Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy zgadzasz się na runy w sklepie z ceną 1,4x większą niż robiona?
Tak 38 52.05%
Nie 26 35.62%
Cena jest za mała, chcę wyższą 9 12.33%
Głosujących: 73. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 11-02-17, 16:56   #41
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Nie musi być, ale widząc głosowania, wiem że głosowanie, które w poniedziałek wygra 20:18, zrobione tydzień później przegra 18:20. Lepiej wprowadzać coś czego gracze faktycznie chcą i co do czego się zgadzają niż tydzień potem to usuwać, bo ktoś zrobi ankietę usunięcie run ze sklepu. Nie wiem czy te 8 osób jest na tak czy na nie, bo może 1-2 napisały jaką cenę chcą.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 11-02-17, 16:59   #42
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

3 pkt ankiety jest wyraźnie skierowany w stronę tak chce ale cena ma być wyższa niż 1.4x więc nie wiem nad czym polemizujecie w tym momencie..
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny  
Stare 11-02-17, 17:03   #43
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał mario Zobacz post
3 pkt ankiety jest wyraźnie skierowany w stronę tak chce ale cena ma być wyższa niż 1.4x więc nie wiem nad czym polemizujecie w tym momencie..
Czyli jeżeli zaspokoimy marzenia o wyższej cenie, to będzie 2/3 za .
Catthon jest nieaktywny  
Stare 11-02-17, 17:18   #44
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Czyli jeżeli zaspokoimy marzenia o wyższej cenie, to będzie 2/3 za .
Nom, wtedy tak.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 11-02-17, 21:58   #45
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

1.5x i git. Ogólnie głosując na trzecią opcję, zgadzałem się w stuprocentach na wprowadzenie run do npc. Dla mnie to jednoznaczne więc podnieść lekko cene tak do 1.5x max 1.6x większą i wprowadzić ponieważ ankieta jest przegłosowana. I to jeszcze biorąc pod uwagę głosy typów, którzy nie są sobie w stanie wyobrazić nawet godzinnego klepania runek przed każdym refillem czy typów, którzy głosowali na ''nie'' z czystej złośliwości.
To tak jakby zwiad przed każdym refilem musiał tworzyć bełty, a rycerz ostrzyć swoją broń przez godzinę, lol. Balans musi być też pod tym względem.
Figovsky jest nieaktywny  
Stare 11-02-17, 22:21   #46
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Jestem w telefonie. Jazdy kolejny offtop w tym temacie będzie karany.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 11-02-17, 22:23   #47
356278
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 126
Domyślnie

Gość ty ulomny jesteś przegłosowana nb charami? Nie chcesz robić run to wal z alukow chcesz bić więcej poświęć trochę czasu na robienie runek. Runki trzeba zostawić jak są.
356278 jest nieaktywny  
Stare 11-02-17, 23:21   #48
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Cytat:
Napisał 356278 Zobacz post
Gość ty ulomny jesteś przegłosowana nb charami? Nie chcesz robić run to wal z alukow chcesz bić więcej poświęć trochę czasu na robienie runek. Runki trzeba zostawić jak są.
Trzeba zostawić bo ty w 8 min sam robisz i stakujesz 1k pocisków? To pałek też powinien sam sobie robić Belty.. Marek ci może powiedzieć że nie zostało to przegłosowane nb charami.. oprócz nas tez inni grają jak np hertagon który tez jest za wprowadzeniem, nie wiem czy wszyscy ale napewno część. Twoje argumenty są takie słabe.. kogo będzie stać będzie kupować, kogo nie to nie. Będzie chociaż alternatywa taka jak ma teraz związek może kupić lub sobie zrobić.. mag teraz takiej nie ma. Musi klepać przez 30 min tych pocisków żeby poexpic godzinę...

Ps. Przez cały dzień expic nie możecie to macie czas żeby narobić sobie tych pocisków na nocne expienie to się nie dziwię że dla was jest to ok by robić te pociski ;)
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny  
Stare 12-02-17, 00:52   #49
Goferczarnegozla
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 35
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
1.5x i git. Ogólnie głosując na trzecią opcję, zgadzałem się w stuprocentach na wprowadzenie run do npc. Dla mnie to jednoznaczne więc podnieść lekko cene tak do 1.5x max 1.6x większą i wprowadzić ponieważ ankieta jest przegłosowana. I to jeszcze biorąc pod uwagę głosy typów, którzy nie są sobie w stanie wyobrazić nawet godzinnego klepania runek przed każdym refillem czy typów, którzy głosowali na ''nie'' z czystej złośliwości.
To tak jakby zwiad przed każdym refilem musiał tworzyć bełty, a rycerz ostrzyć swoją broń przez godzinę, lol. Balans musi być też pod tym względem.
Tak ogolnie to skad u Ciebie taka nagla zmiana nastawienia odnosnie run i maga? Z ciekawosci pytam bo przez te ~2 miechy zwrot o 180 stopni wczesniej robienie run hurr durr easy latwo refille szybkie maga za to exorit pisal ze mna ze robienie run to tragediia a teraz odwrotnie? xD Beka jak tu ma byc balans jak wszystko sie zmienia zaleznie od tego kto ma przewage
Goferczarnegozla jest nieaktywny  
Stare 12-02-17, 10:04   #50
Dejmonix
 
Zarejestrowany: Sty 2017
Postów: 15
Domyślnie

Cytat:
Napisał mario Zobacz post
3 pkt ankiety jest wyraźnie skierowany w stronę tak chce ale cena ma być wyższa niż 1.4x więc nie wiem nad czym polemizujecie w tym momencie..
Wyraźnie by było jakbyśmy widzieli tam "Tak" i "Ale". Ja zostaję przy "nie", a co będzie to będzie, czy będą potem zakładać cry tematy, że "za mało zarabiamy zwiększcie drop" - czas pokaże. Chociaż nie, takie tematy już były teraz czekajmy na kilka ankiet.
Dejmonix jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin