Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 20-08-12, 10:53   #51
kanapa
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 61
Domyślnie

Nie porównuj ekip z rl do tych z ots
kanapa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-08-12, 11:31   #52
crunchips
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Łódź,Bielsko-Biała,Kraków
Postów: 50
Domyślnie

Cytat:
Napisał Serio Zobacz post
Tos mnie rozbawil hahahha dobre... Pewnie, pojde na non pvp, co nie oznacza ze porzuce pvp. Ale jesli zdecyduje sie wbic sobie hunta to pokaze ci jak szewczyk ogarnia pvp, wystarczy jeden mag z jego lvlem, ewentualnie zwiad i knight i tyle widzielismy szewczyka ;) Prawda jest taka ze pvp toscie sie wszyscy nauczyli na altaronie, a tu nie ma prawdziwego pvp, wbijcie na war otsy cala swoja gildia, narvia czy cos w tym stylu i znajdzccie sie w pierwszej 5 w rankingu gildi, zwróce honor i zaplace Ci, Eldoko 100k

A jesli porwiecie sie na ob z wantedami i wygracie war moda to place Ci 200k i wszyscy na forum swiadkami

A wiem jak szewczyk ogarnia pvp bo raz mnie próbowal bic, bo go Czipsu poskladal ^^
Jeśli chodzi o mnie to chciał byś widzieć co robie na war otsie karamy jak jest red team i blue team ja jestm sam o ich jest 6-8 trudno mnie zabic mimo ze tam gram druidem.
A jak chciał byś wiedzieć jak jest naprawde na ob to jest tak 40 osbo kazdy druid sio na wszystkich dostajesz leczenie po 7k minimum jest combo leader wiec to co zaznaczy comander dostaje po 2 sekundach bule za 10000 każdy stoi w mijscu bo nie ma tyle miejsca na ekranie żbey kto ktokolwiek biegał i się rozbiegał są jakieś pojedyncze przypadki 350 lvl więc na ob tylko latasz tam gdzie Ci powie comander wiec tak naprawde poruszasz się tylko strzałkami wiec na tibi musisz w pvp ogarniać tylko strzałki, parala i mw nic więce największy ogar z tibi jak by zagrał sobie bez bota to byś zobaczył największego nooba altaronu miedzy innymi dlatego ludzie z RL tibi i z war otsów nie grają tutaj bo nie ma botów
__________________
WYTRWAŁYM BYĆ MUSISZ BY NIECHCIEJSTWO POKONAĆ W SOBIE
ABY BYĆ NAJLEPSZYM MUSISZ POKONAĆ NAJLEPSZYCH

Ostatnio edytowane przez crunchips ; 20-08-12 o 11:46
crunchips jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-08-12, 12:33   #53
Kuzyn
 
Avatar Kuzyn
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 177
Domyślnie

@Hades

Wszystie te gildy to i cieniasy. Dla mnie jeśli używasz jakiegokolwiek bota (nawet "TYLKO" autoheala) to jesteś słaby i tyle. Twoje teamy bez żadnego bota składały by się w prawdziwej walce.

Ale dobrej walki już nie zorganizujesz, na starych klientach będziecie używać macro a na nowych elfów i innych syfów. Także spadaj z tymi swoimi pro elo gildiami.
Kuzyn jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-08-12, 13:14   #54
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał crunchips Zobacz post
największy ogar z tibi jak by zagrał sobie bez bota to byś zobaczył największego nooba altaronu
Weź rozbieg i zajeb barana w ściane
I największego nooba już widzieliśmy nazywał się Bubnik Muci,masz jeszcze jakiegoś w zanadrzu?
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-08-12, 20:27   #55
Serio
 
Avatar Serio
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 78
Domyślnie

Cytat:
Napisał crunchips Zobacz post
Jeśli chodzi o mnie to chciał byś widzieć co robie na war otsie karamy jak jest red team i blue team ja jestm sam o ich jest 6-8 trudno mnie zabic mimo ze tam gram druidem.
A jak chciał byś wiedzieć jak jest naprawde na ob to jest tak 40 osbo kazdy druid sio na wszystkich dostajesz leczenie po 7k minimum jest combo leader wiec to co zaznaczy comander dostaje po 2 sekundach bule za 10000 każdy stoi w mijscu bo nie ma tyle miejsca na ekranie żbey kto ktokolwiek biegał i się rozbiegał są jakieś pojedyncze przypadki 350 lvl więc na ob tylko latasz tam gdzie Ci powie comander wiec tak naprawde poruszasz się tylko strzałkami wiec na tibi musisz w pvp ogarniać tylko strzałki, parala i mw nic więce największy ogar z tibi jak by zagrał sobie bez bota to byś zobaczył największego nooba altaronu miedzy innymi dlatego ludzie z RL tibi i z war otsów nie grają tutaj bo nie ma botów
Nie ma botów, hehe, a deleta to mialem za niewinnosc, o czym Ty mi mowisz. Eldoka powiedział wszystko na temat ostatniego zdania. Mam nadzieje, ze piszesz z telefonu, albo jestes pijany, bo jak trzezwy i na komputerze to nawet nie mamy o czym rozmawiac. Poza tym grać na combo leaderze zaden wyczyn.
PS. Nastepnym razem staraj sie stawiać jakies przecinki.. Ciężko zrozumieć o co Ci chodzi
__________________
http://w562.wrzuta.pl/audio/6xm4IBZ7Vd0/wiatr_intro

Mój track - jesli sluchasz RAPu to sprawdz ;)
Serio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-08-12, 22:24   #56
Vorian
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 18
Domyślnie

A co to kutwa za gra na bocie ? BTW w a;taronie jest masa botoerow;] czolowka Highscore z pewnoscia ;]
Vorian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-08-12, 23:53   #57
kanapa
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 61
Domyślnie

to, ze nie umiesz wbic 30lvla nie znaczy ze ludzie z topki graja na bocie.
kanapa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-08-12, 05:08   #58
Total
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Lodz
Postów: 180
Domyślnie

Cytat:
Napisał Vorian Zobacz post
A co to kutwa za gra na bocie ? BTW w a;taronie jest masa botoerow;] czolowka Highscore z pewnoscia ;]
Niestety mylisz się bardzo mocno! Administracja pilnuje by botów na serverze nie było a zwłaszcza wśród wysokopoziomowych graczy.

Niektórzy po prostu poświęcili masę czasu na swoja postać i dlatego mają takie poziomy a nie inne.

Nie oceniaj książki po okładce.

Pzdr Tuz.
Total jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-08-12, 05:18   #59
Sepethro
 
Avatar Sepethro
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Skąd: Warszawa
Postów: 60
Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Sepethro
Domyślnie

ekhm... kto chce sie walnąć na jakiś oldschool pvp bez hotkeyów i sie pobawić? :d
__________________
Czas znika, mija przeszłość, wiek niezwrotnie bieży,
A występków szkaradność lub cnoty przykłady,
Te obrzydłe, te święte zostawują ślady.
Sepethro jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-08-12, 08:12   #60
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał Uwolniona Mysl Zobacz post
Weź rozbieg i zajeb barana w ściane
I największego nooba już widzieliśmy nazywał się Bubnik Muci,masz jeszcze jakiegoś w zanadrzu?
W tej dyscyplinie to zloty medal ma największy postrach collegium.
Pozdrawiamy paszemka! :-*
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin