Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 16-04-15, 17:01   #1
kasko43
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 51
Domyślnie Misja nekro - groby - znikanie potworów

Obecnie postać na 200 lvlu jak i na 50 lvlu może dostać grób w tej samej lokalizacji (ex. czerwie Bekalelu-Wioska). Misja nekro jest przez to bardzo utrudniona. Trudność wykonania misji miała być dopasowana do doświadczenia/lvla.

Większość ludzi zostawia zrespione potwory. Co ma 60 nekro zrobić w sytuacji gdy jakiemuś 200lvlowi wyskoczyły 2 wieczne pokutniki i biegają tam w lokacji grobu? W ten sposób przepada mu jego misja dzienna, lub też nieświadomy ginie wchodząc do lokacji grobu (spora część lokacji grobów to "dziury/komnaty/male jaskinie").

Proponuję, aby zrespione z grobu potwory znikały po 2-5 minutach od pojawienia się. Dla porównania duchowny nie ma żadnego utrudnienia do wykonania misji dziennej + ewentualne zlurowanie potworów w okolice kapliczki jest ograniczone przez system anty lurowania.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie wniosku i wprowadzenie zmian.
kasko43 jest nieaktywny  
Stare 16-04-15, 18:19   #2
Calel
 
Zarejestrowany: Lip 2012
Postów: 28
Domyślnie

Oprócz potwierdzenia twoich słów niewiele można dopisać, duchownym nigdy nie byłam i nie robiłam kapliczek, ale nekromanta misję dzienną przez takie coś co opisałeś ma bardzo utrudnioną. Można by pomyśleć nad zmianą, żeby misję zaliczało dopiero po zabiciu przyzwanych stworów lub w ogóle zrezygnować z pojawiających się potworów, za powód podając właśnie to, że duchowny z tego co się orientuję nie ma w misji dziennej z kapliczkami nikogo do zabicia.
Calel jest nieaktywny  
Stare 16-04-15, 19:25   #3
brave12013
 
Avatar brave12013
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 284
Domyślnie

Było już poruszane z tego co pamiętam. Same potwory nie są takim dużym problem. Gorsze jest to, że 90% grobów żeby do nich się dostac trzeba przebić się przez cały resp potworów. W przypadku np grobu na raindarze nie jest to zbyt miłe dla zwiadowcy nekromanty.... Albo taki grób na hydrach. Jeszcze nigdy go nie miałem, ale takowy istnieje. Nie wyobrazam sobie, że mam przejść cały resp hydr, zeby zrobić misje dzienna, która powinna być prosta i przyjemna.
brave12013 jest nieaktywny  
Stare 16-04-15, 20:24   #4
Mastach
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 193
Domyślnie

Nom powinni to zmienic.. grób na hydrach nie jest problemem.. trzeba troche pobiegac, ale jest dopiero od 150 + lvla :]
Mastach jest nieaktywny  
Stare 16-04-15, 20:52   #5
brave12013
 
Avatar brave12013
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 284
Domyślnie

Nie jest? Przecież samo dojście to z 10 minut. Przejść przez respa to też sporo czasu. Według mnie to problem. I nie wiem czy od 150+ bo 150+ miałem
brave12013 jest nieaktywny  
Stare 17-04-15, 20:57   #6
kasko43
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 51
Domyślnie

Cytat:
Napisał brave12013 Zobacz post
. Same potwory nie są takim dużym problem.
Jak nie są problemem? Niektóre groby są "uniwersalne" dla każdego lvla i tak kiedyś na 200 lvlu dostawałem groby na czerwiach bekal, trollach, żywiołakach wody. Respiły się czasem 2 pokutniki. Jak się ma to do skalowania jaskiń, respów (im wyżej/niżej tym silniejsze monstra)?. Ktoś biega po czerwiach, zwiedza, wchodzi do dziury, a tam moby które biją po 4x jego całe hp.
kasko43 jest nieaktywny  
Stare 25-04-15, 19:40   #7
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Potwory będą znikały po 5 minutach od użycia grobu, zmiana wejdzie w przyszłej łatce.
Altrel jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin