Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 01-06-11, 22:08   #51
Kosiek
 
Avatar Kosiek
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 75
Domyślnie

Cytat:
Napisał Fiefióra Zobacz post
Ave handel między graczami!
Ave uzupełnianie się wzajemne profesji!
Ave łucznicy kupujący runy od magów.
Ave łucznicy robiący 40k/h na 50. poziomie! :)
Kosiek jest nieaktywny  
Stare 02-06-11, 09:31   #52
487596
 
Avatar 487596
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 56
Domyślnie

assassin stary dajcie łucznikowi :D
487596 jest nieaktywny  
Stare 02-06-11, 16:16   #53
shany
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 0
Domyślnie

no wlasnie, czy moze w koncu wypowiedziec sie jakis administrator na temat tego czy w ogole podjete zostana JAKIEKOLWIEK dzialania ulepszajace lucznika? bo czekam na to wlasciwie od poczatku mojej kariery na altaronie i sie doczekac cos nie moge.
shany jest nieaktywny  
Stare 02-06-11, 20:19   #54
ZycieJestHajem
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał shany Zobacz post
no wlasnie, czy moze w koncu wypowiedziec sie jakis administrator na temat tego czy w ogole podjete zostana JAKIEKOLWIEK dzialania ulepszajace lucznika? bo czekam na to wlasciwie od poczatku mojej kariery na altaronie i sie doczekac cos nie moge.
no a od 2 tygodni caly czas zakladamy tematy. Ja se przerwe zrobilem jak narazie :p
ZycieJestHajem jest nieaktywny  
Stare 02-06-11, 20:19   #55
dvd85
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 7
Domyślnie

... a mi się marzą jakieś czary np. na zrobienie pb lub ass :) oraz wygrana w totolotka abym rano wstając nie musiał szykować się do pracy tylko np. na kort tenisowy czy pole golfowe :P, a w weekendy to chciałbym latać do Barcelony gdzie mój syn grałby obok Messiego... Tak naprawdę to wiele bym chciał za wiele jak na jedną osobę podejrzewam ale co zrobić jak mi się chce ? Na pewno nie będę marudził żeby ktoś mi dał bo pamiętam dobrze jak śmiesznie wyglądał widok ptactwa w "Nemo" krzyczącego ciągle: daj daj daj daj daj. A tak na serio grasz łucznikiem to graj lepsze czasy przyjdą na pewno w życiu raz na wozie raz pod wozem, a jak uważasz że nie chcesz się zmagać z losem to odłóż w czasie swoją grę tą profesją i załóż sobie wojownika czy maga bo przecież to ty odgrywasz tu największą rolę a nie postać jaką sterujesz...
__________________________________________________ ______________
A aby umilić czas łucznikom zapraszam wszystkie osoby grające tą profesją do zabawy w której nagrodą będzie nadanie tytułu szlacheckiego na 60 dni.
Wygra ten który jako pierwszy przepowie nazwisko reprezentanta Polski który strzeli pierwszą bramkę w najbliższym meczu przeciwko Argentynie.
dvd85 jest nieaktywny  
Stare 03-06-11, 12:59   #56
ZycieJestHajem
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał dvd85 Zobacz post
... a mi się marzą jakieś czary np. na zrobienie pb lub ass :) oraz wygrana w totolotka abym rano wstając nie musiał szykować się do pracy tylko np. na kort tenisowy czy pole golfowe :P, a w weekendy to chciałbym latać do Barcelony gdzie mój syn grałby obok Messiego... Tak naprawdę to wiele bym chciał za wiele jak na jedną osobę podejrzewam ale co zrobić jak mi się chce ? Na pewno nie będę marudził żeby ktoś mi dał bo pamiętam dobrze jak śmiesznie wyglądał widok ptactwa w "Nemo" krzyczącego ciągle: daj daj daj daj daj. A tak na serio grasz łucznikiem to graj lepsze czasy przyjdą na pewno w życiu raz na wozie raz pod wozem, a jak uważasz że nie chcesz się zmagać z losem to odłóż w czasie swoją grę tą profesją i załóż sobie wojownika czy maga bo przecież to ty odgrywasz tu największą rolę a nie postać jaką sterujesz...
__________________________________________________ ______________
A aby umilić czas łucznikom zapraszam wszystkie osoby grające tą profesją do zabawy w której nagrodą będzie nadanie tytułu szlacheckiego na 60 dni.
Wygra ten który jako pierwszy przepowie nazwisko reprezentanta Polski który strzeli pierwszą bramkę w najbliższym meczu przeciwko Argentynie.
Chetnie bym wzial udzial , no ale niestety takiej bramki nie bedzie :D
ZycieJestHajem jest nieaktywny  
Stare 04-06-11, 17:40   #57
Aekal
 
Avatar Aekal
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 2
Lightbulb Pocisk Śmierci

Skoro duchowni mają swój wave od świętości to proponuję, aby czar Dotyk Śmierci u nekromantów został zamieniony na Pocisk Śmierci bijący w potwora na 1 kratkę z daleka ze śmierci, z tą różnicą, że powinien zadawać więcej obrażeń niż u duchownych zadaje wave. Myślę, że mogłoby to w pozytywny sposób urozmaicić grę łucznikem
Aekal jest nieaktywny  
Stare 04-06-11, 19:06   #58
ZycieJestHajem
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Aekal Zobacz post
Skoro duchowni mają swój wave od świętości to proponuję, aby czar Dotyk Śmierci u nekromantów został zamieniony na Pocisk Śmierci bijący w potwora na 1 kratkę z daleka ze śmierci, z tą różnicą, że powinien zadawać więcej obrażeń niż u duchownych zadaje wave. Myślę, że mogłoby to w pozytywny sposób urozmaicić grę łucznikem


bauahahahahahahahhaha ! smieszny jestes

Wave zabiera 160 many po czym bije po 200 w potwory a powiniene po dobre 350

a dotyk zabiera 30 many hahahahah . Wiecej orbazen niz wave ahahhahahahahahaahahah łoogar

ja z dotyku bije po 110 co jest rowne okolo 550 obrazen z dotyku za 160 many a z wave raptem 200 ; s Nie jest on zalezny od mlv i to trzeba naprawiic ; (
ZycieJestHajem jest nieaktywny  
Stare 04-06-11, 23:46   #59
cintorek1
 
Avatar cintorek1
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa Bemowo
Postów: 8
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cintorek1
Domyślnie

Moje propozycje wyglądają tak:
Łuki lepsze od zwykłego powinny mieć:
Więcej celności i pare punktów ataku więcej.
Kusze:
Więcej ataku i pare % celności więcej.
Zastanawiałem sie też nad użyciem itemów typu hartowana stal do:
Ulepszania amunicji, włóczni. Coś jak zainstalowanie stalowej końcówki na broni.
Mogą być mniejsze hity pod warunkiem że:
Będą równe (0 - 30 dmg różnicy)
Celnośc: Ja na 83 skillu czasami przymierzam sie 4 razy zeby trafic za 50, prawda czasami uderze za 200 ale to tylko w wypadku słabosci potwora i szczęsciu, niestety częsciej zdarza mi sie to pierwsze...
Specjalne rzeczy dla łucznika, tak samo łatwo dostępne jak dla wojownika czyli:
W sklepie, z podstawowych potworków.
Prosiłbym też o zmiejszenie dystantu z jakiego siekają moby dystansowe, troche sie zdziwiłem jak nagle dostałem za 210 od 3 kuszników nie widząc ich.
Odes kpiro żeby nie kradło amunicji z plecaka.
Wieksze możliwosci czarodziejskie u łucznika:
Skille subprofy zależne od MLVLA, czary na 25+.
Dodanie lokacji z korzystnym expem dla łucznika, zwykle na wyzszym poziomie są to ciasne pomieszczenia, albo za szybko sie respiące z tyłu moby co blokuje droge ucieczki.
Potrójny strzał jest bezużytecznym skillem, prawie nikt nie używa łuku a do tego nie jest jakiś specjalnie dobry skill.
Czar wymyślony przeze mnie:
Wir:
Łuczniki wystrzeliwuje 5 sztuk danej amunicji do broni dystansowej w najbliższe cele dookoła siebie, max 1 bełt na 1 moba.
Kamuflaż:
Zmienia sie w danego moba, nie za silne, max do czegoś typu cyklop, i jeśli zacznie atakować lub zbliży sie do potwora na 2 sqm czar pryska.
Czar zapożyczony z Tibi, coś co ma Wojownik na Altaronie:
Wściekłe bełty:
Łucznik dostaje dodatkowy DMG do zadawanych obrażeń przez 10 sekund zmiejszając defa.
Nie wiem czy można to zrobić tu ale, Dash:
Łucznik przesuwa sie o 3 kratki w strone w którą jest obrócony.
Zatruta strzałą (tylko łuk)
Łucznik ładuje trująca strzałe zadającą dmg + 20 od poisona zmiejszając sie co pare sekund.
Ogólnie juz mi sie nie chce wymyślać ale chciałbym żeby łuk był główną bronią łucznika bo w końcu stąd sie wzieła nazwa, a kusza dla berserkera łucznika ze słabą celnoscia i masakrycznymi hitami, a normalnego expa sprowadzic do korzystania z łuku.
No i zwoje do broni dystansowych.
Wiele rzeczy było ale jeśli je mówie to jest to poparcie ich :)

Pozdrawiam
Szeryf
cintorek1 jest nieaktywny  
Stare 05-06-11, 04:19   #60
Kosiek
 
Avatar Kosiek
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 75
Domyślnie

Cytat:
Napisał skuper123 Zobacz post
Chyba tylko Ty stary robisz te 50k /h :S ja expiąc normalnie nie spamując szybkostrzelności nie mogę więcej jak 23k wyciągnąć
Ale ja przy takim expie w najlepszym wypadku wychodzę na 0, nie mówiąc o proficie.
Kosiek jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin