Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Oczekujące na wprowadzenie

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 03-03-14, 12:06   #1
Proch, rusznice itp.
Blutok Blutok jest nieaktywny 03-03-14, 12:06

Czemu by nie dodać (kieeedyś) strzelb i pistoletów (nie chodzi mi o żadne glocki), takie jakie mieli niegdyś piraci, kiedy proch dopiero zaczął odgyrwać znaczącą rolę? Doskonała broń dla strzelców, musieliby nosić pociski i proch jednocześnie, broń z małym zasięgiem za to diabelnie skuteczna, rzadka i droga. Na jej używanie potrzebny by był do wykonania jakiś quest, a zdobycie takiej broni albo od innych graczy albo z nowych terenów od jakiś dzikich ludów skośnookich. Mógłbym się rozpisać, jeśli pomysł się spodoba :)

 
Avatar Blutok
Blutok
Zarejestrowany: Lut 2014
Skąd: Polska
Postów: 36
Odwiedzin: 18113
Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-03-14, 19:12   #2
wejnos
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: krakow
Postów: 122
Domyślnie

Już o tym pisałem ale jak trzymasz w 1 ręce pistolet w 2 tarcze proch tam gdzie ammo a naboje gdzie?

Boło, jedynie co mi gracze napisalo to to iż pewien krasnoludzki inżynier nad tym pracuje hmm fajnie i tak sobie bedzie pracował du usranej śmierci pomysł fajny szans 0
wejnos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-03-14, 22:05   #3
hulton
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Skąd: Isle of Kings
Postów: 60
Domyślnie

Aj tam!
ŚWIETNY POMYSŁ, zawsze chciałem czegoś takiego w tibii.
Jak to gdzie naboje?
A nie mogą być pobierane z plecaka?
Co to za problem.


To by było świetne.
Sakiewki prochu (starczające na 10 strzałów) oraz żelazne kule!

Jestem na TAK!
hulton jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-03-14, 22:17   #4
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Z jednej strony rycerze pizgający z miecza, a tuż za rogiem gangsterka z gnatami? Nie widzę tego niestety :( Owszem, pewien krasnal (z tego co pamiętam) pracuje nad nową bronią i coś tam jest mowa o prochu, ale kto wie :P


@dół
Akurat Cię zaskoczę, bo nigdy nie przepadałem za GTA. No może trochę pograło się za małolata w "jedynkę", ale tak to nic.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o

Ostatnio edytowane przez tomakeo ; 03-03-14 o 23:14
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-03-14, 22:22   #5
Blutok
 
Avatar Blutok
 
Zarejestrowany: Lut 2014
Skąd: Polska
Postów: 36
Domyślnie

@up tomakeo za dużo w gta się nagrałeś, chodzi mi o zwykłe, pierwsze pistolety (których przeładowanie cholernie długo zajmowało).
Blutok jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-03-14, 22:23   #6
zmija58
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 44
Domyślnie

Odrazu neolith zamieńmy na krym zamiast bić się mieczami nadupcajmy się rakietami:)
zmija58 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-03-14, 22:27   #7
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Taa... i dodać szansę, że pistolet Ci wybuchnie w ręce i urwie ręce. I zada 249953 dmgu. Albo zabije instant. Albo zniszczy resztę eq.
I pistolet + tarcza? Haha, powodzenia. Chciałbym zobaczyć, jak niektóre mądre ludki tutaj obsługują pistolet, ładują go, do tego wycior, proch, pociski, cała reszta burdelu i jeszcze tarcza. HUEHSY.

A. No i nie zapominajmy o tym, że celność z takiej broni będzie wynosiła dystans dzielony na 3. Kto kiedykolwiek miał styczność z takimi zabawkami albo chociaż czytał o nich, ten wie. :)
__________________
14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ....
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-03-14, 22:28   #8
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

Czemu by nie ? W calej sadze warcrafta byly starodawne strzelby, wiec czemu nie wprowadzic takich w altaronie ? Mogliby sie nimi poslugiwac zwiadowcy alchemicy, sama strzelba jak i proch i naboje bylyby mega rarem, cos nawet bardziej niz na staaarej tibii power bolty :P Za to przyjebanie byloby konkretne :D
Wicher jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-03-14, 22:28   #9
zmija58
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 44
Domyślnie

Dobrze powiedziane wicked

Wicher masz silne bomby powinne ci wystarczyć
zmija58 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-03-14, 23:07   #10
Blutok
 
Avatar Blutok
 
Zarejestrowany: Lut 2014
Skąd: Polska
Postów: 36
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicked Zobacz post
Taa... i dodać szansę, że pistolet Ci wybuchnie w ręce i urwie ręce. I zada 249953 dmgu. Albo zabije instant. Albo zniszczy resztę eq.
I pistolet + tarcza? Haha, powodzenia. Chciałbym zobaczyć, jak niektóre mądre ludki tutaj obsługują pistolet, ładują go, do tego wycior, proch, pociski, cała reszta burdelu i jeszcze tarcza. HUEHSY.

A. No i nie zapominajmy o tym, że celność z takiej broni będzie wynosiła dystans dzielony na 3. Kto kiedykolwiek miał styczność z takimi zabawkami albo chociaż czytał o nich, ten wie. :)
A masz takie realistyczne rzeczy w przypadku np. kuszy? Wyciągnąć bełt, oprzeć o ziemię, załadować, szansa że ci urwie palce... błagam was.
Blutok jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin