Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 19-05-11, 05:15   #61
Sosna
 
Avatar Sosna
 
Zarejestrowany: Sty 2011
Skąd: Braniewo
Postów: 109
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Sosna Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Sosna
Domyślnie

ja lubie sobie poquestować ale i poexpić. Co mam niby robić jak nie będę mógł grindować :o mało tego gry typu wow sa moim zdaniem nieciekawe. Grałem w to trochę i nie przyciągnęło mnie na dłużej
__________________
Dętka na kickach mhm.
Sosna jest nieaktywny  
Stare 19-05-11, 05:43   #62
Remu
 
Avatar Remu
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 21
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Remu Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Remu
Domyślnie

Na nie. Sami twierdzicie, że to gra RPG, więc powinno się kształcić swoją postać w nieskończoność, cały czas się uczyć. A nie nagle 100lvl i osiągnąłem szczyt i jestem Bogiem.
Remu jest nieaktywny  
Stare 19-05-11, 16:06   #63
piotrek09i
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 8
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do piotrek09i
Domyślnie

Hahahaha, ten co dowalił ... Chcesz prawdziwe RPG? Idź pograj w Gothica I, II, III i IV
piotrek09i jest nieaktywny  
Stare 19-05-11, 16:56   #64
Vorian
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 18
Domyślnie

Haltek, lepsza seria The Elder Scrolls :D

taki maly offtop ;d
Vorian jest nieaktywny  
Stare 19-05-11, 17:09   #65
Hpplttlbzr
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 9
Domyślnie

Cytat:
Napisał Klawizna Zobacz post
to idźcie na fo na pewno nie bedzie ograniczenia lvla lol oskara powinni dac tej osobi kto wymysliłto i założył temat hahahahaha pozdro !!
Wyjdź, wyjdź, wyjdź. I zabierz kolegów, skoczycie sobie na oranżade na miejscu czy czipsy.

Generalnie limit rzeczywiście już na wstępie odstraszył by część grających, jak i dopiero mających ochotę zacząć grać, bo odebrał by sens grania osobom podobnym do cytowanej powyżej. Społeczności ambitniejszych graczy wyszłoby to z pewnością na dobre.

Ale... podzielam obawy co do tego, czy Altaron miałby czym przyciągnąć na chwilę obecną po osiągnięciu maks. poziomu. Fabuła fabułą, ale wiadomo że twórcom nie chodziło o to, żeby stworzyć coś na kształt Gothic'a, którego się przechodzi i kończy się grać, by ewentualnie potem przejść go jeszcze raz od początku. Wtedy wpływy z zakupu SS byłyby znacznie mniejsze, a przecież nikt dobrowolnie i świadomie nie obniży sobie rentowności interesu ;)

Wniosek: pomysł dobry, ale jego realizacja byłaby wielce ryzykowna przy obecnym poziomie rozwoju świata gry i przez to nie liczyłbym na jego wprowadzenie. Ale kto tam wie...:rolleyes:
Hpplttlbzr jest nieaktywny  
Stare 19-05-11, 18:19   #66
DavisX
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Mysłowice
Postów: 6
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do DavisX
Domyślnie

Cytat:
Napisał piotrek09i Zobacz post
Hahahaha, ten co dowalił ... Chcesz prawdziwe RPG? Idź pograj w Gothica I, II, III i IV
Jeśli sądzisz, że gothic to PRAWDZIWE rpg to jesteś w błędzie.. idź pograj np. w Planescape Torment :)

Topic:
Max. poziom myślę, iż jest zbędny, gdyż po osiągnięciu tego poziomu wielu graczy rezygnowałoby z gry..
DavisX jest nieaktywny  
Stare 19-05-11, 18:25   #67
Sosna
 
Avatar Sosna
 
Zarejestrowany: Sty 2011
Skąd: Braniewo
Postów: 109
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Sosna Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Sosna
Domyślnie

@2xup a ci ludzie którym podoba się expienie nie są ambitni? :o ograniczenie poziomu dla wielu ludzi kończy się klęską. Wiem bo u nas w maple story max lvl to 200 znam osobiście pierwszych polaków którzy to osiągnęli. Przestali grać lub grają nową postacią mimo że dalej mogą robić zadania mają nowego mounta medal i miejsce w hali sław... Ograniczenia to zło :/
__________________
Dętka na kickach mhm.
Sosna jest nieaktywny  
Stare 19-05-11, 19:05   #68
Hpplttlbzr
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 9
Domyślnie

Wydaje mi się, że sprecyzowałem o jaką grupę graczy mi chodzi ;) No ale dobra, napiszę dosłownie: chodzi mi o tych, dla których expienie jest lekiem na kompleksy i próbą dowartościowania się, jedynym sensem ich internetowej egzystencji.

I owszem, uważam, że gracz, który mając do dyspozycji świat z fabułą, rozbudowanymi zadaniami i misjami, świat wciąż przecież jeszcze niezbadany i czekający na odkrycie, wybiera wyłącznie bicie lvl'a jest mniej ambitny od ludzi, którzy np. tworzą na tym forum temat "Sin'Selema". To właśnie takie osoby wyciągają z tej gry maksimum, a ponadto dają jej jeszcze coś od siebie ;)

Przy czym oczywiście rozumiem, że każdy robi co lubi. Nie chcę krytykować, tylko obiektywnie stwierdzić co jest ambitne, a co mniej, co wymaga jakiegoś wysiłku intelektualnego, a co nie. To tak jak z teatrem: nie każdy lubi, ale chyba każdy przyzna, że jest to poziom wyższy niż np. festyn z okazji 15-to lecia istnienia koła gospodyń wiejskich "Warzecha" z Żemięchlina Zarzecznego ;)
Hpplttlbzr jest nieaktywny  
Stare 19-05-11, 22:27   #69
Kosiek
 
Avatar Kosiek
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 75
Domyślnie

Ja sądzę, że po wprowadzeniu tego pomysłu do życia najwięcej zyskałyby wojny. Właśnie wtedy najbardziej zaczęłyby się liczyć skille i umiejętności gry PvP, a nie poziom.
Poza tym, nadal by można było zdobywać doświadczenia przez zadania, więc gracze robiliby te zadania, aby wbić ten 1 - 2 poziomy więcej.
Ale rzeczywiście, Team musi stworzyć dużo ciekawych i wciągających zadań. Do tego przydałyby się zapełnione biblioteki i cała masa ciemnych korytarzy i lochów do zwiedzania.
Kosiek jest nieaktywny  
Stare 19-05-11, 23:39   #70
Ghall2
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tummi Zobacz post
Ja powiem Wam tak... skoro dal Was jest ważne odkrywanie mapy, robienie questów, no to wtf? Róbcie je sobie a innym dajcie expić i trzaskać lvl. Sam jestem w tym neutralny. Wolę expić niż łazić bez sensu po mapie, czasami strzelić questa albo wybrać się szukać nowego expowiska. Nikt tutaj nie mówi o "Pro elo nou lajferach" tylko o ludziach którzy wolą polować niż robić zadania dla wieśniaków. Pozdrawiam wszystkich.
Dokładnie zgadzam się wbijanie coraz większego lvla NIE przeszkadza w odkrywaniu mapy , robieniu questów itd
Trzeba też zauważyć że są gracze którzy wolą expić i mieć coraz większy lvl.
Moim zdaniem taka blokada to najgorszy z pomysłów i zapewne część graczy przestanie grać.

Jestem na nie.
Ghall2 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin