Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-01-13, 10:20   #61
ziaik123@interia.pl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 59
Domyślnie

Ja powiem tyle, że wojownik obojętnie czy 1h czy 2h powinien dostać coś typu haper odes rago który by brał dość dużą ilość many ale zadawał obrażenia 2x większe niż zwykłe odes rago przy stosunkowo dużym exhauscie 3-4 sekundy i potkę dająca 700-800 hp,zmniejszyć exhaust na hape tawisa choć ładnie się teraz leczę po 500 czasem wejdzie ale exhaust jednak odstrasza lub jeszcze wykluczyć exhaust po użyciu UH'a po którym nie da się użyć hape tawisa odrazu... wtajemniczeni wiedza.Co do expienia to nie moge narzekać bo ze stamina na koscianych mam 600k/h zbierajac tylko itemki wychodzę dość na + ale przydałyby się jakieś nowe monstery bo bije jedno a to samo.Chciałbym kiedyś zobaczyć jakies nowe grafiki itd...aby gra nie była monotonna. Pozdrawiam Irvizz aka Master'Bolter :)
ziaik123@interia.pl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-01-13, 10:53   #62
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicked Zobacz post
Nie wiem, ja się czuję bezsilny, sfrustrowany i nie chodzi nawet o harde PG, ale jakąś przyjemność grania rycerzem, a tej od dawien dawna już nie mam. Fajnie, że administracja robi grę wedle swojego zamysłu, ale ignorowanie graczy i ich chęci nie wydaje się słuszne i sensowne. Ja sam straciłem chęć do grania przez to jak bezsensownie się gra rycerzem 2h powyżej 120 poziomu.
Ode mnie to ostatni post w temacie, skoro administracja nie wyraża żadnych nawet najmniejszych chęci do wysłuchania graczy. Przerzucam się na łuka. Jak żyć premierze, jak żyć?
Wyjąłeś mi to z ust. Sama już przerzuciłam się na zwiada.
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-01-13, 11:02   #63
Arkadiasz
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 57
czerwona twarz

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Ormo, bzdury gadasz z tym poziomem magicznym.

Jakiś tydzień temu testowałam czary leczące. Wszystkie, zarówno u rycerza, maga jak i zwiadowcy. Otóż nie zależą one tylko od poziomu magicznego, ten zwykły także się liczy. Różnica jest większa niż te parę punków. Inne czary są podobnie zaprojektowane.

Zainteresowanym mogę przesłać excela.

Co do reszty się zgadzam.
Slythio to ile lvl daje do czarów?? Bardziej chodzi mi o leczenie tawisem i choć mam bardzo niski poziom (45 ryc 1h) to wbijając kolejne poziomy, nie widzę różnicy od 30 lvla, kiedy wbiłem ten 5mlvl. Teraz leczę się średnio za 48hp. Używając mikstury natężenia, która daje 4 mlvl (jak dobrze pamiętam) to moje leczenie zwiększa się o średnio 10 pktów średnio do 58hp.
Pisałem ostatnio, że minimalne obrażenia są za niskie, wg mnie powinny one wynosić z 1/3 lub 1/4 maksymalnych hitów.
Za 12% 6 mlvl ;), więc leczenie mi się poprawi. 8)
Arkadiasz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-01-13, 11:10   #64
eloelo320
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 65
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do eloelo320
Domyślnie

Dobrze gada. Woj na tym serwerze jest do niczego. I nie dziwie się że każdy robi palla.
eloelo320 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-01-13, 11:40   #65
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arkadiasz Zobacz post
Slythio to ile lvl daje do czarów?? Bardziej chodzi mi o leczenie tawisem i choć mam bardzo niski poziom (45 ryc 1h) to wbijając kolejne poziomy, nie widzę różnicy od 30 lvla, kiedy wbiłem ten 5mlvl. Teraz leczę się średnio za 48hp. Używając mikstury natężenia, która daje 4 mlvl (jak dobrze pamiętam) to moje leczenie zwiększa się o średnio 10 pktów średnio do 58hp.
Ależ proszę. Dane jak najbardziej aktualne, sprawdzane po aktualizacji.
Załączone Pliki
Typ Pliku: xls leczenie.xls (86.0 KB, 210 wyświetleń)
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-01-13, 12:01   #66
Legolas
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 148
Domyślnie

@No Ormo ,dobrze powiedział i dobrze myśli. Powiniscie go według mnie posłuchać.
Irvizz to się zdziwiłem tym 600k/h. No dla rycerza to przesada solo.

@Eletrix nie żartuj sobie , bo się przestać smiać nie moge :DDD
Legolas jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-01-13, 12:14   #67
ziaik123@interia.pl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 59
Domyślnie

dla chcącego rycerza 2h nic trudnego;p
ziaik123@interia.pl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-01-13, 12:25   #68
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Przypominam, że temat tyczy rycerza 1h. Przypuszczam, że robiąc 600k/h z kasą na plusie w ogóle bym go nie zakładał :)
__________________
Sygnatura usunięta przez administrację.
Agri jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-01-13, 12:33   #69
Hpplttlbzr
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 9
Domyślnie

To może należałoby zwiększyć siłę najsilniejszych potworów, ograniczyć loot z nich w ten sposób, by opłacało się na nie polować tylko w dobrym zespole i z dobrą taktyką? ;)
A może wprowadzić jakieś megatrudne questy, które jednakże trzeba by było wykonać, by móc ponownie zdobywać doświadczenie w ilości 100% (np. po 150 lvlu zdobywa się 20% expa i trzeba zrobić zadanie, by wszystko wróciło do normy; i tak co 10-20 lvli)? I tak skonstruować takie questy, by były niewykonalne bez najlepszego możliwego blokera? By były ryzykowne, by przynosiły wyłącznie waste? Nie wiem jak Wy, ale ja traciłem mnóstwo nerwów grając w Super Mario Bros na pegazusie. Nie było łatwo. Nie było nawet przyjemnie. Ale jaka satysfakcja! :D
Hpplttlbzr jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-01-13, 13:06   #70
irus0000
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 6
Domyślnie

Gram rycerzem 1h i w ogole nie rozumiem po co ten temat. Nie jest wcale tak zle. Panowie nie mozna miec wszystkiego...
irus0000 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin