Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 03-06-14, 12:54   #31
Promyk
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał Paradoks Zobacz post
Promyk doczytałem do momentu o Elim i stwierdziłem, że dalsze czytanie Twojego postu to strata czasu. Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
Napisałem, że ek stawał się na tankiem na wysokim lvlu? Napisałem.
Nie musisz mi opisywać sytuacji Aldory bo byłem w Eternal March długi czas, biłem się i przestałem grać dopiero po przegranej wojnie bo przeniosłem się na server gdzie grali moi wszyscy rle.

Jak mówiłem tacy gracze jak Ty popsuli ten klimat. Odrazu wyzwiska, teksty typu "tata to, tamto". Nie będę z Tobą się kłócił ponieważ nie rozumiesz połowy moich wypowiedzi. Jeżeli chcesz prowadzić dalej dyskusję ze mną to trochę kultury i szacunku.
no dobra odpowiem Ci grzecznie i kulturalnie, czego nie zrozumialem? sory, bo faktycznie nie zaznaczylem, ze chodzilo mi o wojne z black widow, ale skoro mowilismy o tibii 7.4 a Ty przeciez byles w EM i "odszedles po przegranej wojnie" :DDD a to BW i krishna przegralo wojne to ok masz racje nie umiem czytac ze zrozumieniem, za to Ty opanowales ta sztuke do perfekcji, Ty nawet nie zrozumiales o czym sam pisales :D tacy gracze jak ja popsuli klimat bo wyszydzilem Twoja dziecieca fantazje i sprostowalem bzdury o ktorych napisales? a co do zrozumienia polowy Twoich wypowiedzi - skoro sam nie wiesz o czym piszesz to mam prawo ich nie zrozumiec tak jak Ty bys chcial zeby byly rozumiane, rozumiesz? :D acha eli na tej wojnie mial na wejsciu 50 lvl a przy koncowce troche ponad 80 to byl tankiem jak radzieckie T-54 :) 60 mag z sd bil w niego wtedy okolo 250+ x 15 jak masz kalkulator to policz czy faktycznie to kwestia lvlu czy opanowania sytuacji :)
Promyk jest nieaktywny  
Stare 03-06-14, 13:04   #32
Paradoks
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 42
Domyślnie

Cytat:
Napisał Promyk Zobacz post
no dobra odpowiem Ci grzecznie i kulturalnie, czego nie zrozumialem? sory, bo faktycznie nie zaznaczylem, ze chodzilo mi o wojne z black widow, ale skoro mowilismy o tibii 7.4 a Ty przeciez byles w EM i "odszedles po przegranej wojnie" :DDD a to BW i krishna przegralo wojne to ok masz racje nie umiem czytac ze zrozumieniem, za to Ty opanowales ta sztuke do perfekcji, Ty nawet nie zrozumiales o czym sam pisales :D tacy gracze jak ja popsuli klimat bo wyszydzilem Twoja dziecieca fantazje i sprostowalem bzdury o ktorych napisales? a co do zrozumienia polowy Twoich wypowiedzi - skoro sam nie wiesz o czym piszesz to mam prawo ich nie zrozumiec tak jak Ty bys chcial zeby byly rozumiane, rozumiesz? :D acha eli na tej wojnie mial na wejsciu 50 lvl a przy koncowce troche ponad 80 to byl tankiem jak radzieckie T-54 :) 60 mag z sd bil w niego wtedy okolo 250+ x 15 jak masz kalkulator to policz czy faktycznie to kwestia lvlu czy opanowania sytuacji :)
Wyciągasz wnioski i interpretujesz je na swój sposób. Widzę, że kolejny hejter, który się nieda przegadać. Mówiłem o wojnie EM vs Anima a potem CO.
Co z tego, że opisujesz sytuacje wyssane z palca bo nierealne było ustanie 80ek od 15 magów na 60lvlach. Użyłem kalkulatora, wyszło 3750 damage gdy wszyscy użyliby sd, ek ma 1265 hp. Ale okej Eli stał przy nich jak go bili, robił sobie frytki i żonglował przy okazji. Jak mówiłem, szkoda mi czasu na kłótnie z osobą pokroju Twojej. Jakoś mało mnie interesuję opinia krzykacza, który oprócz swojego krzyku nic nie wnosi do dyskusji.
__________________
Czy byt wszechmogący mógłby stworzyć kamień, którego nigdy nie mógłby podnieść?
Co się stanie, jeśli siła, której nic nie może zatrzymać, spotka się z obiektem, którego nic nie może poruszyć?
Paradoks jest nieaktywny  
Stare 03-06-14, 13:08   #33
Promyk
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał Paradoks Zobacz post
Wyciągasz wnioski i interpretujesz je na swój sposób. Widzę, że kolejny hejter, który się nieda przegadać. Mówiłem o wojnie EM vs Anima a potem CO.
Co z tego, że opisujesz sytuacje wyssane z palca bo nierealne było ustanie 80ek od 15 magów na 60lvlach. Użyłem kalkulatora, wyszło 3750 damage gdy wszyscy użyliby sd, ek ma 1265 hp. Ale okej Eli stał przy nich jak go bili, robił sobie frytki i żonglował przy okazji. Jak mówiłem, szkoda mi czasu na kłótnie z osobą pokroju Twojej. Jakoś mało mnie interesuję opinia krzykacza, który oprócz swojego krzyku nic nie wnosi do dyskusji.
Ty jestes autystyczny? i nie pisalem ze 15 magow sadzilo w niego kombo rowno tylko ze bilo go 15 magow a on sie zdolal wyuhac - wyjdz ze swojego kokona, wroc do podstawowki, bo tam zaczyna sie nauka czytania ze zrozumieniem i zacznij uzywac tego pryszcza co masz na szyi (czyt. głowy) i bedzie Ci lzej w zyciu. Powodzenia :)

Ostatnio edytowane przez Promyk ; 03-06-14 o 13:14
Promyk jest nieaktywny  
Stare 03-06-14, 13:14   #34
Paradoks
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 42
Domyślnie

Cytat:
Napisał Promyk Zobacz post
nie mam wiecej pytan :D a tak juz zupelnie z ciekawosci jestes autystyczny?
Nie. Normalnym graczem, a nie kimś kto wszystko hejtuję, wypowiada się o czymś nie mając o tym pojęcia i zachowuje się jak dzieciak. Typowy troll
Nie było nigdy takiej sytuacji jaką opisałeś, nikt nie byłby w stanie ustać takiej buły bez sio lub uha na takim lvlu. Do tego na tamte czasy nawet nie wiem czy by się uzbierało tylu magów na takich lvlach w bw. Kończę rozmowę z Tobą, wszelkie dalsze Twoje zaczepki będę ignorować.
__________________
Czy byt wszechmogący mógłby stworzyć kamień, którego nigdy nie mógłby podnieść?
Co się stanie, jeśli siła, której nic nie może zatrzymać, spotka się z obiektem, którego nic nie może poruszyć?
Paradoks jest nieaktywny  
Stare 03-06-14, 13:16   #35
Promyk
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał Paradoks Zobacz post
Nie. Normalnym graczem, a nie kimś kto wszystko hejtuję, wypowiada się o czymś nie mając o tym pojęcia i zachowuje się jak dzieciak. Typowy troll
dostrzegasz to ze wlasnie napisales o sobie? pewnie nie, ale nauka trwa co nie? :D
Promyk jest nieaktywny  
Stare 03-06-14, 13:17   #36
EmaZiom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 2
Domyślnie

Paradoks piszesz o sobie jako o kimś kto grał na rl tibii, kto walczył na wojnach bądź wojnie i twoim zdaniem ten balans który jest na altaronie jest dobry, jeżeli tak to nie wiem gdzie ty się uchowałeś, chyba że suple na tych wojnach donosiłeś to rozumiem.
EmaZiom jest nieaktywny  
Stare 03-06-14, 13:22   #37
Paradoks
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 42
Domyślnie

Cytat:
Napisał EmaZiom Zobacz post
Paradoks piszesz o sobie jako o kimś kto grał na rl tibii, kto walczył na wojnach bądź wojnie i twoim zdaniem ten balans który jest na altaronie jest dobry, jeżeli tak to nie wiem gdzie ty się uchowałeś, chyba że suple na tych wojnach donosiłeś to rozumiem.
Nie napisałem, że balans jest dobry. Napisałem, że nie powinniśmy dążyć do ułatwienia Altaronu i był to post w stosunku do wypowiedzi na temat podzielenia subprofesji by każdy mógł być naraz elementalistą i alchemikiem.
__________________
Czy byt wszechmogący mógłby stworzyć kamień, którego nigdy nie mógłby podnieść?
Co się stanie, jeśli siła, której nic nie może zatrzymać, spotka się z obiektem, którego nic nie może poruszyć?
Paradoks jest nieaktywny  
Stare 03-06-14, 13:35   #38
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Paradoks na jakiej podstawie twierdzisz, że taki ek nie mógł wystac 15 magów?
wystarczyło, że taki ek się poruszał(połowa magów nie mogła go nacelować z sd) i miał odpowiednio szybką ręke, wiem coś o tym bo sam za dawnych czasów miałem szybką ręke jakbym codziennie... No własnie
cewix jest nieaktywny  
Stare 03-06-14, 13:54   #39
Paradoks
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 42
Domyślnie

Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
Paradoks na jakiej podstawie twierdzisz, że taki ek nie mógł wystac 15 magów?
wystarczyło, że taki ek się poruszał(połowa magów nie mogła go nacelować z sd) i miał odpowiednio szybką ręke, wiem coś o tym bo sam za dawnych czasów miałem szybką ręke jakbym codziennie... No własnie
W tamtych czasach wbijając taki poziom większość potrafiła używać m walli i grać więc takiego ek było łatwo strapować w 15 osób.
W ogóle zrobił się niezły offtop. Proponuję zakończyć to gdybanie na temat old tibiozy. Z góry dziękuje.
__________________
Czy byt wszechmogący mógłby stworzyć kamień, którego nigdy nie mógłby podnieść?
Co się stanie, jeśli siła, której nic nie może zatrzymać, spotka się z obiektem, którego nic nie może poruszyć?
Paradoks jest nieaktywny  
Stare 03-06-14, 14:00   #40
dobryziomek
 
Avatar dobryziomek
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 140
pergamin

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Mieszankę 3 pod-profesji wg Pana łatwiej zbalansować? Jak już pisaliśmy, większe zmiany w pod-profesjach nie nastąpią prędko.
Chciałbym się odnieś do cytowanej przeze mnie wypowiedzi Administracji i zapytać, czy jest możliwość porozumienia między Graczami z kilkuletnim doświadczeniem (Ja sam nie należę do grupy takich graczy) i Administracją? Zauważyłem, że aktualizacja nie cieszy się poparciem ze strony "starej gwardii" (nie mówię o wszystkich). Uważam również osobiście, że aktualizacja jest skierowana do nowych Graczy, z pominięcie tych "starych". Co więcej, myślę, że nie jest w porządku aby ignorować Graczy, którzy poświęcili wiele czasu i co też istotne pieniędzy na Altaron. Ignorować czyli? - To znaczy nie brać pod uwagę apeli i ankiet wnoszących o zmiany do Gry.
Czy istnieje droga kompromisu? Czy wspomniane apele i ankiety będą brane pod uwagę, czy raczej są stratą czasu? Jak może wyglądać współpraca (a raczej relacja) Administracja - Gracze, aby wnosiła pożytek? Panie Altrel, czy możesz zakreślić w skrócie kierunek dla Graczy, którzy apelują o zmiany? Osobiście nie neguję Pana stanowczego i konsekwentnego postępowania, lecz chciałbym abyśmy zrozumieli się wszyscy. Obecnie wielu Graczy nie potrafi odnaleźć się w zaistniałych realiach. Czy Altaron nie jest już grą dla nich?
__________________
Mury to tylko symbol [...]. Prawdziwą twierdzę buduje się z serc i umysłów. Z siły ducha i umiłowania wolności.
Andrzej Pilipiuk - Oko Jelenia. Drewniana Twierdza
dobryziomek jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin