Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Przeniesienie postaci z SPVP na CPVP odbędzie się wg następujących parametrów:
Przeniesienie EXP 100%, wyzerowanie ekwipunku i umiejętności, 11 pn x lvl, talar x lvl, zostają misje i złota rybka 45 43.27%
Przeniesienie EXP 50%, wyzerowanie ekwipunku i umiejętności, 11 pn x lvl, talar x lvl, zostają misje i złota rybka 14 13.46%
Przeniesienie EXP 100%, wyzerowanie ekwipunku i umiejętności, 10 pn x lvl, talar x lvl, zostają misje 7 6.73%
Przeniesienie EXP 50%, wyzerowanie ekwipunku i umiejętności, 10 pn x lvl, talar x lvl. zostają misje 7 6.73%
Żadna z powyższych 31 29.81%
Głosujących: 104. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-01-22, 09:41   #31
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

W sumie jeżeli te nowe przedmioty są problemem, to można je usunąć przed przenoszeniem i tak jak mówi rahilux, że to co mamy na sobie, czyli broń, set, amulet, ring zostaje przenoszone. Oczywiście bez plecaka.

Za to otrzymujemy do uzgodnienia ja proponuje 20% mniej expa ale zwrot pnów, złota rybka zostaje, skille takie jakie byśmy wbili na x1

Argumentuje to tym, że już ludzie nie chcą dropić lepszego ekwipunku. Ponadto nikt nie będzie przepłacał za przedmioty na sezonowym z tego względu, że zostaną usuniętę. Tak samo z ulepszeniami - po co z nimi przesadzać skoro i tak stracą wszystko. Dodam więcej - po co expić pod profit lub zbierać miodki, piórka itd. i wydawać na ulepszenia itd. skoro zostaną te itemy usunięte?

Ostatnio edytowane przez Figovsky ; 25-01-22 o 09:47
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-01-22, 14:49   #32
Lee
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 3
Domyślnie

zadna z tych opci. juz raz robilem postac od nowa pare lat temu i te przenosiny byly dla mnie nieporozumieniem... jak ja mial bym teraz stracic recznie zrobiony lvl (bez botow) o polowe, stracic skile, moje itemy, i mam od nowa skilowac :O to ja wole to odistalowac i podziekowac twórcą
Juz raz zmarnowalem czas gdy zostalem przniesiony na warunkach ...
mysle ze jak tak to sie skonczy to nikt nie bedzie dalej grac na cpvp i altaron bedzie tak martwy jak wczesniej.
Dziekuje.
Lee jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-01-22, 15:22   #33
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lee Zobacz post
zadna z tych opci. juz raz robilem postac od nowa pare lat temu i te przenosiny byly dla mnie nieporozumieniem... jak ja mial bym teraz stracic recznie zrobiony lvl (bez botow) o polowe, stracic skile, moje itemy, i mam od nowa skilowac :O to ja wole to odistalowac i podziekowac twórcą
Juz raz zmarnowalem czas gdy zostalem przniesiony na warunkach ...
mysle ze jak tak to sie skonczy to nikt nie bedzie dalej grac na cpvp i altaron bedzie tak martwy jak wczesniej.
Dziekuje.
XD
Ale rozumiesz że tu mowa o przenosinach z serweru sezonowego, z którego naturalnie chary powinny dostać wyłącznie delete?
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-01-22, 15:35   #34
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

Cytat:
Napisał neilran Zobacz post
XD
Ale rozumiesz że tu mowa o przenosinach z serweru sezonowego, z którego naturalnie chary powinny dostać wyłącznie delete?
Naturalnie chary z cpvp powinny dostać delete. Pomyliłeś się
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-01-22, 15:57   #35
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał Maru123 Zobacz post
Naturalnie chary z cpvp powinny dostać delete. Pomyliłeś się
Tylko te za których pośrednictwem w znacznym stoniu łamano regulamin, powiązane chary oczywiście powinny być potraktowane tak samo. Ale coś takiego sie robi od razu i mając dowody, a nie po miesiącach polegając na plotkach.

A serwer sezonowy z założenia sie kończy, to że administracja zaoferowała przeniesienie charów na warunkach które sie później ustali to swoją drogą.
A teraz ktoś płacze że nie chcą przenieść charów w 100%, mimo że tylko naiwne dziecko by miało takie nadzieje przy tworzeniu chara na sezonowym na którym tempo rozwoju jest znacznie szybsze.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-01-22, 16:15   #36
Lee
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 3
Domyślnie

zeby nie ten sezonowy to altaron by byl pusty i jesli teraz bedzie znowu odwalone to bedzie pusty nadal.. a mysle ze fajnie jak jest tam ktoś wiecej nisz npc...
nie wspomne ze wiekszosc moich znajomych w altaronie myslala ze przenosiny beda odbywaly sie tak jak w tibi ze all zostanie przeniesione.

Ostatnio edytowane przez Lee ; 27-01-22 o 16:29
Lee jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-01-22, 16:45   #37
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Już i tak wychodzi na to, że będzie zmiana cpvp na nonpvp (módlmy się o optional pvp).

Co stoi na przeszkodzie by było przenoszenie 0.8:1 z eq na postaci + bankiem równym lvlu postaci np.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-01-22, 17:23   #38
keroseforP
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 213
Domyślnie

gostek nawet jakby przeniesli 1:1 to co z tego skoro do top 10 to sie moze 1 osoba zalapie po calym sezonowym gdzie w tym top 10 cpvp jest postac ktora NIE LOGOWALA od uwaga DWOCH LAT

pragne przypomniec ze zbicie bonusu + dzienne to w wiekszosci przypadkow jeden level dziennie w porywach do dwoch a nasz nieaktywny kolega ma 291lvl
keroseforP jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-01-22, 18:01   #39
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał keroseforP Zobacz post
gostek nawet jakby przeniesli 1:1 to co z tego skoro do top 10 to sie moze 1 osoba zalapie po calym sezonowym gdzie w tym top 10 cpvp jest postac ktora NIE LOGOWALA od uwaga DWOCH LAT

pragne przypomniec ze zbicie bonusu + dzienne to w wiekszosci przypadkow jeden level dziennie w porywach do dwoch a nasz nieaktywny kolega ma 291lvl
To z tego że liczy sie czas i trud poświęcony w rozwój postaci, a nie ranking.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-01-22, 19:50   #40
keroseforP
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 213
Domyślnie

Cytat:
Napisał neilran Zobacz post
To z tego że liczy sie czas i trud poświęcony w rozwój postaci, a nie ranking.
ale ty zdajesz sobie sprawe ze na cpvp obecnie na x1 nie robi sie az tak duzo mniej expa co na sezonowym x2?

trud tez raczej wiekszy biegajac w mosieznych itemach na 103lvlu jak to robilem wczesniej albo do 147 ze smoczym a teraz w bitewniaku na uwaga uwaga 269 levelu


najlepsze bylo jak ludzie z cpvp przychodzili i mowili "tu sie robi tyle a tyle expa na godzine" a potem sie okazuje ze ledwo wykrecamy 70% tego co mowili bo swoj xp pomnozyli razy 2 bo przeciez x2 rate nie? XD chuj w to ze sety, bronie oraz levele inne
keroseforP jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin