Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-07-15, 08:51   #11
Psimgoth
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 132
Domyślnie

Dobra, przyznam że stałym grało się o wiele lepiej przed łatka, zdawało się znacznie większe obrażenia niż teraz. Altrel powiedz mi, skoro na 33 lvl nie dałem rady ubić z kolega smoka przed upem to teraz na 50 + nie dam rady... prędzej czy później będę bił smoka jak i inne bossy w pojedynkę, wiec to jest kwestia czasu. A ile mamy stałych wyspiarzy którzy dziennie coś tam grają? Z 2 lub 3 ? Mam największy poziom ze stałych wyspiarzy 33 lvl i jakoś smoka w pojedynkę nie mogłem pokonać. Nie wspomnę już gdybym bił miniatury z szabli dao zadając po 0-17 obrażeń przy umiejętności 50 walki jednorocznej. Moim zdaniem zmiana wyszła na minus jeśli chodzi o licor, ale to jest moje zdanie, bo nie ma to jak kogoś przyzwyczaić do czegoś a potem utrudnić mu życie. Jestem jedynym stałym walczącym w tej sprawie bo reszty nie ma albo nie chce walczyć bo nie ma sensu.
Psimgoth jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-07-15, 13:36   #12
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał Psimgoth Zobacz post
Dobra, przyznam że stałym grało się o wiele lepiej przed łatka, zdawało się znacznie większe obrażenia niż teraz. Altrel powiedz mi, skoro na 33 lvl nie dałem rady ubić z kolega smoka przed upem to teraz na 50 + nie dam rady... prędzej czy później będę bił smoka jak i inne bossy w pojedynkę, wiec to jest kwestia czasu. A ile mamy stałych wyspiarzy którzy dziennie coś tam grają? Z 2 lub 3 ? Mam największy poziom ze stałych wyspiarzy 33 lvl i jakoś smoka w pojedynkę nie mogłem pokonać. Nie wspomnę już gdybym bił miniatury z szabli dao zadając po 0-17 obrażeń przy umiejętności 50 walki jednorocznej. Moim zdaniem zmiana wyszła na minus jeśli chodzi o licor, ale to jest moje zdanie, bo nie ma to jak kogoś przyzwyczaić do czegoś a potem utrudnić mu życie. Jestem jedynym stałym walczącym w tej sprawie bo reszty nie ma albo nie chce walczyć bo nie ma sensu.
Broniami 1-ręcznymi może być problem, jednakże jak Pan wyczytał może w newsie o aktualizacji - podniesiony został parametr ataku we włóczniach, które to włócznie pomijają pancerz przeciwnika, tak więc jeżeli ten kolega walczy dystansowo to zabijecie młodego smoka. Teraz zarówno bronie dystansowe jak i 2-ręczna nabrały sensu na licorze.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-07-15, 17:13   #13
Psimgoth
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 132
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Broniami 1-ręcznymi może być problem, jednakże jak Pan wyczytał może w newsie o aktualizacji - podniesiony został parametr ataku we włóczniach, które to włócznie pomijają pancerz przeciwnika, tak więc jeżeli ten kolega walczy dystansowo to zabijecie młodego smoka. Teraz zarówno bronie dystansowe jak i 2-ręczna nabrały sensu na licorze.
Hahahhahahaha, aż padlem ze śmiechu xD po pierwsze wszystkie pny zostały rozdane w atak aż do 50 (od 12 rozdane) w obronę do 20. Dzięki Bogu ze nie oddałem nic w siłę skoro teraz oprócz cap nie zwiększa ataku broni. Jestem przerażony, bo nie dość ze zadaje niskie obrażenia z broni to atak został obniżony optymalnie o 8 , ponadto pisze pan o walce dystansowej która ma licor jest najmniej opłacalnym sposobem walki. Po pierwsze włocznie nie rosną na drzewach a można byłoby samemu je robić na licorze 10 mdz za sztukę 30 włoczni 3 srebrniki a włocznie strasznie szybko się psują, również strzały są bardzo kosztowne.. 3 mdz 1 strzała 3 srebrniki 300 strzał ... nawet sposób mieszany wojowniko licznikowy byłby mało opłacalny ... jednym słowem jest chu****

Jedyne rozwiązanie to właśnie sposób hybrydowy... proszę o zresetowanie umiejętności + teleport do świątyni gdyż po update mając 50 poziom walki 1h jest mało opłacalny... Altrel mówisz o tym ze na licorze nie powinno się walczyć z Bossami w pojedynkę. Powiedz mi kto i kiedy ubil młodego smoka w pojedynke na licorze po ostatnim resecie?
Psimgoth jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-07-15, 17:16   #14
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał Psimgoth Zobacz post
Hahahhahahaha, aż padlem ze śmiechu xD po pierwsze wszystkie pny zostały rozdane w atak aż do 50 (od 12 rozdane) w obronę do 20. Dzięki Bogu ze nie oddałem nic w siłę skoro teraz oprócz cap nie zwiększa ataku broni. Jestem przerażony, bo nie dość ze zadaje niskie obrażenia z broni to atak został obniżony optymalnie o 8 , ponadto pisze pan o walce dystansowej która ma licor jest najmniej opłacalnym sposobem walki. Po pierwsze włocznie nie rosną na drzewach a można byłoby samemu je robić na licorze 10 mdz za sztukę 30 włoczni 3 srebrniki a włocznie strasznie szybko się psują, również strzały są bardzo kosztowne.. 3 mdz 1 strzała 3 srebrniki 300 strzał ... nawet sposób mieszany wojowniko licznikowy byłby mało opłacalny ... jednym słowem jest chu****
Po 1 - siła w przypadku broni na licorze, które mają niski współczynnik ataku zwiększała maksymalne obrażenia na poprzednim systemie o 1 punkt, teraz siła zwiększa je bardziej, na każde 5 poziomów siły o 1, więc Pańskie pojmowanie tej zmiany jest całkowicie błędne.

Po 2 - piszę o aktualnej walce dystansowej po zmianie wartości ataku włóczni, o której Pan nie ma pojęcia czy jest opłacalna czy nie bo nawet Pan nie sprawdził. Łamliwość włóczni jest bardzo niska i wynosi zaledwie 7%, można je zdobywać z orków włóczników. Na licorze Gracz nie ma na co wydawać pieniędzy, więc stać go na zakup kilku włóczni.

Ostatnio edytowane przez Altrel ; 14-07-15 o 17:29
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-07-15, 19:41   #15
Psimgoth
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 132
Domyślnie

Może faktycznie źle zrobiłem wypowiadając się na ten temat nie zapoznając się zupełnie z latka. Wieczorem sprawdzę jak z tymi włóczniami jak wrócę do domu. Czy jest możliwość aby moje pny zostały zresetowane?
Psimgoth jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-07-15, 19:52   #16
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Nie ma takiej możliwości.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-07-15, 19:55   #17
Psimgoth
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 132
Domyślnie

ale to też nie jest uczciwe w stosunku nowych stałych.. dlaczego oni mają mieć gorzej skoro ja miałem lepiej z poczatku ?
Psimgoth jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-07-15, 19:59   #18
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Jak napisałem w newsie z początku obrażenia są trochę większe, dopiero potem tracą do tych, które były wcześniej, tak więc nie będą mieli na początku gorzej.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-07-15, 09:43   #19
Psimgoth
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 132
Domyślnie

zauważyłem że potwory mnie strasznie mało biją... minotaury, orki razem z wilkiem nie robią mi wcale powaznych szkód.. ponadto ork włócznik zadaje mi obrażenia od 3-9 od czasu do czasu.. :P Nie wiem czy to dobrze czy nie, ale wydaje mi się że teraz licor jest bardziej zbalansowany.. Mimo że zadaje mniejsze obrażenia które sa lekko widoczne to potwory same nic mi teraz nie robią.

teraz wykonanie zadania z 3 skórami minotaura jest bardziej możliwe do zrobienia niż to było przed łatką
Psimgoth jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin