Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 16-04-15, 22:04   #61
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

@Cewix
Ja to już ignoruje twoje posty, bo nie masz pojęcia o co chodzi w tym temacie. Próbujesz coś udowodnić o czym nie masz pojęcia. I jakim cudem mi może sęp przynieść więcej profitów niż duchownemu???????? I sęp ma bonus do światłości, bo został stworzony z myślą o duchownych a kruk z myślą o nekromancie, a nie, że nekromanta może bić z sępa. Bo tak samo duchowny może bić z kruka, ktoś mu zabrania?? Niech bije z kruka. Ale to ostatni post który twój przeczytałem i na który odpowiedziałem.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 16-04-15, 22:28   #62
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Wnioskuję o odebranie bonusów do obrażeń jastrzębiowi, sępowi i krukowi oraz zamianę miejscami tempa ataku sępa/kruka. Jak chcą bonusy do ataku to niech wbiją sobie w eq, nie będzie problemu, że ta kusza jest dla tego ta dla tamtego i orzeł będzie najlepszy bo nic nie będzie miało bonów. Dziamkujem.

JA NIE MAM BRONI DO MROKU! :(
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 16-04-15, 23:01   #63
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

@Cysio
Przyniesie ci większe profity, ze względu na twój większy dmg i prędkość ataku kuszy dzięki któremu twój dps się zwiększy procentowo bardziej niż duchownemu, poza tym własnie kłócisz się z administracją w jakim celu i dla kogo powstały te kusze, włącz myślenie
cewix jest nieaktywny  
Stare 17-04-15, 00:13   #64
Aceb
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Postów: 31
Domyślnie

Ten typ po prostu nie rozumie że bonus % do obrażeń nie wyznacza tego, że ta subprofesja czy tamta musi używać konkretu.
Aceb jest nieaktywny  
Stare 17-04-15, 06:16   #65
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Wy jesteście idiotami. Wcale nie twierdzę, że muszę używać kruka, jeżeli tak by było, to bez dowodów, by to było zmienione. Chodzi o PRZYDATNOŚĆ danej kuszy względem subprofesji. Bo sęp doda więcej duchownemu niż mi, a Kruk doda więcej nekromancie niż duchownemu, a nawet będzie miał mniejszą prędkość ataku.

@Mervakis
Jeżeli szukać kompromisu to dlaczego nie, tylko ja wyjebałem dużo talarów, żeby kupić kruka, który mi praktycznie po takiej zmianie nie doda nic, a leci tak rzadko, że trzeba za niego wyłożyć wiele talarów. Za to sęp jest bardzo tani.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 17-04-15, 07:32   #66
Shiverick
 
Avatar Shiverick
 
Zarejestrowany: Lut 2015
Postów: 71
Domyślnie

A jak wonsz zje pajonka to go pajonk ukonsi ot wnontsza?
__________________
Shiverick jest nieaktywny  
Stare 17-04-15, 09:05   #67
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Sęp da duchownemu PROCENTOWO więcej, ale FAKTYCZNIE mniej dmg niż nekromancie, ze względu na prędkość strzałów.
Dodatkowo nekromanta ma MOŻLIWOŚĆ używania Kruka, który jeszcze bardziej zwiększy ich przewagę w dmg.

PNów jest więcej, dostaje je się za misje, może warto trochę poświęcić specjalnie na dobicie tej zręczności.

Mi też nie podoba się, że zwiadowca musi trenować dystans, siłę i zręczność, oddzielnie poświęcając czas a siłę a oddzielnie na dystans. Jest to przesada i odstąpienie od tego, co moim zdaniem było w Altaronie fajne - czyli umiejętności za PNy i ograniczenia czasu treningu do minimum. I dlatego wybrałem maga.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 17-04-15, 11:12   #68
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

@Catthon
Mi chodzi jedynie o wyrównanie zręczności u duchownego i u nekromanty. O nic więcej. A jeżeli chodzi o prędkość strzałów, to czemu duchowni mogą korzystać i z prędkości i z bonusu do ataku? Tutaj chodzi o to, że nekromanta potrzebuje więcej skilli do korzystania z bonusu do mroku. A powinien poświęcić tyle samo czasu co duchowny.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 17-04-15, 11:25   #69
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

@CySio
Ty proponujesz wyrównanie prędkości dwóch zupełnie różnych broni. Różnią się prędkością i bonusem.

Pierwsza, słabsza, daje co prawda bonus duchownemu, ale to Nekromancie faktycznie bardziej podnosi się dmg/s.

Druga jest dla duchownego nieosiągalna, a Nekromancie jeszcze bardziej podnosi dmg, tylko trzeba włożyć w to więcej wysiłku.

Sam widzisz, że po założeniu sępa przez duchownego i nekromantę przepaść między nimi się nie zmniejsza, tylko WOLNIEJ zwiększa.

Dlatego różnicy między tymi broniami i różnicy w bonusach nie mam nic do zarzucenia.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 17-04-15, 11:42   #70
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Hmm, nie powiedziałbym, gdyż jeżeli nałożę kruka, prędkość ataku spada. A co do prędkości ataku, to nie podnosi ona obrażeń względem expienia, bo jedyne co zwiększa to prędkość lecących bełtów. Więc w ogólnym rozliczeniu daje to samo. I nie są różne, bo jedna i druga służy do używania bełtów rozrywających. Jedna ma większą prędkość ataku + obrażenia od światła, by duchownemu podnieść lekko dmg. A u nekromanty masz wolniejszą kuszą i mniej % od mroku. One są sobie równe. Różnica jest tylko taka, że nekromanta więcej na tym zyska, bo ma większy bazowy dmg niż duchowny. Ale taki był pomysł administracji. Tak jak duchowni się więcej leczą. Więc nie ma co pisać kto na jakiej kuszy więcej zyska. Bo taki był plan Nekromanta bije, duchowny leczy.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin