Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 10-08-12, 13:06   #1
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tron Zobacz post
Nie samym odes kpiro zwiadowca żyje...
Nie no pewnie. Będę łucznikiem z run napie.. naparzał (chodzi mi tu o SD).
To jest RPG :D
maja1414 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-08-12, 10:24   #2
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Ile razy będziemy wałkować temat reklamy? No ile?! Pewna reklama będzie - owszem, ale jeszcze nie taka jaką chcemy. Ta pojawi się, gdy będziemy osobną, „własną” grą. Dlaczego nie chcecie tego zrozumieć?
A dla wszystkich spekulantów mam prośbę - poczekajcie ze złośliwą opinią i wszystkimi narzekaniami jeszcze chwilę, dobrze? Chyba za wczesna pora, by to robić, skoro jeszcze ani aktualizacji ani nowego serwera nie ma. Prawda?
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-08-12, 10:39   #3
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

Mi się te pomysły podobają... Fajno będzie znowu wrócić do maga i ciskać SD!:)
Na pewno oni to jakoś zbanalsują że dalej palek będzie jepanym tankiem którego się nie da zabić gdy biegnie. Zwiadowca nie może być DMG dealerem i tankiem jednocześnie! Bo niby po co miałby być wtedy mag?! Mag ma jebać SD i mają ludzie od tego ginąć a nie 150 palek podejdzie jebnie mi kpiro i mam połowe hp , do tego drugi palek i ginę na 90 magu!:| Tak być nie może.
Pozdrawiam
__________________
22:26 Pawel: Albo tak: ‡ Jestem drwalem i jestem SPOKO! ‡
makmej jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-08-12, 16:41   #4
piotrek123
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: Nigeria
Postów: 10
Unhappy

Cytat:
Napisał Primax Zobacz post
Ile razy będziemy wałkować temat reklamy? No ile?! Pewna reklama będzie - owszem, ale jeszcze nie taka jaką chcemy. Ta pobjawi się, gdy będziemy osobną, „własną” grą.
Altaron NIGDY nie będzie ,,własną" grą. Zróbcie grę od podstaw wtedy możecie ją nazywać własną. Altaron jest tylką polską wersją tibi z własną fabułą i kilkoma zmianami. Uważam, że Altaron jest jedynie kopią tibi i zawsze tak pozostanie nawet gdybyście zmienili wszystko. Altaron został stworzony na fundamentach tibi zawsze będzie otsem.

Co do serwera n pvp to jestem całkowicie za. Myślę, że większość graczy przejdzie na non pvp a pvp będzie świecił pustkami zresztą i tak już świeci:D. Sam również tam przejdę i nie sądze żebym znów grał na pvp między innymi dlatego, że podczas skilowania łucznikiem od 50 do 55 dysta zostałem zabity 3 razy :( za każdym razem przez kogoś innego.

Oceniając nowości w których mowa w zapowiedziach to szału nie ma.
Po tej aktualizacji będzie najprawdopodobniej tak jak wcześniej czyli masa nowych graczy przez pierwszy tydzień, a później znów pustki. :confused:
piotrek123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-08-12, 14:19   #5
Tyrond
 
Avatar Tyrond
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 254
Domyślnie

Cytat:
Napisał Agri Zobacz post
Serwer zostanie zrobiony typowo pod kasę. Wszystkie 14 letnie dzieci pójdą tam grać i będą mogli wyjeżdżać na starych bez konsekwencji, nikt ich nie zabije = nie skończą gry i ludzi będzie dużo, przez co upadnie stary serw.
To czy stary serw upadnie zależy tylko i wyłącznie od graczy na nim grających. Póki co większość nowych graczy dostaje info: "Wy*****laj stąd".
Tyrond jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-08-12, 11:29   #6
Verdil
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 13
Domyślnie

Ja wole grac na npvp niż Exorit ma mnie okradać i huncic za to że niby jestem Master Bolter.
Verdil jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-08-12, 11:32   #7
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Cytat:
Napisał Verdil Zobacz post
Ja wole grac na npvp niż Exorit ma mnie okradać i huncic za to że niby jestem Master Bolter.
Kto jak kto, ale Master'Bolter to nie jesteś xD
Uiop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-08-12, 11:29   #8
Maludki
 
Zarejestrowany: Cze 2012
Postów: 20
Domyślnie

To jest tak:
Tibia z czasów 7.6- 7.9 było zajebiste PVP i gra, potem supportowi odwaliło i zaczynali wszystko psuć aż wkońcu wcale na rl nie ma pvp. Tak samo bedzie z Altaronem. Każda gra się psuje, bo support myśli że to wyjdzie na dobre a jest odwrotnie.
Maludki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-08-12, 11:32   #9
Verdil
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 13
Domyślnie

Do pvp masz w tibi otsy. Nie jedna guild z rl tam zawita co jakiś czas.
Tylko mnie dziwi to dlaczego 2 główne gildie na serwerze rujnują grę.
Verdil jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-08-12, 12:13   #10
Bogo
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 39
Domyślnie

Verdil człowieku jak Ty narzekasz. Nie wystarczył jeden post jakie to Exorit z Collegium są złe? Już widzę chyba 4 albo 5 w Twoim wykonaniu o niczym. Gdyby nie Collegium to obecny stan chaosu trwałbym od dawna. Do tej pory dzięki nim ktoś zajmował czas Exorit = expili albo bili się co skutkowało brakiem random pk pod dp.
Poszukaj sobie tematów, które już istnieją i hate'ują obie gildie za obecny stan serwera.

Peace.
Bogo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin