Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-05-15, 08:29   #41
batoj
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 8
Domyślnie

Tylko zwiadowcy mają redukcje dmg ?
batoj jest nieaktywny  
Stare 05-05-15, 08:33   #42
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Tak.
Kiedyś zwiadowcom zablokowano możliwość używania kpiro w biegu. Potem to odblokowano, za jednym zamachem podwyższając koszt many kpiro o połowę i wprowadzając redukcję dmg zależną od odległości :P

Zamach to słowo klucz.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 05-05-15, 08:33   #43
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

W mojej opinii nie jest to fair, że zwiadowca jako jedyna profesja ma jakieś redukcje, jako czarodziej nie mam nic przeciwko zniesieniu tego w ogóle, po co wydziwiać.
Kr92 jest nieaktywny  
Stare 05-05-15, 08:42   #44
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Redukcja na 1 kratce jest o tyle fajna, że zwiadowca przestał być lepszym tankiem niż rycerz. Wymusza trzymanie dystansu. Nie rozumiem jednak redukcji na większej odległości.

Skoro już ma być realistycznie, to niech odległość ma większy wpływ na CELNOŚĆ (której wyliczanie jest teraz trochę schrzanione) zamiast na siłę ataku. Bełt wystrzelony z kuszy przebije tarczę i z 50 metrów.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 05-05-15, 11:38   #45
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kr92 Zobacz post
W mojej opinii nie jest to fair, że zwiadowca jako jedyna profesja ma jakieś redukcje, jako czarodziej nie mam nic przeciwko zniesieniu tego w ogóle, po co wydziwiać.
Rycerz też ma redykcje, wybierając defensywny styl walki zadaje 50% dmg w stosunku do stylu ofensywnego. Podobnie zwiadek chcąc walić bezpiecznie, zadaje mniejszy dmg z większej odległości. Ale jestem za tym aby 4 kratki zadawały normalny dmg, a redukjca dla 2 była mniejsza.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny  
Stare 05-05-15, 16:52   #46
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Jak chcą dajcie im na 4 kratkach 100% przy okazji zmieniając zależność celności od odległości od celu. Jak spudłują 10 na 100 bełtów z 4 kratek z kpiro i wyjdzie na to samo/gorzej to się zastanowią czy lepiej prosta redukcja czy uzależnianie celności.

Zróbcie też redukcje dmgu wojownika z tyłu tak jak chcą i na tej samej zasadzie u zwiada, że jak ucieka i strzela tyłem to 50%.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 05-05-15, 17:23   #47
Shrime
Doradca
 
Avatar Shrime
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Skąd: J-Bie Zdr.
Postów: 230
Domyślnie

@neilran tyle że ty nawet na stylu defensywnym będziesz bił sporo jednoczesnie nie obrywając za 70% hp. Ja natomiast na 3 kratkach moge umrzeć, na 4 będe bił za mało a wybierając styl defensywny i 3 kratki będe umierał i zadawał praktycznie zerowe obrażenia. Dziwie sie że rycerze nie expią w grupach typu ryc blok+ryc 2h. Obrażenia porównywalne z shooterem a nie muszą się cackać ze staniem po przeciwnej stronie potwora...

Ostatnio edytowane przez Shrime ; 05-05-15 o 17:24 Powód: telefon nie sprzyja pisaniu
Shrime jest nieaktywny  
Stare 05-05-15, 23:33   #48
batoj
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 8
uśmiech

Cytat:
Napisał neilran Zobacz post
Rycerz też ma redykcje, wybierając defensywny styl walki zadaje 50% dmg w stosunku do stylu ofensywnego. Podobnie zwiadek chcąc walić bezpiecznie, zadaje mniejszy dmg z większej odległości. \
Zwiadek czując się dalej od celu jest pewniejszy siebie, bo przecież jest wyszkolony w dystansie, więc powinien walić z bonusem ;>
batoj jest nieaktywny  
Stare 06-05-15, 17:17   #49
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

A więc, czy jest możliwość by zwiadowca dostał tą jedną kratkę 100%??? Podałem argumenty, największy, jest to, że zwiadowca, czyli postać dystansowa, nie może expić na potworach, które biją z dystansu, np. Czarnoksiężniki. 1 kratka nie spowoduje, ogromnego ulepszenia u zwiadowców, a ułatwi lekko grę.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 06-05-15, 17:40   #50
sokoskiiii
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 165
Domyślnie

I sie kurwa dziwic ze zwiadowca ma najwieksze waste sposrod porfesji jak bije ciągle mniej bo 3 kratek odstepu nie da sie ciągle utrzymywać.Hmm w sumie może iśc zarobić expić z super łuku mając 200k/h.
sokoskiiii jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin