Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 10-12-18, 20:08   #1
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie Dlaczego Hoxe Alp

Dlaczego planujecie zwiekszyc dmg 2h kiedy np. taki Hoxe Alp u rycerza duala jest słabszy od 1h czy 2h, podobnie ma sie sprawa do finto gdzie dla duala ma najgorszy mnożnik.

Zamierzacie coś z tym zrobić czy znerficie jedyny działający lepiej na dualu skill?
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-12-18, 22:41   #2
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Nikogo nie interesuje sprawdzanie takich bzdur. Teraz trzeba zepsuć duala i sprawdzić co będzie zepsute dalej. Ja bym proponował odgórnie wszystkie obrażenia zadawane badawczo podzielić na pół, a potem powiększać co będzie przesadnie słabe. Proponowalbym też żeby administracja sama coś stestowala, a nie opierała się na opiniach pokrzywdzonych klas, bo każdy ciągnie zmiany w swoją stronę i żeby pozostałe, lepsze klasy były gorsze nazywając to mitycznym balansem, którego nigdy nie bedzie i nie zanosi się żeby kiedykolwiek miał taki zapanować.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-12-18, 22:54   #3
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

Nie musi być balansu idealnego jeśli respowiska będą dostosowane pod klasy i innymi będzie ciężej mimo przewagi expic, oraz jeśli TH będą wymagały zróżnicowanych ekip w zależności od legowiska. Ja hobbistycznie rozpisuje powoli propozycje nowej klasy z czarami, misjami oraz opisem^^ coś pomiędzy palladynem, a assasynem, sądzę że takie nowości przyciągają graczy bardziej niż parę procent zmian klasowych dmg które notabene powinny też być wprowadzane, jednak będąc dodatkiem(dla gracza) a nie powodem jego powrotu do gry.
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-12-18, 23:45   #4
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Dual to dodatek do gry 1h dla wytrwałych. Nie tworzymy pod niego gry. Wykorzystywanie opcji grą dualem ma dawać większe korzyści niż gra 1h, ale mniejsze niż 2h. Korzyści te dual pozyskuje poprzez autoatak i odes rago, które są głównymi skillami do polowań.

Nowych klas nie będziemy wprowadzać, jest wystarczająco duży problem ze "zbalansowaniem" dotychczasowych.

Podsumowując - nie, nie zamierzamy w najbliższym czasie dostosowywać pozostałych czarów do duala.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-12-18, 12:23   #5
Kr3jzoL
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 19
Domyślnie

Mówisz jakbyście w ogóle mieli zamiar coś robić w najbliższym czasie :/
Kr3jzoL jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-12-18, 12:47   #6
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał kr3jzol Zobacz post
mówisz jakbyście w ogóle mieli zamiar coś robić w najbliższym czasie :/
23.11
31.10
23.10
19.10
29.09
10.09
30.08
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-12-18, 19:01   #7
Kr3jzoL
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 19
Domyślnie

Ale czym Ty się człowieku chwalisz? Pochwal się tym, że potrafiliście dodać niedziałającą broń do gry i trzeba było czekać miesiąc na jej naprawienie, czyli jakieś 2-3 linijki kodu, nie wspominając, że ta broń już od dawna w plikach Altaronu czekała na ożywienie.
Tak samo z bugami w kliencie. Podobnych sytuacji można przytaczać sporo.
@edit
Właśnie dostałem informację, że Sroki nie da się ulepszać. Brawo. Ponad 40 dni od wprowadzenia jej do gry.@

Można zrozumieć, że zajmowaniem się Altaronem to nie wszystko, ba można zrozumieć, że jest z tyłu na karcie priorytetów, ale to nie zmienia faktu iż jest to zwykła wyjebka w serwer. I nawet nie byłoby to złe gdybyście nie próbowali stwarzać pozorów, że jest inaczej.
Ja osobiście tylko czekam, żeby wyśmiać wasz wielki update zapowiadany od ponad roku. Zakładam, że będzie tak znaczący i będzie wyglądał na tak wielki nakład pracy jakbyście go w tydzień zrobili. Obym się mylił, a jak nie to przynajmniej się pośmieję.

@edit
Zresztą o czym my rozmawiamy. Jesteś osobą, której została powierzona praca i dbanie nad serwerem, tylko jako jego obecna głowa to co sobą reprezentujesz? Nie mam namyśli Ciebie jako prywatnej osoby tylko konkretnie "Mistrza Gry". Prawda jest taka, że żaden z Ciebie mistrz gry skoro wystarczy spojrzeć na discord, forum, czy okazjonalne rozmowy z graczami w dp. Prowadzą one do "Nie wiem jak to działa" "Nie wiem o co chodzi".

Ostatnio edytowane przez Kr3jzoL ; 11-12-18 o 19:12
Kr3jzoL jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-12-18, 22:36   #8
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

Kasiu zajmowalem sie paroma projektmi I wiem ze by ruszyc z widocznymi rzeczami pierw trzeba dopiescic te wymagajace duzo wiekszego nakladu w kodzie gry badz znalezieniu bledu. Nie jednokrotnie jedna zla linijka kodu ktora pisze sie x czasu moze.zawierac blad.ktorego znalezienie moze.zajac szmat czasu. Najgorszy bol to.sciema ktora czasem musi byc cisnieta jak cos.jest.nie.tak by nie wywolywac paniki, tu jednka ludzie juz sa.ja tak przesycenii ze serio sie nie dziwiechce agresji ktora w tibiopodobnych za sprawa tv nie powinna nas dziwic :D

Co do GMa na poczatku tez mialem Cie za gadajacego pi przez drzwi, jednak juz wiem ze do pewnych rzeczy masz dostep od nie tka dawna, na innych sie nie znasz.lub Cie nie dopuszczaja, za to zmienilo sie troche podejscie moje do.Twojej osoby gdyz bardzo chcial bym bys Cat ocalil Altaron xD
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-12-18, 00:01   #9
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Dlatego #SELBOWROC
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-12-18, 08:05   #10
Kierka250799
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 238
Domyślnie

Ocalenie altaronu? Byłoby możliwe, gdyby poświęcono mu chociaż miesiąc,dwa tutaj. Sprawdzono samemu i pytanie topowych grajków, którzy grają tu już szmat czasu, a nie tylko patrzenie na opinie ludzi. W dodatku pozwolić dopuścić innych do pomocy, takich dla których gra jest rozrywką, a nie życiem. Kogoś kto nie będzie przechylał szali balansu korzyści na profesje, która gra. Niektóre respy są typowo pod daną profesję dlatego tak czy siak, chcąc nie chcąc, nie da się expić, na niektórych mobach, ale to też dobrze. :) Nie wszystko musi być łatwe i na + zawsze.

Z chęcią mógłbym testować każdą rzecz na tym altaronie, tak jak testowałem kiedyś najta 1h, bo mnie o to poproszono. Testowały go też inne osoby, które o grze ciągłej nie miały pojęcia i przez całe życie chodziły tylko solo na respy typu: upiory, górskie, hydry, rekiny i kościane. Nie mając żadnego pojęcia jak to wygląda w TH, jak to wygląda bez full odpałów itd. bo było łatwiej zrobić komendami potki itd.
Ba, dobrze, że pod tym względem tez patrzyli, ale nie każdy ma możliwość bez znajomości, bez odpowiednich profesji robić sobie niektóre rzeczy, więc na takiej podstawie zostały "poprawione" profesje.
To tyle ode mnie.
__________________
Napisał Astero
dawać tym "dzbanom" ten sezonowy niech im przeniosą postacie będzie kogo bić przynajmniej -Ugi 2k19
Kierka250799 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin