Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Ankiety

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 13-10-13, 19:38  
Ankieta XI - Skąd dowiedziałeś się o Altaronie i jaka forma reklamy byłaby najlepsza?
Tron Tron jest nieaktywny 13-10-13, 19:38

Witajcie!

Ostatnim razem dzieliliście się z nami Waszymi propozycjami grafik, które powinny zostać poprawione, lub też całkowicie wymienione. Zdecydowana większość z Was chciałaby poprawy strojów Waszych postaci. Padło też kilka głosów na potwory takie jak orki lub też smoki. Zmiany lub też poprawy tych pierwszych obiecać nie mogę, gdyż zależy to od głównie od grafików, ale już teraz mogę powiedzieć, że kilka nowych ubiorów dla Waszych postaci zostanie dodanych w zbliżającej się aktualizacji, być może przypadną one Wam do gustu bardziej niż obecne!

Dzisiejszymi zwycięzcami losowania, którzy otrzymają darmowy status szlachecki na siedem dni zostali Whisperka i Wicked. Serdeczne gratulacje!

Przypominam także o nagrodach specjalnych dla najbardziej aktywnych uczestników ankiet, które zostaną rozdane 26 października po upłynięciu czasu na odpowiadanie w dziesiątej, ostatniej ankiecie.

Tak więc czas na przedostatnie pytanie:
Cytat:
Skąd dowiedziałeś/aś się o Altaronie i jaka forma reklamy byłaby według Ciebie najskuteczniejsza?
Przypominam, że miejsce to nie służy do krytykowania, lub dyskutowania nad pomysłami innych użytkowników. Proszę także o przestrzeganie zasady jeden użytkownik = jeden post. Wszelkie próby obejścia tych zasad będą karane.

Temat zostanie zamknięty 19-ego października. Zapraszam więc do dzielenia się z nami Waszymi propozycjami.

[*]status szlachecki był losowany po numerze posta, poprzez stronę www.losowe.pl

Ostatnio edytowane przez Tron ; 19-10-13 o 17:27.

 
Avatar Tron
Tron
Emerytowany Techniczny
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Odwiedzin: 34582
Stare 13-10-13, 22:07   #11
malpad
 
Avatar malpad
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Białystok
Postów: 59
Domyślnie

O Altaronie dowiedziałem się od znajomego z klasy gimnazjum (i obecnej)- Wingt Ruthar:
Wingt: "Dawaj no zagraj to lepsze niż ta tibia no zagraj pogramy se razem."
Ja: "Nie. Tyle już w tibie gram mam chara nie chcę zostawiać."
//pół roku później\\
1lvl
10lvl
20lvl
...
Aż do teraz ;)

Szczerze to mnie przekonał słynnym wówczas kpiro, lecz potem dostrzegłem że wszystko jest o niebo lepsze od tej tiiiiibiiiiii ;)
malpad jest nieaktywny  
Stare 13-10-13, 22:23   #12
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Ja dowiedziałem się z reklamy na tibia.pl

Najlepszym sposobem na dobre rozreklamowanie altaronu, to banery w szczególności na tibia-wiki.pl, oraz na stronach gier mmorpg które również są w 2d, no i oczywiście na stronach typu "kwejk".
cewix jest nieaktywny  
Stare 13-10-13, 22:27   #13
Uhh
 
Avatar Uhh
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: z piwnicy
Postów: 138
Domyślnie

Zauważyłem reklamę altaronu na tibia.pl i tak zaczęła się moja przygoda z tą grą.
Najlepszą formą reklamy moim zdaniem byłaby reklama w telewizji można też by dać reklamę na demotywatory czy serwis tegu typu gdzie wchodzi dużo osób.
Uhh jest nieaktywny  
Stare 14-10-13, 00:49   #14
Kuzyn
 
Avatar Kuzyn
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 177
Domyślnie

4 lata temu z hunted.pl
Kuzyn jest nieaktywny  
Stare 14-10-13, 07:55   #15
corkarypto
 
Avatar corkarypto
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 177
Domyślnie

Dowiedziałem się już dawno że administracja hunted.pl ma w planach oto taki projekt.

- Największym minusem Altaronu jest brak angielskiej wersji. Spotkałem się wiele razy że ludzie pytają czy Altaron jest tylko po polsku. Odpowiadając twierdząco, ludzie się zniechęcali.
- Najlepiej gry tego typu reklamują sami gracze
- Filmiki promujące na YT na pewno też przyciągną graczy.
- Dodać Altaron do top listy otsów itp itd.
- Mnie tam żaden baner nie przekonał do żadnej gry, może innych przekona. Banery na różnych portalach
__________________
Kiedy byłem już na dnie ...
... usłyszałem pukanie od spodu.
corkarypto jest nieaktywny  
Stare 14-10-13, 09:42   #16
MianDa
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 16
Domyślnie

Kliknąłem na baner Altaronu na stronie tibia.pl, z ciekawości co to. Spodobało mi się to co zobaczyłem (mimo początków niezbyt łatwych, nawet z moją znajomością rl tibii i otsów).

Reklama ?

Bannery, ale lepsze niż nazwa Altaronu na tle kawałka mapy. Lepiej żeby w tle był jakiś wypasiony potworek, bo mapka niezbyt działa na wzrok i nie zachęca. Na stronie nie tylko tibia.pl ale też różnych stronach związanych z grami i graniem.

Dodanie to różnych list otsow.
MianDa jest nieaktywny  
Stare 14-10-13, 11:46   #17
boro1120
 
Avatar boro1120
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 37
Domyślnie

Z forum torg.pl, z 2 lata temu. Wbiłem z 9 poziom i przestałem.
Parę tygodni temu szukałem znów jakiegoś serwera do pogrania, no i wpadłem na temat o altaronie, ale tym razem już zostałem na dłużej.

Oczywiście najlepsza forma reklamy to zareklamowanie na takich stronach jak mmorpg.org.pl czy mmorpg24.net oraz forach o grach MMO. Bannery moim zdaniem odpadają, mnie to bardziej zniechęca niż zachęca do gry.

Ostatnio edytowane przez boro1120 ; 14-10-13 o 11:52
boro1120 jest nieaktywny  
Stare 14-10-13, 12:55   #18
paulusia
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Postów: 16
Domyślnie

Widzialem link na tibia.pl, lecz olałem go totalnie bo sobie pomyslalem ze jakas bezsensowna gra via www. O projekcie powiedzial mi kolega z teamu z OTSów tibijskich i tak zacząłem grać. Mimo, że banery na mnie nie działają to moze na kogos to działa, więc uważam ze byly by najlepszą reklamą servera, z tym ze server powinien być bardziej ukazany na nich.
paulusia jest nieaktywny  
Stare 16-10-13, 16:29   #19
Nocturnal
 
Avatar Nocturnal
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Postów: 2
Domyślnie

W poszukiwaniu ots'a rpg z low rate expem i jakaś własną koncepcją.
Dodatkowo reklamy na tibia.pl i tibia.org.pl

Moim zdaniem moglibyście nawiązać program partnerski z top listami mmorpg albo po prostu z zwykłymi stronami z grami, tak żeby banner albo reklama co jakiś czas u nich się wyświetlała. Co prawda wiązało by się to z pewnymi kosztami ale napływ graczy by to z czasem zwrócił.
__________________
some days, some nights, some live, some die
In the way of the samurai...
Nocturnal jest nieaktywny  
Stare 17-10-13, 00:28   #20
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

ja się dowiedziałem ze strony Tibia.pl z początku jakoś mnie to w ogóle nie kusiło.
jednak mineło kilka dni OTS na którym grałem upadł... czytam restart był nie pamiętam..
zrobiłem pierwszą postać zrobiłem rycerza (ja głupi przecież rycerzem grać nie umiem :s)
wbiłem z 43 poziom i... powstał mój świat NON-PVP <3
i gram zwiadowcą który według mnie jest ciekawą profesją i dobrze się nią gra. :D

Formy reklamy?
wielu ludzi dało już bardzo dobre pomysły. (co mi tam pościągam od nich.)
* reklama na stronach takich jak http://mmorpg24.net/
* reklama na Youtube.pl można dać jakieś filmy z wojny by się coś tam ruszało na starym filmie są same screeny
* (to nie reklama ale...) Język Angielski.. wielu ludzi napewno by się zainteresowało tak ciekawym projektem jak Altaron... (jednak nie umiem angielskiego to wole 2 języki XD nasz i ang..)

pozdrawiam
Arkon jest nieaktywny  
Zamknięty Temat

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin