Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-06-14, 18:27   #41
Keine
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Skąd: Ostróda
Postów: 4
Domyślnie

A morał z historii jest nie banalny, chcesz być "de best, ower pałer, mega, hiper, uber" trzymaj PN na autorski silnik Altaronu(albo lepiej- niewydawaj PN nigdy) =)
Mam racje? xD
Keine jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-06-14, 18:52   #42
Narwashi
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 35
Domyślnie .

Cytat:
Napisał Keine Zobacz post
A morał z historii jest nie banalny, chcesz być "de best, ower pałer, mega, hiper, uber" trzymaj PN na autorski silnik Altaronu(albo lepiej- niewydawaj PN nigdy) =)
Mam racje? xD
Morał z tej historii jest trochę inny. Poświęcamy wszyscy wiele czasu na to by cyferkę x zamienić na cyferkę y, podczas gdy nie ma w tym najmniejszego sensu.

PS. Ten wyścig szczurów w porównaniu do innych jest wyjątkowo głupi, ponieważ nie daje nam nic i w każdej chwili nasze cyferki mogą stracić wartość (przez zmiany) lub zniknąć (gdy skończymy grę lub Altaron upadnie - wszak nic na tym świecie nie jest wieczne ).
Narwashi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-06-14, 20:27   #43
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

@ up
Nawet jeśli by tak było, myślisz, że ich to obchodzi? Zauważ, że teraz mieli w nosie większość problemów i uwag starych graczy bo przyszli nowi i to oni napędzają im portfel statusami szlacheckimi a nie mała garstka starych graczy, która jak odejdzie to nikt tego nie odczuje. Dlatego mają to wszystkow nosie bo dadzą reklamę na nowym silniku i wtedy przyjdzie masa nowych osób, więc i nowych kont, postaci, które będą zaczynały od zera. Chrzanić te stare 100~ kont.
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-06-14, 21:09   #44
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Tak jakby administracja dostawała cokolwiek z paccy... ^^ Byłaś doradcą i doskonale wiesz jak to wygląda, po co takie głupoty piszesz. Sugestie mieliście żeby wszystko cofać, to nie będzie tibia ani gra tibiopodobna, "brutalnie" Wam to starają się uświadomić, jeżeli chcecie grać w coś a'la tibia to lepiej usuńcie Altarona.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-06-14, 21:37   #45
mody189
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 58
Domyślnie

Ty mervakis zacznij leczyć schizofrenie paranoidalną chłopie i bez obrazy. Od 3 tygodni nie piszesz nic innego niż "to nie będzie gra tibiopodobna". Chłopie, wpadłeś w jakąś paranoję i z niej wyjść nie potrafisz! Obudź się, wszyscy już wiemy że to nie gra tibiopodobna i się z tym pogodziliśmy, jest to lepsze niż tibia, bo jestem w stanie robić 90 magiem 1.7k na hydrach niż tam się pierdolić z jakimiś smokami do 150tki! Ogarnij błagam cię, ogarnij.
__________________
Warjots$musk^mars.zoo - Zawsze na czas, wywiady, zdrady, zbrodnie! SPECJALNIE DLA WAS!
mody189 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-06-14, 22:09   #46
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Marek co Ty w ogóle.... Po co piszesz? Do Ciebie się nie burkam. A wytłumaczę Ci o co mi chodziło. Doradcy wg nie należą do administracji więc pensji nie mają. Ale pensje mają inni. Stałe a nie z pacców. Gra zarabia na paccach, nie Ty. buahahaa. I już skończ bronić tego Altaronu, bo Twoje posty w każdym temacie są śmieszne. A jeśli byśmy chcieli grać w tibie to byśmy grali. Kto tu gre porównuje do Tibi? Tylko nobki które przyszły z otsów i się pytają jaki to rodzaj klienta bo chcą sciągnąc bota. Więc po prostu skończ swoje pościki.
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-06-14, 22:12   #47
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Bardzo się cieszę z powodu, iż to zrozumiałeś, ale moja wypowiedź nie była kierowana do Ciebie. Wciąż wiele osób tego nie rozumie, słyszysz to również na vc.

Brzmi znajomo?: "ONI NIE GRAJĄ W TĘ GRE TO SKĄD MAJĄ WIEDZIEĆ JAK JĄ ZROBIĆ".

Jeżeli dążenie administracji do jasno określonego celu nazywane jest niewiedzą to widocznie "ta gra" nie oznacza Altaronu. Doskonale wiedzą co chcą zrobić i to robią.

Prześledź wypowiedzi osoby, do której się bezpośrednio zwróciłem w powyższym poście w dziale sugestii, o jakich uwagach ta osoba pisze, wtedy mi napisz coś o schizofrenii.

Beato, admini nie mają pensji za Altaron, robią to hobbistycznie. ;]
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-06-14, 22:17   #48
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Beato, admini nie mają pensji za Altaron, robią to hobbistycznie. ;]
To dosyć odbiega od rzeczywistości, przecież to nie tak, że nikt pieniędzy nie dostaje.
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-06-14, 22:19   #49
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

To odnosiło się do "stałych pensji" za Altarony, o których wspomniała Beata. Nie za napisane skrypty/zrobione grafiki.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-06-14, 22:25   #50
mody189
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 58
Domyślnie

Wiesz co coraz częściej słyszę na VC? Że nie jestem tym, kim byłeś przed udatem. Nie wiem co się wydarzyło w twoim życiu że zmieniłeś styl pisania, bycia i życia ale widocznie coś konkretnego skoro zmieniłeś się o 180 stopni. Z lubianego Marka w nieznośnego mERVAKISA, który jak wiele osób uważa (żeby nie powiedzieć wszyscy) jest zwyczajnie dziwny...
__________________
Warjots$musk^mars.zoo - Zawsze na czas, wywiady, zdrady, zbrodnie! SPECJALNIE DLA WAS!
mody189 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin