Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 17-04-15, 16:28   #81
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
I dodaj do tego 50% wrażliwości potworów na światło (kościane smoki itp itd). Wychodzi 15000+, dodaj do nekromanty 20% obrażeń wychodzi 15000 obrażeń. Może dlatego?
Nie 50% i 20%, tylko 25% i 15%. Nie wychodzi po równo, nekromanta ma przewagę od bonusu.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 17-04-15, 16:35   #82
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Aha ma przewagę to mu to wystarcza okej. To niech duchowny się leczy o 10% więcej niż nekromanta, bo czemu ma się leczyć o 35%?? Przecież się będzie leczył więcej. Tutaj chodzi o to, że wy zmierzacie do tego, że nekromanta bije i tak więcej. No na tym polega nekromanta ma bić dużo więcej, więc nie wiem dlaczego robicie aż takie problemy zmieniając na równe wymagania.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 17-04-15, 16:37   #83
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Niech Pan przemnoży to przez atak bazowy. Kusze nie są sobie równe, więc nie będą miały równych wymagań.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 17-04-15, 16:39   #84
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Ale dlaczego robicie problemy zmieniając na równe wymagania?? Mówię, rozumiem jakby kruk był szybszy lub był do lepszej amunicji. Ale on jest do równej amunicji i jest wolniejszy niż sęp. I proszę nie porównywać do obrażeń, bo wy to zaplanowaliście, że ma bić mniej i się więcej leczyć. Więc niech najlepsze kusze wymagają tyle samo.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 17-04-15, 16:42   #85
Aragorn512
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Postów: 13
Domyślnie

Cytat:
U nekromanty 1 bełt??? Zobacz, że u duchownego zwiększy 6-8 hitów w tym czasie, może dlatego? I ty mówisz z kim oni dyskutują? Pierwsze pomyśl co piszesz, a potem to przelej na forum.
6-8 hitów? Ale przekłamujesz na swoje :D Używając Sępa przy czterech strzałach po 300 obrażeń Duchowny ma dodatkowo 72 (do każdego po 18) a przechodząc z Jastrzębia na Sępa u Nekromanty, nie dość, że zwyczajnie bijesz więcej, to jeszcze masz jeden dodatkowy strzał, więc kolejne 300 obrażeń.
Nie będę rozpisywał skoku obrażeń, brak celności i tak dalej. Bo nie wiem czy wiesz ale ZAWSZE jeden dodatkowy strzał będzie o niebo lepszy niż te kilka % zadawanych obrażeń, a wszystkie rotacje obrażeń i niecelności powodują jedynie to, że szybsze bronie są zwyczajnie lepsze.

Wyjaśniłem na prostym przykładzie, żebyś Debilu zrozumiał.

Do czego zmierzam - Sęp mimo swojego Bonusu ciągle jest bronią, którą Nekromanta w swoim procesie zdobywania umiejętności i doświadczenia musi używać. Co więcej, pójdę o krok dalej i uważam, że jest on niewiele, na prawdę niewiele gorszy dla Nekromanty jak Kruk. Druga sprawa jest taka, że teraz, po Twoich wypocinach, może powstać kilkanaście tematów Duchownych "dlaczego ja mam od 150 zręczności do 165 używać tylko Sępa, podczas gdy Nekromanci mają Kruka a ja muszę kilka godzin dziennie łowić rybki :("

Kretynizm i jeszcze raz składam prośbę p. Altrel żebyś dał odpocząć CySiO'wi od forum.

Ostatnio edytowane przez Aragorn512 ; 17-04-15 o 16:52
Aragorn512 jest nieaktywny  
Stare 17-04-15, 16:44   #86
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Ja tam proponuje zamknąć temat bo jest już wyczerpany, a za zakładanie kolejnych podobnych ban i tyle.
cewix jest nieaktywny  
Stare 17-04-15, 16:57   #87
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Ty jesteś debilem, bo porównujesz obrażenia nekromanty do obrażeń duchownego. Więc powiedz mi jak ja kurwa chociaż o 1% mogę się zbliżyć do duchownego w leczeniu. NIE DA SIĘ kurwa rozumiesz? NIE DA SIĘ. Napisałem 5 sekund. Więc w tym czasie duchowny uderzy 2 kpira z których za każdym razem uderzy więcej o 6% i dostanie tak jak nekromanta dodatkowy bełt z podstawowego ataku. I chuj mnie to obchodzi ile obrażeń dodatkowych zada duchowny, bo on ma bić mniej, bije mniej, ale nie ma żadnych wskazań, że ja muszę więcej zapierdalać. Rozumiesz to??

@Cewix
Słuchaj, ktoś nakazuje używać orła duchownym?? Tak samo nekromanta może używać orła, który jest neutralny dla obu profesji. Ja osobiście grając duchownym biegałbym z sępem a nie z orłem. Piszesz, że kruk jest niewiele lepszy, to na chuj się kłócisz o to, żeby nie zmieniać? Ty przeczysz sam sobie, bo wiesz, że każdy nekromanta wybierze kruka. Ty się kłócisz tylko po to, by mieć czym się zająć, bo nie masz co robić.

A idąc waszym rozumowaniem, dlaczego nekromanta ma nie mieć tapen tawisa?? Przecież duchowny będzie i tak się więcej leczył??? I oddać możliwość leczenia innych runami leczenia i mocnego leczenia, bo duchowni i tak będą leczyć więcej.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy

Ostatnio edytowane przez CySiO ; 17-04-15 o 17:07
CySiO jest nieaktywny  
Stare 17-04-15, 17:11   #88
Shrime
Doradca
 
Avatar Shrime
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Skąd: J-Bie Zdr.
Postów: 230
Domyślnie

Stary weź się ogarnij co? Walczysz nie wiadomo o co, samo sobie przeczysz przy okazji. .
Cytat:
To niech dadzą sępa tylko dla duchownych a kruka tylko dla nekromantów. Nie chcę używać kuszy która spowoduje tylko, że uderzę kilka bełtów więcej z autoattacku, a muszę wbić na nią 150 zręczności, chcę tak jak duchowny mieć w kuszy bonus do obrażeń.

I nie wzięliście pod uwagę tego, że duchowny zyskuje dmg na wszystkim kpiro+autoattacki, a nekromanty tylko te kilka bełtów z autoattacku.
Zauważ że duchowny też musi poświęcić swój czas na wbicie tych 150 zręczności, więc chcąc nie chcąc możesz te 10 poziomów pochodzić z sępem, a później przerzucić się na kruka DAJĄCEGO CI UPRAGNIONY BONUS DO OBRAŻEŃ MROKU
Cytat:
Tutaj chodzi o to, że wy zmierzacie do tego, że nekromanta bije i tak więcej. No na tym polega nekromanta ma bić dużo więcej, więc nie wiem dlaczego robicie aż takie problemy zmieniając na równe wymagania.
MY ROBIMY PROBLEMY? Stary ty masz problem z rozdwojeniem jaźni czy co? Przecież nie było mowy o zmianie wymagań przez nikogo, tylko ty o to się burzysz.
Cytat:
Ale on jest do równej amunicji i jest wolniejszy niż sęp. I proszę nie porównywać do obrażeń
Właśnie to daje kruk. Nie szybkość ataku a obrażenia zadawane przez niego (5% przy kpiro daje już sporo nekromancie na wysokim poziomie)

Ostatnio edytowane przez Shrime ; 17-04-15 o 17:13 Powód: literówki i drobne błędy
Shrime jest nieaktywny  
Stare 17-04-15, 17:25   #89
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Jakby mi ta zręczność wbijała się przy okazji nie miałbym nic przeciwko, ale 15 godzin dodatkowe nad wodą trochę boli.
Co do drugiego cytatu to nie zrozumiałeś przekazu, miałem na myśli, że utrudniacie zmianę na równe wymagania.
Trzeci argument jest dalej taki "nekromanta bije więcej". I co z tego tak ustaliła administracja.
Więc oddajcie uhy/ihy nekromantom, bo duchowny leczy więcej.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 17-04-15, 18:28   #90
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Dobra widzę, że do ciebie normalnie nie dociera

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
I chuj mnie to obchodzi ile obrażeń dodatkowych zada duchowny, bo on ma bić mniej, bije mniej, ale nie ma żadnych wskazań, że ja muszę więcej zapierdalać. Rozumiesz to??
NIE MUSISZ ZAPIERDALAĆ WIĘCEJ, czy ty jesteś tępy? zakładając sępa bijesz już dużo więcej niż duchowny, zakładając kruka bijesz JESZCZE więcej niż duchowny, a zakładając orła POPIERDALASZ JESZCZE WIĘCEJ, czy ty kurwa masz problemy z myśleniem?
cewix jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin