Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-03-12, 21:33   #41
ziaik123@interia.pl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 59
Domyślnie

lol a Wy dalej Swoje pitolenie -.- o zasadach...
ziaik123@interia.pl jest nieaktywny  
Stare 08-03-12, 21:39   #42
Parmezan
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 8
Domyślnie

@up
Nadinterpretacja.

Cytat:
gildie walczące przed neutralnymi? kto Ci tych bzdur nawciskał? jest to gdzieś w regulaminie? to jakbym grała, miała bonusowy czas i expiłabym to musiałabym zejść z expa bo tak Wam się zachce? akurat.
sami wybraliście się na wojne - nikt wam nie kazał.
Otóż tych bzdur nawciskało mi doświadczenie.
Regulamin nijak się ma, do niepisanych zasad ustalanych na serwerze.
Tak. Zostałabyś poproszona o to abyś z respa zeszła.
Gracze uczestniczący w wojnie mają mniejsze możliwości uzyskiwania doświadczenia. Jeśli pojawia się możliwość zarobku bądź odrobienia straconego poziomu, to niestety wszelkie sympatie i sentymenty idą w odstawkę.
Chcecie żeby było inaczej? Walczcie o to. Tak samo jak my wybraliśmy wojnę, tak wy wybraliście grę jako gracze neutralni. Pogódźcie się z konsekwencjami waszych wyborów, albo walczcie o to aby ustalać swoje własne prawa.

Pozdrawiam Ormo
Parmezan jest nieaktywny  
Stare 08-03-12, 21:45   #43
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Wchodzę sobie po całym dniu spędzonym z kobieta ( Wszystkiego najlepszego z okazji dnia Kobiet ). Wbijam jak zwykle na forum i nagle dowiaduje się ze mam hunta od Exorit bo jakis typ którego nigdy na GC nie widziałem zabił kogoś z Exoritu. Ja zawsze byłem neutralem i pokazywałem to wiele razy. Odwołując się do przeszłości Miczua , Andreas wychodzac i atakujac was sprawił że RR miało od was Hunta? Nie musicie teraz lać wszystkich w kolo jak ktoś chce sobie tutaj normalnie pograć to mu też dajcie taka możliwość. Poza tym pisałem z Agrim i wszystko było wyjasnione, powiedziałem mu że do wojny nie dochodzę. Jeżeli teraz mam stać pod ścianą i mam do wyboru grać i padać przez Sidetha który zachował sie jak np Tuz Pik , Ogryz itp (nic do tych graczy nie mam) ale Ogryz siedzial w SW wyszedl z gildii i bije Collegium ale jakoś Collegium nie wypowiedziało przez to całemu klanowi wojny to wolnie nie grać w ogole bo szkoda mi mojego czasu, zrobiłbym sobie nową postać tylko po co? Skoro i tak po wbiciu 50-70lvlu stwierdzicie ze jestem kimś z Collegium czy Exorit i będę miał hunta. Staram się tutaj jakoś do was dotrzeć że pomimo że trwa wojna która się nigdy nie skończy grają również gracze którzy są niezaangażowani w sytuacje jaka jest na serwerze i ja się zaliczam do tej grupy jak pewnie spora część graczy z SW. I teraz mam pytanie czy mogę jakoś zachować swoja neutralność bo naprawdę nie mam ochoty uczestniczyć w wojnie?
Attax jest nieaktywny  
Stare 08-03-12, 21:50   #44
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Wciskanie, że sunblade było neutralne, jest nie na miejscu, od kiedy ja doszedłem do exorit. Całe Collegium dobrze o tym wie że Sunblade, tylko czekało na ruch exorit w ich stronę. Wystarczyłoby, że Wawro by się potknął o kamień i przewracając się popchnął Daarko, i już by wielkie Sunblade dołączyło do wojny. W sumie cieszę się, że Sleepwalkers dołączyło. Im większa masa tym mnie ogaru. Śmiało można stwierdzić, że ta wojna rzeczywiście nosi nazwę Exorit vs Server. Nawet SG są przeciwko nam. Ponieważ nie wierzę, że osoba będąca w wojnie może stronniczo oceniać ludzi będących jego potencjalnymi ofiarami.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny  
Stare 08-03-12, 21:50   #45
darkside
 
Avatar darkside
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał cinkiwonsz Zobacz post
Nie mamy od Was hunta
Jakto k*rwa nie? Dochodźcie do tego kolegium bo i tak małe szanse mają nawet z wami.

Cytat:
Napisał crunchips Zobacz post
Właśnie wy macie taki tok rozumowania że sie wszyscy wyexpiają. A sunblade doszło nagle i wcale sie nie wyexpiali tylko normalnie grali ale wy wkurzacie ludzi wiec wszyscy chca was się pozbyć jesteście nie chciani i podejrzewam że to nakręcają z dwie osoby a wy dacie sie manipulować. Jeszcze w waszej gildi są ludzie którym nie zależy na tej grze i prowokują tylko żeby była wojna i wkurzają wszystkich żeby coś się działo i było więcej szumu i śmiechu dla nich. Współczuje graczą którzy chcą normalnie grać
I h@j. Słaby się tłumaczy.

Cytat:
Napisał 9106796 Zobacz post
Ja proponuje aby wawro wyszedł na dwór,odpoczął sobie,zobaczył jak wygląda słońce i potem wrócił i gadał normalnie a nie spinał się nie potrzebnie na forum.

Ja rozumiem,że dziś padłeś jesteś nerwowy i 9h expa poszło na nic.
hohoho noo bo ty k$rwa grasz godzine dziennie bo ci na tyle matka pozwala a tak to w piłke grasz cały dzień z kolegami. Jeb$ny hipokryta. Chciałeś coś do rozmowy wnieść ale coś ci to tanio wyszło.


Cytat:
Napisał voagar Zobacz post
Ani rybą, ani dzieckiem nie jestem
Ale jesteś smietnikiem

Ostatnio edytowane przez darkside ; 08-03-12 o 22:10
darkside jest nieaktywny  
Stare 08-03-12, 21:52   #46
Chojnas007
 
Avatar Chojnas007
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Postów: 13
Domyślnie

Attax popieram i sądzę podobnie. Gracze którzy mnie znają wiedzą, że nie szukam zwady, po prostu chce spokojnie pograć ( odstresować się po całym dniu ). Co do gracza od nas z gildi przez, którego to wszystko się wydażyło hmm... widziałem go raz w depozycie, nie znam, więc nie oceniam. Mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni i konsekwencje zostaną wyciągnięte ze "złych" graczy.

Pozdrawiam Chojnas
Chojnas007 jest nieaktywny  
Stare 08-03-12, 21:54   #47
negrula
 
Avatar negrula
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Kościan
Postów: 539
Domyślnie

akurat bym zeszła ;p nie, co ja mówie - wręcz bym położyła czerwony dywan i zarzuciła kwiatkami.
a tak poważnie - dajcie już sobie spokój - niektórzy swoim zachowaniem powodują, to co ostatnio napisałam w swych postach.
szkoda mi tylko neutralnych graczy - że w altarońskim świecie nie otrzymali oni szacunku i tolerancji. no ale co ja tu mam gadania - to wy walczycie, panowie i władcy. decydujcie o altaronie dalej. powodzenia!

attax dziękuję za życzenia :D
__________________
Dom został z tyłu. Przed Tobą jest świat.
negrula jest nieaktywny  
Stare 08-03-12, 21:55   #48
sebastianix
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 191
Domyślnie

Cytat:
Napisał Agri Zobacz post
No cóż, fajnie :). To czekamy na 13 marca i roznosimy serwer :p

Repito!!! :p :p

Ostatnio edytowane przez sebastianix ; 08-03-12 o 22:03
sebastianix jest nieaktywny  
Stare 08-03-12, 22:00   #49
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lenobian Zobacz post
Zmieniłem zdanie na temat Eremce.
Mam nadzieje , że to przeczyta i zrozumie jak nisko upadł...

To mój ostatni post w tym temacie.

Bye
Brawo jesteś najlepszy! Zrób sobie nadruk na koszulce "Anty-Eremce".

P.S. Właśnie przeczytałeś ten post, i chcesz na niego odpisać, ale się wahasz ,bo przecież napisałeś że już więcej w tym temacie się nie udzielisz. Załóż nowy temat :P
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny  
Stare 08-03-12, 22:01   #50
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał Attax Zobacz post
Wchodzę sobie po całym dniu spędzonym z kobieta ( Wszystkiego najlepszego z okazji dnia Kobiet ). Wbijam jak zwykle na forum i nagle dowiaduje się ze mam hunta od Exorit bo jakis typ którego nigdy na GC nie widziałem zabił kogoś z Exoritu. Ja zawsze byłem neutralem i pokazywałem to wiele razy. Odwołując się do przeszłości Miczua , Andreas wychodzac i atakujac was sprawił że RR miało od was Hunta? Nie musicie teraz lać wszystkich w kolo jak ktoś chce sobie tutaj normalnie pograć to mu też dajcie taka możliwość. Poza tym pisałem z Agrim i wszystko było wyjasnione, powiedziałem mu że do wojny nie dochodzę. Jeżeli teraz mam stać pod ścianą i mam do wyboru grać i padać przez Sidetha który zachował sie jak np Tuz Pik , Ogryz itp (nic do tych graczy nie mam) ale Ogryz siedzial w SW wyszedl z gildii i bije Collegium ale jakoś Collegium nie wypowiedziało przez to całemu klanowi wojny to wolnie nie grać w ogole bo szkoda mi mojego czasu, zrobiłbym sobie nową postać tylko po co? Skoro i tak po wbiciu 50-70lvlu stwierdzicie ze jestem kimś z Collegium czy Exorit i będę miał hunta. Staram się tutaj jakoś do was dotrzeć że pomimo że trwa wojna która się nigdy nie skończy grają również gracze którzy są niezaangażowani w sytuacje jaka jest na serwerze i ja się zaliczam do tej grupy jak pewnie spora część graczy z SW. I teraz mam pytanie czy mogę jakoś zachować swoja neutralność bo naprawdę nie mam ochoty uczestniczyć w wojnie?
Jeśli chodzi o Ciebie,byłbym za tym,żebyś mógł dalej sobie być neutralem i robić to co lubisz,questy itp zawszę się z Tobą dobrze dogadywałem.
Ale jak widziałem jak wojtson liże dupsko collegium aż rodzynki wypadają,to ta zniewaga krwi wymaga :D
Uwolniona Mysl jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin