Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 24-01-12, 14:57   #451
Tadziu Muci
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 1
Domyślnie

witka.
Gdybym był dalej w sleepwalkers to i tak byście mnie bili ze względu na moje name. Doszły mnie słuchy , ze chcieliście mnie już wtedy zabić. Makmej stwierdził , że dacie mi spokój jak będę robić bomby a ja nie chcę wspierać terrorystów z GIMNAZJUM. To tylko gra i z tego powodu nie będę płakać...
Tadziu Muci jest nieaktywny  
Stare 24-01-12, 15:46   #452
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja1414 Zobacz post
8h w szkole i ile się zmieniło. bubnik uczestniczy w wojnie od 2 czy 3 dni, kiedy mnie zaatakował przed dp jak było 10 osób online z collegium.
A myślałem że klimczuś sobie zrobiłeś nową postać.
Ja? Tzn, na jakim nicku? :O
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny  
Stare 24-01-12, 16:02   #453
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

@Aleg
To jest temat informacyjny, jak sama jego nazwa wskazuje.. Tak więc mają się w nim na bieżąco pojawiać informacje na temat wojny, jakimi niewątpliwie są fragi.. Także nie wiem o co Ci chodzi :p.
Bubnik będąc w Sleep~ nie zostałby ruszony przez żadnego członka z Exorit. Niby po co mielibyśmy to robić? Bo jest rodziną? (dobrze wiemy że jest już podobna sytuacja w wojnie, która pokazuje że żyjąc pod jednym dachem, wcale nie trzeba trzymać się w grze razem). Nie potrzebujemy więcej wrogów, więc nie byłoby sensu go ruszać.. Ale jak widać sam zdecydował co chce robić, wstąpił do Collegium i za to padł.
Agri jest nieaktywny  
Stare 24-01-12, 16:12   #454
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał Agri Zobacz post
@Aleg
To jest temat informacyjny, jak sama jego nazwa wskazuje.. Tak więc mają się w nim na bieżąco pojawiać informacje na temat wojny, jakimi niewątpliwie są fragi.. Także nie wiem o co Ci chodzi :p.
Bubnik będąc w Sleep~ nie zostałby ruszony przez żadnego członka z Exorit. Niby po co mielibyśmy to robić? Bo jest rodziną? (dobrze wiemy że jest już podobna sytuacja w wojnie, która pokazuje że żyjąc pod jednym dachem, wcale nie trzeba trzymać się w grze razem). Nie potrzebujemy więcej wrogów, więc nie byłoby sensu go ruszać.. Ale jak widać sam zdecydował co chce robić, wstąpił do Collegium i za to padł.
Troche sie to kloci z tym co powiedzial Bubnik.
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny  
Stare 24-01-12, 18:31   #455
Siwor
 
Avatar Siwor
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 101
Domyślnie

Cytat:
Napisał dedereq Zobacz post
Dokładnie :)


Dobra, cieszcie sie tymi fragami na Wyrewolwerowanym i Groszku, banujcie nam ekipę i 'królujcie na serverze'. Nie spinajcie sie o to czy ktoś był czy go nie było na akcji. Bubnik był w Sleepwalkers, nagle doszedł do Collegium - to że go nie było (może nie zdążył) na akcji nie oznacza że jak sobie odejdzie z wojny to bedzię free.

;]
Co do banicji podaj dowody na to że jest niesłuszny ban albo stul ryjek to po pierwsze. Nie podoba się praca SG/MG od tego jest PW slythia nie forumowe napinki. (dodam że miej argumenty bo inaczej nic nie uzyskasz)
bubik się wypowiedział nie boli go to więc ok.

Blood napisał wy jak pieski wiecie że już go nie puścicie. Miejcie własne mózgi.

Skończcie te napinki naprawdę, chcę widzieć posty tylko typu kto kogo zabił.

Załóżcie sobie temat "Rozmowy o wojnie" i tam gadajcie to TYLKO TEMAT INFORMACYJNY gdybym miał możliwość wszystkie wasze posty znalazłyby się w koszu.

Przywołuję do porządku.

//Dzefrej
Siwor jest nieaktywny  
Stare 24-01-12, 20:25   #456
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał eremce Zobacz post
Ku*** walczcie, a nie forum oblegacie. na co wam zestawienie fragów? Skoro to nie jest mecz w kosza czy siatkówkę. Tutaj nie wygrywa się na punkty, wygrywa ostatni na polu walki. Więc przestańcie się kłócić o te pierdo**ne fragi bo i tak one nic nie zmieniają...
Krótko zwięźle i na temat! Polać Mu!!
Uwolniona Mysl jest nieaktywny  
Stare 25-01-12, 01:01   #457
konradowalkero
 
Avatar konradowalkero
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 38
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do konradowalkero
Domyślnie

Temat nazywa się "Informacje o wojnie Exorit&Collegium" Info to info może być różne. Temat nie nazywa się "Wyłącznie fragi z wojny Exrit vs Collegium" więc podyskutować można hehe
konradowalkero jest nieaktywny  
Stare 26-01-12, 15:48   #458
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Może ustawka na jakieś OB? Bo z tego co widzę, to wykorzystujecie Ferie, do 20 gracie, jak od nas się uzbiera grupka, to od razu log out. Potem logujecie o 4 i znowu idziecie expić do wieczora. Tak w kółko.
JA
CHCĘ
WALCZYĆ !
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny  
Stare 26-01-12, 15:55   #459
dedereq
 
Avatar dedereq
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Wroclove / Kołobrzeg
Postów: 107
Domyślnie

To nas połapcie na expach :d
dedereq jest nieaktywny  
Stare 26-01-12, 16:26   #460
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Cytat:
Napisał eremce Zobacz post
Może ustawka na jakieś OB? Bo z tego co widzę, to wykorzystujecie Ferie, do 20 gracie, jak od nas się uzbiera grupka, to od razu log out. Potem logujecie o 4 i znowu idziecie expić do wieczora. Tak w kółko.
JA
CHCĘ
WALCZYĆ !
Co za problem zrobić gather między 4:00-20:00? :)
Agri jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin