Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-01-13, 22:29   #31
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Mówienie, że zwiadowca jest blokerem to nieznajomość gry. Jeśli weźmiemy pod uwagę potwory, które zadają mocne obrażenia z łapki, jak na przykład - hydry czy górskie trolle to różnica w obrażeniach jest ogromna. Wszakże rycerz 1h ma teraz czasem po 150-200 punktów obrony, zaś zwiadowca... 0.
Ty sobie żarty robisz prawda? Nie widzisz tego, że rycerz w tej grze to zero? Przyzna to każdy kto tą profesją gra.
Nieznajomością gry wykazujesz się tutaj tylko i wyłącznie Ty, która komentujesz całą sytuację oczami swoich pseudo testerów, a tak naprawdę nie masz pojęcia jak gra się owymi profesjami w tej grze.
Mam ochotę, tym moim zjebanym rycerzem powiesić się w depo, z 3 parceli, bo nic więcej mi nie pozostaje. Żałuje, że nie zrobiłem obojętnie jakiego maga, lub zwiada, bo pewnie po tych 2 latach dobijałbym już 300 lvl, wspominając wspólne wypady na wszystkie znane potwory.
Niestety rzeczywistość była troche inna.
Najbardziej przykre jest to, że z najmocniejszego czaru ofensywnego biję porównywalnie do 50 lvl maga/zwiada, a leczę się porównywalnie do 30 lvl maga/zwiada.
Powiedz mi droga Administratorko, jakie są profity grania tą profesją? oświeć mnie !
__________________
Sygnatura usunięta przez administrację.
Agri jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-01-13, 22:33   #32
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Masz dużo życia, no przecież. ;x
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-01-13, 22:34   #33
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Powtórzę raz jeszcze - jesteś blokerem. Jeżeli przez 2 lata nie założyłeś nowej postaci tylko wciąż grasz tą samą to chyba znaczy, że nie jest ona aż taka zła.
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-01-13, 22:35   #34
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał beta2468 Zobacz post
To było pierwsze wrażenie po jeszcze gorszym woju, ale on nadal jest beznadziejny, najgorszy i się nadaje do stania w depo xD
Aż się uśmiechnąłem :D Można dodać jeszcze, że od czasu do czasu zrobi sobie daily + karawankę.


Def rycka 1h owszem jest wyższy, ale nie przekłada się to zbytnio na expienie czy też jego rolę w pvp. Owszem ma on sporo hp i tarczę (elementaliści mają jeszcze tarczę żywiołów), ale tak czy siak nigdy nie dorówna grywalnością innym profesjom.
Schemat gry ryckiem jest prosty i monotonny:

-Ma party- tankuje jakieś profany, demki
-Nie ma party- katuje smoki, kościane czy tak jak agri wspomiał abi


Juju - no wiemy, że musisz mieć blokera na lepsze moby, bo jakbyś był sam to z piegusem bym wpadł :D. To tak żartem pół serio. Prawda jest natomiast taka, że rzadko kiedy jakiś zwiad/mag ma chęć poświęcić swój exp, na exp share z ryckiem (chodzi głównie o wysokopoziomowców). Oczywista oczywistość, że lepiej iść bić we dwóch np. zwiadów i sypać combo do 2k, niż brać ze sobą rycka i stać.


Jednak tak jak wspominałem wcześniej: Rycek to taka już profesja i raczej nie sądzę, aby zmienił się on w postać grywalną, a przynajmniej porównywalną ze zwiadem lub magiem.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-01-13, 22:47   #35
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Powtórzę raz jeszcze - jesteś blokerem. Jeżeli przez 2 lata nie założyłeś nowej postaci tylko wciąż grasz tą samą to chyba znaczy, że nie jest ona aż taka zła.
Powtórzę jeszcze raz, nie kompromituj się, najlepiej usuń sobie konto i kontakty z wszystkimi ludźmi z Altaronu. Jeszcze nie jesteś stracony ! 8)

A po za tym przeczytaj 1 post ze zrozumieniem, to przestaniesz spamować tą bezsensownością.
Grałeś Mervakisem , umęczyłeś ten 100 lvl jakoś. Dlaczego nie masz 200? Bo zrobiłeś palka i maga którymi również wbiłeś 90 i 100+
__________________
Sygnatura usunięta przez administrację.
Agri jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-01-13, 23:00   #36
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Cytat:
Powtórzę raz jeszcze - jesteś blokerem. Jeżeli przez 2 lata nie założyłeś nowej postaci tylko wciąż grasz tą samą to chyba znaczy, że nie jest ona aż taka zła.
A jaki jest sens blokowania czegokolwiek, skoro nikomu się nie opłaca z blokerem latać? Jedyne co, to demony i profany. Na profanach już udowodniono, że łatwiej bez rycerza, bo leczenie go to jedynie koszmar i waste. Demony? 3/4 problemu to droga przez warlocki, gdzie i tak rycerz nic nie robi, tylko raz złapie aggro, a potem wszystko się rozbiega.
Nie wiem, ja naprawdę "gram" (udaję, że gram, wejdę czasem poexpię godzinkę i wychodzę) rycerzem długo i sam nawet siebie bym nie wziął na expa, jakbym miał wybór albo ryc albo mag/pal. 130 2h rycerz kompletnie bezużyteczny. Rycerz jedynie potrzebny do:
a) zablokowania rokity,
b) zablokowania bękarta.

Koniec przydatności.
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-01-13, 23:03   #37
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Czemu nie mam 200lvla? To banalnie proste - nie expię, nie jestem graczem, który lubi expić, pozostałe profesje zostały "wyexpione" tylko i wyłącznie misjami. I nie, nie umęczyłem 100 poziomu bo jego wbicie jest banalnie proste. Pamiętam czasy gdy w Tibii trzeba było podnosić włócznie którymi się rzucało, a sd mogli używać nawet wojownicy i właśnie dlatego Altaron nie jest dla mnie trudny/męczący jest on banalnie prosty. Dla Ciebie 500k/h to mało? Kiedyś expiąc cieszyłeś się mając 100k i ten lvl był czymś naprawdę wartościowym... przy dedzie traciłeś 3-4 poziomy, więc skończ płakać, że exp rycerzem 1h jest słaby.
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-01-13, 23:05   #38
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicked Zobacz post
A jaki jest sens blokowania czegokolwiek, skoro nikomu się nie opłaca z blokerem latać? Jedyne co, to demony i profany. Na profanach już udowodniono, że łatwiej bez rycerza, bo leczenie go to jedynie koszmar i waste. Demony? 3/4 problemu to droga przez warlocki, gdzie i tak rycerz nic nie robi, tylko raz złapie aggro, a potem wszystko się rozbiega.
Nie wiem, ja naprawdę "gram" (udaję, że gram, wejdę czasem poexpię godzinkę i wychodzę) rycerzem długo i sam nawet siebie bym nie wziął na expa, jakbym miał wybór albo ryc albo mag/pal. 130 2h rycerz kompletnie bezużyteczny. Rycerz jedynie potrzebny do:
a) zablokowania rokity,
b) zablokowania bękarta.

Koniec przydatności.
No tak, tyle w temacie + mój 1 post. Całkowity signed.
Teraz pomyśl sobie, że przeczyta to teraz SLythia i Mervakis, którzy wyskoczą ze swymi wyimaginowanymi argumentami, myśląc że postradali wszystkie rozumy bo są administratorami i wiedzą na temat grania ( nie zarządzania ) wszystko i nic ich nie przekona.
Płakać się chce widząc obecny stan rzeczy.

UP. Wybacz, ale na prawdę jesteś głupcem.
Nie lubisz expić ? Mervakis 100, Quaino 110, Zirovoth 95. Skoro Ty twierdzisz, że nie lubisz expić, to boje sie pomyśleć CO expiło za Ciebie ;o.
Racja, wbicie 100 lvl jest banalnie proste, do 100 lvl jest co robić rycerzem, ale od 120+ staje się on kompletnie bezużyteczny ( szkoda że znów nie czytałeś ze zrozumieniem mojego 1 postu ).
Tak, pamiętam czasy starej Tibii, bo sam skończyłem w nią grać za czasów 7.8. A tak btw. co ma Tibia do Altaronu, to przecież zupełnie inna gra, tyle razy to manifestowałaś, czyżbyś zapomniał o własnej idei?
Robie 500k/h na premium staminie, biegnąc przez resp spamując odes rago, nie zbierając nic, męcząc się niemiłosiernie, podczas gdy zwiad/mag na moim lvl robi 100k więcej BEZ staminy, popijając browara i ciesząc się przyjemną rozgrywką.
I tak, exp rycerzem 1h jest słaby. Jest zdecydowanie najsłabszy z wszystkich profesji. Jeśli to podważysz, zwyczajnie skompromitujesz się jako wielki znawca Altaronu ( MG :D ).
__________________
Sygnatura usunięta przez administrację.

Ostatnio edytowane przez Agri ; 05-01-13 o 23:11
Agri jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-01-13, 23:05   #39
Hpplttlbzr
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 9
Domyślnie

Hihi, czyżby Altaron kończył swoje piękne, rpgowe dzieciństwo i wchodził w burzliwą erę, gdzie liczy się tylko kto szybciej, mocniej, bardziej...? ;)
Hpplttlbzr jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-01-13, 23:15   #40
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

@UP Jak widzisz... niektórzy grają niestety tylko dla cyferek.
@Agri - przeczytaj jeszcze raz mój post - 110lvl zwiadowcą wbiłem tylko i wyłącznie misjami poświęcając tym samym 15 minut gry raz na 4 godziny. Nie bawi mnie mordowanie niewinnych potworków.
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin