Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-06-20, 21:36   #11
Sosna
 
Avatar Sosna
 
Zarejestrowany: Sty 2011
Skąd: Braniewo
Postów: 109
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Sosna Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Sosna
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Nadal gra tam więcej ludzi niż na altaronie. Pochwal się które moby były dla Ciebie zbyt silne. Ja jeśli jestem na grze to zwykle staram sie pomagać, wystarczy do mnie napisać. Może to, że było Ci ciężej jest kwestią eq, ewentualnie skilli, na początku nie dostajesz golden seta i nie masz 100 skilla, więc to zrozumiałe. Na następnego taska nie musisz czekać, możesz go brać od razu jak go skończysz i oddasz. A nawet jak padniesz to nie tracisz tyle expa co na altaronie i spada Ci 1 rzecz, a jak masz farta to nic nie spadnie. Blessy też są i nie trzeba na nie przez kilka dni robić misji. Na Ellarii u gościa od tasków możesz wybrać czy chcesz łatwy, średni czy trudny task, możesz też wybrać jego długość.

Gracze nie zbierają tylko koniczyn. Robią też misje, robią taski. Gra jest nastawiona na teamhunty, bardziej się opłaca chodzić z kimś niż samemu, co moim zdaniem jest na plus. Na pewno nie jest tak jak na altaronie gdzie stoisz pół dnia pod depo i skillujesz, bo nie ma nic ciekawszego do roboty, bo zrobiłeś misje dzienne i wszystkie inne, które można było zrobić. Tam coś się dzieje, jest gildia, gramy razem, pomagamy sobie, zdarza się na jakieś teamhunty chodzić.

Co do balansu to nie wiem, bo zaczęłam grać niedawno, ale jak dla mnie jest lepszy niż na altaronie.
Nadal nie jest to jakaś super grupa. Sprzedałem pacce, mam najlepsze eq. Ponad 70 lvl grając kilka dni. Wiem, że można brać kolejne, a nawet jest drugi npc dla PACC. Uwierz mi grałem w tą grę jeszcze zanim o niej wiedziałaś, a jeszcze nie było tam resetu. Marnowaniem czasu jest branie słabszych tasków. Blessy jeden kij, zawsze mam hajs, eq tam też...

Jeśli chcesz pogadać o gierce to napisz do mnie na Altaronie. :p Nie chcę robić offtopu czy reklamy.

Wracając do tematu. Fakt, zupełnie nie trzyma się kupy żaden Altaronowy system. ;/ Wróciłem z ziomkiem z sentymentu popykać na luzie.. aaaa i uwielbiam skillować jak jestem w pracy, więc... XD
__________________
Dętka na kickach mhm.
Sosna jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin