Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 28-03-12, 13:26   #1
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Arrow Attax proponuje - Nowe Expowiska

Witam w kolejnej odsłonie moich propozycji pewnie jest to już ostatnia propozycja jaką tutaj piszę z prostego powodu. Administracja ma swój pomysł na ta grę i w żaden sposób nie chce go zmienić, wydaje mi się że dodają tylko te pomysły które wchodzą w ich pierwotne założenia lub nie mają wpływu na ich dalsze plany. Przyzwyczaiłem że nie piszę do Administracji tylko do was drodzy Altarończycy abyście mogli sobie coś poczytać i pomyśleć jak wyglądała by wizja Altaronu oczami Attaxa.

Postanowiłem napisać o tym historie abyście mieli co czytać tym samym chciałem abyście mogli sobie to wyobrazić, obrazki w tym przypadku nie oddają takiego klimatu w jaki chciałbym was wprowadzić.

Wysokie Lasy , Twierdza Murk

Początek :

Razem z NeveR EndinG poszliśmy poszukać przygody. Szliśmy około 10 dni aż doszliśmy do krainy Wysokich Lasów. W lasach tych panował półmrok, drzewa praktycznie całkowicie zasłaniały słońce czasem tylko wpadało światło przez gładkie liście starych dębów. Nikt z nas nie myślał wtedy o odwrocie ale z każdym krokiem było coraz to dziwniej. Co jakiś czas jeden z naszych zwiadowców donosił o dziwnych dźwiękach dochodzących z głębi lasu trzasku pękających gałęzi lub nawet dziwnych, słabo zarysowanych konturach bestii zamieszkujących ten las. [...] Naglę jeden z zwiadowców krzykną "ATAKUJĄ!" Przed naszym wojskiem ukazały się dziwne zielone ogromne bestie uzbrojone w topory i miecze. Te zielone bestie przypominały mi Orków których jakiś czas temu razem z oddziałem pozabijaliśmy. Natomiast te bestie wpadały w nasze szyki z wielką furią [Ork'Murk Furiat] Najlepsi z rycerzy mieli problemy aby ich przytrzymać przy sobie , magowie z zaciśniętymi dłońmi na swych różdżkach wypowiadali zaklęcia, strzały zwiadowców świstały nad moją głową niczym elficki wiatr. [...] Posłaliśmy zwiadowce aby przyniósł nam jakieś informacje kto to był, wielu z nas obawiało się że idzie on bowiem na pewną śmierć. Po paru dniach wrócił a w swoim plecaku posiadał dwa przepiękne miecze, na których widniał napis "Brzytwigal". Rycerze bardzo ucieszyli się z tego podarunku lecz to nie wszystko co przyniósł ze sobą zwiadowca. [...] Razem z naszymi ludźmi schowaliśmy się w zaroślach a naszym oczom ukazała się Twierdza Murk - bastion Ork Murków, najbardziej śmiertelnych bestii w zachodnio-północnym Altaronie. Twierdza była potężna budziła przerażenie w oczach moich i moich kompanów. Do o koła twierdzy stali wartownicy, dobrze uzbrojeni lekko tęgawi masywni [Ork'Murk Tyran]. Przy kotłach stali odziani w zwierzęce wnętrzności jaki i skóry oraz lisie czaszki [Ork'Murk Złowieszcze]. Była tam żwirowa ścieżka prowadząca do bramy zrobionej z kutej hartowanej stali a do okola twierdzy była fosa. Twierdza z lądem była połączona szerokim mostem na którym stali opancerzeni [Ork'Murk Mistrz Mieczy] lecz co było ukryte w twierdzy tego dowiecie się niebawem...

Ostatnio edytowane przez Attax ; 28-03-12 o 14:42
Attax jest nieaktywny  
Stare 28-03-12, 13:38   #2
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Kolejny post z cyklu 'znam administrację, znam jej plany, wiem co robią i dlaczego'.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 28-03-12, 13:44   #3
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Kolejny post z cyklu 'znam administrację, znam jej plany, wiem co robią i dlaczego'.
Dokładnie tak dzięki za streszczenie.
Attax jest nieaktywny  
Stare 28-03-12, 18:27   #4
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Kolejny post z cyklu 'znam administrację, znam jej plany, wiem co robią i dlaczego'.
Albo mi się wydaję albo to tylko potwierdza, że Attax ma rację z tym, że niczego co ludzie proponują nie wprowadzice....
beta2468 jest nieaktywny  
Stare 28-03-12, 18:31   #5
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał beta2468 Zobacz post
Albo mi się wydaję albo to tylko potwierdza, że Attax ma rację z tym, że niczego co ludzie proponują nie wprowadzice....
Masz tagi - zobacz, co wprowadziliśmy, co będzie wprowadzone i potem się wypowiadaj.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 28-03-12, 18:32   #6
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Nie twierdze, że nic nie zostało wprowadzone, ale po prostu zirytowała mnie tamta wypowiedź.
beta2468 jest nieaktywny  
Stare 28-03-12, 18:34   #7
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Attax mi się Twoje pomysły zaje... podobają! Powiem szczerze, że chciałbym takie coś zobaczyć. Dzięki twoim pracom chociaż rozbudzisz wyobraźnię Altarończyków, którzy zatrzymali się na etapie dragi-kościane-wrl...
Fajnie by było powiedzieć "wow" po upie, który ma wejść w wakacje.
maja1414 jest nieaktywny  
Stare 28-03-12, 18:38   #8
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał beta2468 Zobacz post
Nie twierdze, że nic nie zostało wprowadzone, ale po prostu zirytowała mnie tamta wypowiedź.
Mnie zaś zirytowała wypowiedź autora tematu ,że mamy gdzieś Wasze propozycje zwłaszcza, że każda jest przez nas rozpatrywana, odpowiednio oceniana, zaś najlepsze mają spory wpływ na rozgrywkę.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 28-03-12, 18:44   #9
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Tak, a dział Sugestie i Propozycje jest po to by przysporzyć pracy.
Zauważcie, że swoje początki projekt miał ponad 5 lat temu. Przez ten okres tworzyli go różni ludzie, którzy też mieli swoje pomysły i propozycje, projekt ma ustaloną fabułę i kierunek, w którym powinien się rozwijać co nie znaczy, że jego rozwój jest już rozpsiany co do joty. Ustalili go jego twórcy o których pewnie nie macie pojęcia.
Bez urazy, ale większość z Was zna Altaron od niecałego roku i mimo że być może gra sporo to o projekcie samym w sobie może wiedzieć niewiele.
Mam też wrażenie, że uważacie, iż Wasze pomysły są najlepsze, na pewno pasują do gry i na pewno twórcy nigdy by na to nie wpadli.
A może jednak? Może już mają co nieco ustalone (i nie do wiary), ale to co nieco może już jest lepsze (wg twórców gry)?

Pisząc propozycje bierzcie pod uwagę to, że nie znacie wszystkich faktów i założeń o których wiedzą MG, a których Wam nie zdradzą. Pisząc propozycje, piszecie... propozycje. Nie liczcie na owacje na stojąco za post na 2 strony, który okleiliście barwnymi opisami i obrazkami.

Nie twierdze, że Twoje pomysły są złe. Zauważ, że te złe są kasowane i zamykane a w Twoim pojawił się wypowiedzi SG/MG, temat został otagowany.

Reasumując, narzekaniem i żalem niczego nie uzyskamy, trzeba liczyć się z porażką. Wtedy sukces smakować będzie jeszcze lepiej, a administracja przykłada na prawdę wielką wagę na sugestie graczy, nawet tak szarych, jak papier toaletowy!
Obles jest nieaktywny  
Stare 28-03-12, 18:59   #10
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Mnie zaś zirytowała wypowiedź autora tematu ,że mamy gdzieś Wasze propozycje zwłaszcza, że każda jest przez nas rozpatrywana, odpowiednio oceniana, zaś najlepsze mają spory wpływ na rozgrywkę.
Nigdzie nie napisałem "Administracja ma gdzieś moje/nasze propozycje", napisałem tylko że wy macie własna wizje na rozwój serwera i chcecie go robić po swojemu czemu tak myślę ja i wiele innych osób? Tego nie wiem spróbuj sama odpowiedzieć sobie na to pytanie. Może częściej wypowiadaj się w propozycjach graczy, pytaj ich jak oni by to widzieli. Daj im to odczuć że wy się tym także interesujecie. Jak na razie to tylko Wicked angażuje się w cokolwiek odpisuje, daje rady, pisze jak on to by widział. Macie tylu ludzi doradców , wybrańców i innych którzy na pewno by pomogli czemu np oni nie zaczną spamować na forum o "OTSach" nie zareklamują tego serwera, nie wejdą na Tibie i nie po spamuja "ALTARON.PL - TIBIA OCZAMI POLAKÓW". Może liczba graczy nie skoczyła by o 500 osób ale myślę że nawet jakby dzięki temu doszło chociaż 50 nowych osób każdy byłby zadowolony.
Attax jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin