Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 19-11-13, 15:43   #1
ialon
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 12
Domyślnie Ostrzeżenia? Znaki?

Witam chciałbym zaproponować zrobienie jakiś ostrzeżeń, znaków, informacji przed mocniejszymi mobami albo chociaż coś w ten deseń. Żeby uniknąć sytuacji, że sobie bije enty wchodzę po schodach i nagle mi Praojciec wyskakuje 2 uderzenia i pach deska. Tak na marginesie to już "zwykłe trolle" mają ostrzeżenie, że zbliżasz się do ich wioski....(Jeżeli takowe tam istnieją to temat zamknięty)
ialon jest nieaktywny  
Stare 19-11-13, 19:33   #2
my life
 
Avatar my life
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 79
Domyślnie

Ja tak kiedyś na gargantuana wpadłem ;P
__________________
21:42 Tamir [46]: To jest jedyna gra MMORPG, w której murzyn nie może poczuć się sobą. :D
my life jest nieaktywny  
Stare 19-11-13, 22:04   #3
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

Myślę, że stawianie znaków i ostrzeżeń, przed każdym expem było by niefajne i nie pasujące do gry.
psuło by to klimat i radość z odkrywania miejsc czy znalezienia jakiegoś miejsca z potworami.

Owszem, że jak się padnie to jest do dupy ale taka to już gra ;p
sam też tak miałem wiele razy i nigdy nie przyszło mi namyśl, że to kogoś wina, czy tego, że expie a tu nagle super mob..

sorki za błędy itd jeżeli są.
Arkon jest nieaktywny  
Stare 19-11-13, 22:10   #4
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

To nie muszą być koniecznie znaki. To może być np. ciało, a w nim jakaś książka, notatka informująca nas o niebezpieczeństwach w danym miejscu.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 19-11-13, 22:19   #5
ialon
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 12
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
To nie muszą być koniecznie znaki. To może być np. ciało, a w nim jakaś książka, notatka informująca nas o niebezpieczeństwach w danym miejscu.
Dokładnie, nie chodzi mi o postawienie WIELKIEGO ZNAKU i napisu "UWAGA...UWAGA...KRWIOŻERCZE MRÓWKI, PATRZ POD NOGI BO ZARAZ CIĘ WPIER....". Zresztą jeżeli chodzi o klimat to uważam osobiście, że silne i złowrogie kreatury raczej nie pokazują się "od tak", głównie stronią od słabych jednostek.
ialon jest nieaktywny  
Stare 19-11-13, 23:14   #6
bananowy joe
 
Avatar bananowy joe
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 17
Domyślnie

Wg. mnie NPC którzy żyją w pobliżu tych miejsc mogliby ostrzegać przed dalszą podróżą. Np. powinien mieć automatycznie wyskakujący napis albo podczas rozmowy by przy okazji ostrzegał.

No wiadomo nie wszędzie są jacyś NPC w pobliżu, no ale tam gdzie są można by pomyśleć nad dodaniem im czegoś takiego.
bananowy joe jest nieaktywny  
Stare 21-11-13, 01:41   #7
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Cytat:
Napisał ialon Zobacz post
Dokładnie, nie chodzi mi o postawienie WIELKIEGO ZNAKU i napisu "UWAGA...UWAGA...KRWIOŻERCZE MRÓWKI, PATRZ POD NOGI BO ZARAZ CIĘ WPIER....".
Hahaha padłam ze śmiechu xD

Ogólnie w Altaronie jest taka zasada, jak w większości gier, przynajmniej tak mi sie wydaje, że im dalej na mapie czy im w głąb miejsca z potworami tym są one silniejsze. Więc logiczne, że jeśli schodzimy na -3 to nie spotkamy tam niedźwiedzi i rogaczy hasających w mrocznych tunelach....
Zauważcie, że na czystej powierzchni nie ma silniejszych potworów (tak jak w Tibi gsy na Pohu itd). Na każdy resp trzeba wejść. Ktoś powie jak to nie ma, a Abitańscy? - tu akurat mamy Npc, którzy 'się czegoś boją'. Czyli nasze jednostki wojskowe stacjonujące przy bramach miasta.
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny  
Stare 21-11-13, 09:08   #8
grek
 
Avatar grek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: mazury
Postów: 124
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do grek
Domyślnie

ale taki martwy praojciec moze tam lezec ;x
__________________
ONE LOVE
grek jest nieaktywny  
Stare 21-11-13, 13:07   #9
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Ta, a gargantuany? bijesz dicerosy sobie, schodzisz niżej patrzysz, oo żywiołaki bijesz sobie żywiołaki, a tu nagle gargantuan wylatuje najmocniejszy mob... Ja akurat miałem farta bo piętro niżej takiego zobaczyłem, ale nie wszyscy mieli takie szczęście...
cewix jest nieaktywny  
Stare 21-11-13, 13:28   #10
ialon
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 12
Domyślnie

Też go widziałem. Bydle niebezpieczne! Jeszcze, żeby to jakoś specyficznie "mordę darło" to było by okej.
ialon jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin