Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-06-11, 16:57   #31
Anzark
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 4
Domyślnie

Ehh ... To prawda, Łucznik wymaga *koniecznie* zmiany w jego systemie.

I irytują mnie posty typu *Chcecie zrobić z Łucznika nie wiadomo cO ? ! haha*.

Weźcie się ogarnijcie Dzieci. Łucznik ma harować jak wół żeby coś osiągnąć, a inne klasy mogą sobie palcem pstryknąć i mieć wszystko ? Nie bądźcie żałośni. Na początkowych lvl jest świetnie. Łucznik jedzie na pełnym gazie, ale już na wyższych zaczynają się schody, a Woj/Mag mają luzy.

Toż to bez sensu. Niby dlaczego my mamy za przeproszeniem zapier~~ jak szaleni, a reszta niech się bawi ? -.-


Przepraszam, że się tak uniosłem, ale po przeczytaniu <caaaaałego tematu>, krew się we mnie zagotowało.

Niech zmienią parę spelli, bądź poprawią ich działanie, dodajcie parę itemków dla Łuczników i będzie git, byleby nie przesadzić. Niech Łucznik też ma szanse zabłysnąć ....

NO OFFENCE GUYS i wyprzedze pare osób, bo na pewno by się takie znalazły. No-lifem nie jestem i nie płacze, że źle się gra, ale nie zaprzecze, że tego typu sprawa jest dość .. no ... niewygodna. To tyle ode mnie w tym temacie.

Nyhyhyhyhy

Pozdrawiam,
Anzark

Ostatnio edytowane przez Anzark ; 15-06-11 o 13:59
Anzark jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-06-11, 13:29   #32
Skull
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 0
Domyślnie

Witam was wszystkich mam tu 36 zwiadowce elementaliste i powiem wam jest to porażka jakoś dziwnie się gra 0 czarów atakujących do 40 lvla + te hity. Zajmuje się testowaniem nowych rozwiązań odnoszących się do balansu postaci na innym ots mianowicie RonOTS i powiem tak tam znaleziono na to sposób otóż łucznik i wojownik dostali czary takie jak Exori Val i Exori Con co zabiera pół many nadanym lvlu ale przyśpiesza nasze uderzenia na około 60 sekund jest jeszcze inny czar Exori Sim używając go nasza postać 2x szybciej zadaje obrażenia nie zawsze trafia bo to by była przesada lecz używanie tego czaru powoduje większe waste w ammo ale 2x szybszy exp. Można by spróbować wprowadzić coś w tym stylu tutaj nie mówię, że to samo ale warto by było to przemyśleć.
Skull jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-06-11, 14:28   #33
Kosky
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 24
Domyślnie

skull, a widziales jakie lvle są na Ron ots a jakie tutaj ? :> to ma byc nie tylko zwykły ots, lecz calkowicie inny projekt. a czary wprowadzone w RONie- typowe otsowe naku*wiatorstwo, cos jak no-cooldown :D z dupy pomysl :)
Kosky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-07-11, 19:03   #34
szary92
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 0
Domyślnie

E tam ludzie ja mam 22 lvl zwiadowce alchemika i nie narzekam. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić(zasugerować) to, żeby może dodać nowe lepsze speary, kusze, łuki.

p.s. Jeżeli takie już są to spoko.
szary92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-07-11, 22:19   #35
Blumx
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 11
Domyślnie

1. powinny zostac wprowadzone jakies royal speary , nowe kusze i luki
2. belty dla lucznika sa za drogie 300 mdz + 2 mp (za zaczarowanie ich przez maga bo oczywiscie lucznik sam nie moze czarowac sobie beltow :\ ) = 400 mdz za 100 beltow kiedy woj/mag nie wydaja na to praktycznie nic
3. przydalo by sie jakies eq dla lucznika dodajace dista
Blumx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-07-11, 22:31   #36
tenzuy
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 14
Domyślnie

1. Royal speary mają veto Slythii.
3. Zestaw myśliwego istnieje.
tenzuy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin