Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 19-08-11, 11:07   #11
vendi94
 
Avatar vendi94
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Białystok
Postów: 20
Domyślnie

Cytat:
Napisał sadysta Zobacz post
Pisałem o sytuacji którą widziałem kiedy już byłem przez chwile w Ignis, i to co się tam działo mnie po prostu irytowało.Każdy na każdego, nowe klany, kłótnie etc.
Tak się składa, że te każdy na każdego i opuszczanie klanu to tylko ludzie, którzy są teraz z tobą w klanie odwalali takie rzeczy. Co chwila nowy klan -.-
Sunblade cały czas był z Daarko, nigdy nie opuściliśmy go! Cały czas byliśmy z nim, a ludzie z Planu b (Last Legion) zostawili nawet Orma i poszli sobie do nowej gildii, a Sunblade został z Ormem!
Irytuje cię cała sytuacja w Ignis, a to wszystko przez ludzi, którzy są teraz z tobą w klanie. Jedynie Zly On przejrzał na oczy i dołączył do nas bo my takich rzeczy typu zabijanie swoich i zakładanie co sekunda nowych klanów nie robimy ;)

Zobaczymy Sadysta za jakiś czas jak ty ogarniesz tych ludzi ^^
vendi94 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-11, 11:37   #12
sadysta
 
Avatar sadysta
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 185
Domyślnie

Cytat:
Napisał vendi94 Zobacz post
Tak się składa, że te każdy na każdego i opuszczanie klanu to tylko ludzie, którzy są teraz z tobą w klanie odwalali takie rzeczy. Co chwila nowy klan -.-
Sunblade cały czas był z Daarko, nigdy nie opuściliśmy go! Cały czas byliśmy z nim, a ludzie z Planu b (Last Legion) zostawili nawet Orma i poszli sobie do nowej gildii, a Sunblade został z Ormem!
Irytuje cię cała sytuacja w Ignis, a to wszystko przez ludzi, którzy są teraz z tobą w klanie. Jedynie Zly On przejrzał na oczy i dołączył do nas bo my takich rzeczy typu zabijanie swoich i zakładanie co sekunda nowych klanów nie robimy ;)

Zobaczymy Sadysta za jakiś czas jak ty ogarniesz tych ludzi ^^
Nie wiem, co się działo pod moją nieobecnośc i nie chcę się w to zagłębiac, i tak to nic nie zmieni, więc po co to wygrzebujesz?
I nabierz troche szacunku, za czasów rządzenia Planu B, byliście zwykłymi przydupasami i gdyby nie Noon, tak by zapewne zostało.

Zły On przejrzał na oczy, przy okazji okradł domek Tisayi i Demoniczny Pomiot, złodziej i tyle.
Dlaczego zatem Keavira opuścił od razu klan po tym jak go zabiłem? mm?
Anyway, nie mam ochoty już odpisywac na Wasze posty, i tak już za dużo napisałem. Niech temat zostanie taki jakie było jego przeznaczenie.
sadysta jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-11, 11:52   #13
daarko88
 
Avatar daarko88
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Płock
Postów: 96
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do daarko88
Domyślnie

Z całym szacunkiem do ciebie Rekhyd ale mogłeś te posty zostawić, chociaż wtedy wiadomo z jakich powodów wojna powstała.


Done.

Ostatnio edytowane przez Wicked ; 19-08-11 o 12:35
daarko88 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-11, 12:47   #14
vendi94
 
Avatar vendi94
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Białystok
Postów: 20
Domyślnie

Cytat:
Napisał sadysta Zobacz post
Nie wiem, co się działo pod moją nieobecnośc i nie chcę się w to zagłębiac, i tak to nic nie zmieni, więc po co to wygrzebujesz?
I nabierz troche szacunku, za czasów rządzenia Planu B, byliście zwykłymi przydupasami i gdyby nie Noon, tak by zapewne zostało.
Skąd wiesz co by było, gdyby nie powstał Plan b? Nie bądź taki pewny swego :p
Do Noona mam szacunek i chwała mu za to, że poprowadził was na wojnie, ale dlaczego mam mieć do was czacunek skoro ty nas obrażasz i nazywasz przydupasami? :)
Dlaczego rozgrzebuję sprawy klanu Ignis? Ano dlatego, że to twoi ludzie narobili bajzlu, odeszli z gildii, a teraz cała odpowiedzialność za to co robiliście ma spaść na Sunblade? Jakim to prawem?! ;o
Ja cię tylko proszę o usunięcie tego Ignis z nawiasu, bo Sunblade to Sunblade a nie Ignis!

Cytat:
Napisał sadysta Zobacz post
Zły On przejrzał na oczy, przy okazji okradł domek Tisayi i Demoniczny Pomiot, złodziej i tyle.
O domku nic nie wiem,a demoniczny pomiot wziął w rekompensatę za deda od członka waszego klanu Wawra.


Cytat:
Napisał sadysta Zobacz post
Dlaczego zatem Keavira opuścił od razu klan po tym jak go zabiłem? mm?
Anyway, nie mam ochoty już odpisywac na Wasze posty, i tak już za dużo napisałem. Niech temat zostanie taki jakie było jego przeznaczenie.
Ogarnij w końcu, że Ignis nie ma. Jest Sunblade i Keavira odszedł dlatego żeby dołączyć do Sunblade ;)

Ostatnio edytowane przez vendi94 ; 19-08-11 o 12:59
vendi94 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-11, 14:56   #15
Wawro
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 78
Domyślnie

Duzo piszecie nic nie robicie. Wojna to wojna o czym tu pisac.


P.S Zly On po rekompensatę powinnien zglosic sie do mnie a nie okradac ludzi.
Wawro jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-11, 15:06   #16
xahiv
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 15
Domyślnie

Cytat:
Napisał vendi94 Zobacz post
O domku nic nie wiem,a demoniczny pomiot wziął w rekompensatę za deda od członka waszego klanu Wawra.
Wziął... chyba ukradł. Złodziej to złodziej, bez względu na to jak sobie będzie tłumaczyć fakt kradzieży :)
xahiv jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-11, 15:25   #17
vendi94
 
Avatar vendi94
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Białystok
Postów: 20
Domyślnie

Czy ty Sadysta nie rozumiesz, że nie chcemy być kojarzeni z Ignis? ;/
Tak ciężko ci to usunąć? Najlepiej zabijać randomów będąc w Ignis, a potem założyć swój klan i zwalać wine na Sunblade :)
Jesteśmy klanem neutralnym, nie bijemy randomów bo ludzie przestaną tu grać, a tego nikt by nie chciał. Potrzeba nam nowych graczy.
Ale Daarko powiedział, że jeżeli ktoś zabije naszych to nie odpuścimy mu tego i też go zabijemy. Wawro zabił nam Lenoba, dlatego szykowaliśmy się na niego, a że nas zaatakowaliście to stąd wzięła się wojna.

Ostatnio edytowane przez vendi94 ; 19-08-11 o 15:55
vendi94 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-11, 15:54   #18
Wawro
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 78
Domyślnie

Prosze cie abys nie mowil nic na moj temat ok?
Wawro jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-11, 15:56   #19
vendi94
 
Avatar vendi94
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Białystok
Postów: 20
Domyślnie

Proszę bardzo ;)
vendi94 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-11, 16:15   #20
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Cytat:
Napisał vendi94 Zobacz post
Jesteśmy klanem neutralnym, nie bijemy randomów bo ludzie przestaną tu grać, a tego nikt by nie chciał. Potrzeba nam nowych graczy.
Rozjebałeś mnie tym (srry za wyrażenie). Przez takich jak wy kilka osób skończyło grę (niektórzy dlatego że bez dowodów robicie afery)

Co do przydupasów to prawda. Daarko skończył grę wszyscy pouciekali wasi koledzy z Ignis/Sunblade. Zobacz ile was zostało. Stare Sunblade miało ze 20 osób.

Po prostu lizaliście .... Planowi żeby was nie ruszali, ale wyszło jak wyszło.
Pomijam waszych ogarniętych ludzi takich jak Bachusa, Forrester, Kre Bro, no i w sumie Gniewomir.

PEACE!
maja1414 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin