Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 17-08-11, 22:46   #1
sadysta
 
Avatar sadysta
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 185
Domyślnie Last Legion vs Ignis

Temat do robienia statystyk wojennych & wrzucania screenów.


Fragi :

Last Legion


Bachusa - 2011-08-16 19:46:45 Gracz zginął na poziomie 105 , zabity przez Jinkin, Sadysta

Pampeluna - 2011-08-17 18:48:20 Gracz zginął na poziomie 64 , zabity przez Waski

Keavira Aman - 2011-08-18 18:07:42 Gracz zginął na poziomie 92 , zabity przez Sadysta





Sunblade


Dark Enorath - 2011-08-20 15:08:00 Gracz zginął na poziomie 92 , zabity przez Sebek, Keavira Aman







jc. dopisujcie! :)
CDN. :B

Ostatnio edytowane przez sadysta ; 20-08-11 o 16:13
sadysta jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-08-11, 22:59   #2
Zly On
 
Avatar Zly On
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 122
Domyślnie

Salath nie z nami :(, ale licz sobie jak tam chcesz ;)
Zly On jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-08-11, 23:05   #3
sadysta
 
Avatar sadysta
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 185
Domyślnie

Salath nie z wami? Kilka dni temu był w Waszym klanie i teraz na akcjach Wam pomaga!


Chcę żeby to były obiektywne statystyki.
Dopisujcie też swoje fragi, jeżeli któregoś nie ma.


Good luck!

Proszę, aby ten temat zgodnie z jego założeniem pozostał do informowania i wrzucania screenów o wojnie, a nie rozpraw na temat tego, co będzie potem i czyja to wina.
Dziękuję,
Rekhyd.

Ostatnio edytowane przez sadysta ; 18-08-11 o 16:17
sadysta jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-11, 09:02   #4
sadysta
 
Avatar sadysta
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 185
Domyślnie

Cytat:
Jeśli mają to być obiektywne statystyki to 2 pierwsze fragi Bachusa, Pampeluna powinny zostać potraktowane jako wypowiedzenie wojny i nie powinny być wliczane do statystyk ponieważ zostały dokonane zanim powstał ten temat
Wojna zaczeła od czasu kiedy Ignis/Sunblade postanowiło atakowac gracza Wawro, który jest w Last Legion. Ta decyzja zapadła przed zabiciem Salatha, Bachusy..Wiec statystki są odpowiednio liczone.

Cytat:
Szejk tez byl w klanie i padl :P a doskonale kazdy wie ze to ziomek Shara jak dla mnie frag :P
Jakim klanie? Bo na pewno nie w Last Legion.
Teraz każdego nooba którego zabije Ignis/Sunblade bedzie fragiem dla nich? No tak to może wygrają :D
ale ja tego nie będę liczył.


Proszę moderatora o usunięcie niepotrzebnych postów które są pod statystykami.
Jeżeli chcecie się kłócic,decydowac o zmianie nazwy klanu(bo Ignis to pewnie pecha przynosiła), to stwórzcie sobie temat na którym będziecie to robic.
Ten temat nie jest do tego.
sadysta jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-11, 09:37   #5
daarko88
 
Avatar daarko88
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Płock
Postów: 96
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do daarko88
Domyślnie

Dlaczego w nawiasie jest Ignis ?
Rozbiłem Ignis ze względu na to że to było Sunblade + Plan B, i tak zostało tylko Sunblade więc wróciliśmy do pierwotnej nazwy. Wawro miał zostać ukarany za to że zabił Lenoba...
Osobiście go lubie ale jak się zabija swoich to powinna być jakaś kara, o niczym byście nie wiedzieli tylko ktoś się od was wbił na VC na konto Wanel Rosta...i skopiował wam MotD, co do ciebie Sadysta mała uwaga Last Legion to podróba ;P Był klan taki na początku Altaronu hehe. A co do twoich/waszych ludzi to zachowywali się jak nooby, wychodzili z klanu robili swoje klany...taki był bajzel...odemnie nikt takiej obory nie robił. Ale nie będę się rozpisywał to temat do statystyk wojny.

Ostatnio edytowane przez daarko88 ; 19-08-11 o 09:45
daarko88 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-11, 09:46   #6
Wanel Rost
 
Avatar Wanel Rost
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 17
Domyślnie

ejejej misiu poraz 3 to słyszę i nikt się nie wbił na moje konto.
TAK powiedziałem ormowi że macie w comment "wąlimy wawra" i niepierdzielcie tych samych bzdur... to tyle odemnie
Wanel Rost jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-11, 10:09   #7
sadysta
 
Avatar sadysta
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 185
Domyślnie

Cytat:
Dlaczego w nawiasie jest Ignis ?
Rozbiłem Ignis ze względu na to że to było Sunblade + Plan B, i tak zostało tylko Sunblade więc wróciliśmy do pierwotnej nazwy. Wawro miał zostać ukarany za to że zabił Lenoba...
Osobiście go lubie ale jak się zabija swoich to powinna być jakaś kara, o niczym byście nie wiedzieli tylko ktoś się od was wbił na VC na konto Wanel Rosta...i skopiował wam MotD, co do ciebie Sadysta mała uwaga Last Legion to podróba ;P Był klan taki na początku Altaronu hehe. A co do twoich/waszych ludzi to zachowywali się jak nooby, wychodzili z klanu robili swoje klany...taki był bajzel...odemnie nikt takiej obory nie robił. Ale nie będę się rozpisywał to temat do statystyk wojny.
Było tak do czasu kiedy nie powstał Last Legion.Pózniej tylko gracze z Sunblade byli w Ignis , więc dlatego ten nawias, żeby gracze wiedzieli o kogo chodzi.
Był bajzel , bo nie potrafiłeś ogarnąc ludzi, tyle .
Komu jak komu, ale mi nie musisz mówic o początkach tego serwera.
Nazwa klanu dla mnie nie ma większego znaczenia, chociaż wczesniej jej na tym serwerze nie widziałem. Who cares, liczą się graczę którzy są w klanie, a nie jego nazwa :)
sadysta jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-11, 10:19   #8
daarko88
 
Avatar daarko88
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Płock
Postów: 96
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do daarko88
Domyślnie

Cytat:
Napisał sadysta Zobacz post
Było tak do czasu kiedy nie powstał Last Legion.Pózniej tylko gracze z Sunblade byli w Ignis , więc dlatego ten nawias, żeby gracze wiedzieli o kogo chodzi.
Był bajzel , bo nie potrafiłeś ogarnąc ludzi, tyle .
Komu jak komu, ale mi nie musisz mówic o początkach tego serwera.
Nazwa klanu dla mnie nie ma większego znaczenia, chociaż wczesniej jej na tym serwerze nie widziałem. Who cares, liczą się graczę którzy są w klanie, a nie jego nazwa :)
Przepraszam bardzo ja nie potrafiłem ludzi ogarnąć? Jak Ormo był leaderem. Kiedy Wawro i Noon zaproponowali zmianę leadera Ormo wyszedł odrazu i się obraził. To ja byłem przez 2 dni leaderem i odrazu zrobiłem zebranie i głosowanie co i jak żeby ustalić co będzie dalej. Wtedy się rozbiliśmy spowrotem na Plan B i Sunblade.
daarko88 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-11, 10:38   #9
vendi94
 
Avatar vendi94
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Białystok
Postów: 20
Domyślnie

Sadysta nie grałeś przez dłuższy okres czasu to nie wiesz co się działo, a teraz gadasz, że Daarko nie potrafił ludzi ogarnąć o.O
To Ormo był liderem gildii i to on kazał zabijać Collegium, to on wyznaczał targety! Daarko był liderem Ignis tylko po to, aby był jakikolwiek lider po odejściu Orma. Mieliśmy ustalić kto będzie nowym liderem i nowe zasady.
Więc usuń te Ignis bo to był klan z połączenia Planu b i Sunblade. Dlaczego chcesz zwalić całą odpowiedzialność na nas? Wy też byliście w tym klanie !
vendi94 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-11, 10:53   #10
sadysta
 
Avatar sadysta
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 185
Domyślnie

Cytat:
Przepraszam bardzo ja nie potrafiłem ludzi ogarnąć? Jak Ormo był leaderem. Kiedy Wawro i Noon zaproponowali zmianę leadera Ormo wyszedł odrazu i się obraził. To ja byłem przez 2 dni leaderem i odrazu zrobiłem zebranie i głosowanie co i jak żeby ustalić co będzie dalej. Wtedy się rozbiliśmy spowrotem na Plan B i Sunblade.
Tak ,tyle, że miałem nieprzyjemnośc przez chwilę byc w Ignis i widziałem jak tam sprawa wygląda. Głosowania? I tak każdy ma to w dupie, bo nie są wyciągane żadne konsekwencje, w przypadku nie dostosowania się do nich.
Już na początku założenia Last Legion, były ustalone zasady , które TY/Twoi koledzy z klanu złamaliście. Taka postawa wymaga korekty.

Cytat:
Sadysta nie grałeś przez dłuższy okres czasu to nie wiesz co się działo, a teraz gadasz, że Daarko nie potrafił ludzi ogarnąć o.O
To Ormo był liderem gildii i to on kazał zabijać Collegium, to on wyznaczał targety! Daarko był liderem Ignis tylko po to, aby był jakikolwiek lider po odejściu Orma. Mieliśmy ustalić kto będzie nowym liderem i nowe zasady.
Więc usuń te Ignis bo to był klan z połączenia Planu b i Sunblade. Dlaczego chcesz zwalić całą odpowiedzialność na nas? Wy też byliście w tym klanie !
Tak, zgadza się, miałem przerwę.Więc nie wiem dokładnie co się działo pod moją nie obecnościa.To ja zaproponowałem puszczenie wolno Collegium, bez żadnch paymentów, lecz pod pewnymi warunkami. Pisałem o sytuacji którą widziałem kiedy już byłem przez chwile w Ignis, i to co się tam działo mnie po prostu irytowało.Każdy na każdego, nowe klany, kłótnie etc.
Ale już jestem, także porządek musi byc =]
sadysta jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin