tracą najmniej, ale dla mnie to nie jest ok mimo tego, że nie jestem jakimś stałym grajkiem c-pvp. Pomysł tego, aby przenieść ticki skilli podzielone przez 2 jest dobry. Do tego 50-60% expa i będzie w miarę sprawiedliwie dla obu stron.

W kwestii talarów nie mam zadania a co do itemów to nie jestem fanem przenoszenia nowych setów.
Waka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin